Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 17 (16. April - 22. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ipak NY ima i dalje šanse za 6. mesto, treba se nadati. Orlando ima 3 pobede više, i to ima da odigra 3 gostovanja na Zapadu (Utah, Denver i Memphis) i jedan lagan meč protiv Bobcats-a kod kuće.
    NY ima gostovanja Cavs-ima, Hawks-ima i lagano Bobcats-ima. I dočekuju Cllipers-e. Bolji skor u međusobnim duelima sa Orlandom. Ako dobiju Knicks-i sve do kraja, a Orlando izgubi 3 meča, onda će doći do promene na tabeli.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #47
      Dirk se polako pretvara u onu zver iz proslogodisnjeg PO-a. Ponovo pogadja u vaznim trenucima i ne masi slobodna bacanja. Rockets-i vezuju 5. poraz, stvarno velika steta. Ovaj Melo je onaj Melo iz Nuggets-a, u prvoj cetvrtini 21 poen, u drugoj je zalepio Gaines-a. 76ers-i konacno dobise, Iggy razbijao.



      Isaiah!

      Comment


      • #48
        Baš šteta ako Niksi odmah udare na Hit u prvoj rundi plej-ofa, mozda bi trebali da naštelaju nekako da završe 8. na Istoku
        Its all about smiles and cries

        Comment


        • #49
          Originally posted by točilo View Post
          Baš šteta ako Niksi odmah udare na Hit u prvoj rundi plej-ofa, mozda bi trebali da naštelaju nekako da završe 8. na Istoku
          Because...?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #50
            Milvoki sada ima teoretske sanse da se plasira u PO i jedina nedoumica je ko ce sa kog mesta startovati.Niksi mi deluju da ce zadrzati sedmo mesto, ali za ocekivati je da ce Orlando izgubiti sledecih par utakmica i da mogu da padnu na sedmo mesto pod uslovom da NY pobedi u svim preostalim utakmicama.Boston ce u mecu sa Atlantom juriti prednost domaceg terena u njihovoj seriji koja je izvesna, posto Orlando sigurno ne moze da zapreti, a Indijana im previse bezi.
            Sto se tice Zapada i borbe za mesto, Hjuston ce se tu od tri ekipe najmanje pitati i imaju najmanje sanse, vise ce se za to mesto boriti Juta i Finiks.Juti je u najboljoj poziciji zato sto ima samo tri utakmice do kraja i jos im dolazi Finiks koji nema bas tako lak raspored i iskreno posto ce SA najverovatnije biti prvi zeleo bih da se uopste ne plasiraju u PO, dosta puta su mi digli pritisak u prethodnim PO serijama.Ponajvise zbog ovoga.

            Comment


            • #51
              Ne zaboravi da Juta ima Portland u zadnjoj utakmici, tu im je pobjeda sigurna, isto kao da igraju protiv Bobketsa.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by T-Mac View Post
                Because...?
                Pa u ovom trenutku im vi mozda bolje legnete zbog povrede Rose-a

                Mada ja sam ubedjen da ce oni biti pocisceni u prvoj rundi PO-a,bez obzira sa kog mesta udju.

                Comment


                • #53
                  Isto vazi i za Orlando.
                  Dzaba ce im mozda i to biti, ako budu ponovo na svom terenu izgubili od Finiksa.
                  Ne verujem da ce se to desiti, a i ne bih voleo.
                  Ukoliko budu imali isti skor Finiks ce imati prednost zato sto su dobili dva meca koji su odigrali u ovoj sezoni, a ovo im je poslednji duel.

                  Comment


                  • #54
                    Vraca se Kobe sutra.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Pa u ovom trenutku im vi mozda bolje legnete zbog povrede Rose-a

                      Mada ja sam ubedjen da ce oni biti pocisceni u prvoj rundi PO-a,bez obzira sa kog mesta udju.
                      A ako udju sa 6. je'l će biti počišćeni od Pacers-a?
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Krle View Post
                        A ako udju sa 6. je'l će biti počišćeni od Pacers-a?
                        Mislim da ce onda oni pocistiti Pacerse...Ali ne verujem da ce uci sa sestog.

                        Comment


                        • #57
                          Niksi nemaju sansi da budu sesti a u PO ce cini mi se im biti lakse da otkinu koju pobedu Cikagu nego Majamiju, Rose nije u formi, bas nije a Niksi igraju odlicnu odbranu u poslednje vreme, otkada je Vudson na celu mislim da su drugi po defanzivnoj efikasnosti u ligi a bez Rouza ne znam kako ce Cikago da resi u PO jos tvrdju odbranu. Jos ako se Rouz vrati pa pocne da dize raspolozenje sa dugim jumperima moze biti problema. A i Bulsi su top skakacki tim lige dok Njujork ima Tajsona i Mela mozda i Amare pomogne kad se vrati ko zna pa budu malo neutralisali taj skok narocito ofanzivni. Dok ce ih Majami pretrcati kao i svaki put.

                          Comment


                          • #58




                            Jos dve bolesne asistencije od sinoc
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Ernesto View Post
                              Vraca se Kobe sutra.
                              i to protiv SAS

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by T-Mac View Post
                                Because...?
                                Moje skromno mišljenje, da imaju veću šansu protiv Bulsa da upišu neku pobjedu nego protiv Hita.
                                Its all about smiles and cries

                                Comment

                                Working...
                                X