Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 17 (16. April - 22. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bostonu da je igrao Allen sinoc bila bi druga prica on bi dao barem 15-ak poena a ne ona bruka od klupe 2 poena....ne verujem da ce Knicks-i uspeti onakvo sutersko vece da ponove negde u PO pogotovo sto najverovatnije idu na Miami u prvoj rundi a za Heat-om nema zajebancije.

    Samo jos da 76ers-i izgube koju i da se Bucks-i ubace u PO i bice odlicano...zanimljivije je gledati Jennings-a i Ellis-a nego one likove iz Philadelphia-e

    Comment


    • #32
      Vraca se Amare uskoro, mozda vec u petak. Melo rest in peace.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #33
        el se to filiju ne igra po ili im kasne plate, missim o cemu se tu radi?

        Comment


        • #34
          Wade, Bosh i Turriaf ne igraju veceras protiv Toronta.

          Comment


          • #35
            LeBron veceras 50 poena..

            Mozda vidimo neki monstruozni tripl-dabl..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #36
              Originally posted by D-Wade View Post
              LeBron veceras 50 poena..

              Mozda vidimo neki monstruozni tripl-dabl..
              Vrijeme je vise majku mu
              Mislim da ovu dvojicu sad namerno odmara da bi Lebron sto dalje otisao sa MVP nagradom, tj. da je osigura.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Emil_LBJ View Post
                Vrijeme je vise majku mu
                Mislim da ovu dvojicu sad namerno odmara da bi Lebron sto dalje otisao sa MVP nagradom, tj. da je osigura.
                Ako KING ne bude MVP ove sezone to će biti krađa veka. Najkompletniji igrač svih vremena. Igra na poziciji od 1-4 kako u odbrani tako i u napadu. Sve brojke su na njegovoj strani. On bi u stvari trebao da bude MVP svake sezone jer nema kompletnijeg i korisnijeg igrača od njega na planeti Zemlji. Svi ostali znaju da odigraju samo svoju poziciju i ništa više od toga. Rose, Kobe, Durant... sve su to vrh igrači ali limitirani. Lebron je rođeni MVP.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Branislav View Post
                  Ako KING ne bude MVP ove sezone to će biti krađa veka. Najkompletniji igrač svih vremena. Igra na poziciji od 1-4 kako u odbrani tako i u napadu. Sve brojke su na njegovoj strani. On bi u stvari trebao da bude MVP svake sezone jer nema kompletnijeg i korisnijeg igrača od njega na planeti Zemlji. Svi ostali znaju da odigraju samo svoju poziciju i ništa više od toga. Rose, Kobe, Durant... sve su to vrh igrači ali limitirani. Lebron je rođeni MVP.
                  Dzaba njemu to sve,kada nema prsten

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vule_89 View Post
                    Dzaba njemu to sve,kada nema prsten
                    Ne smije da bude MVP regularnog dijela samo zato sto nema prsten?

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Emil_LBJ View Post
                      Ne smije da bude MVP regularnog dijela samo zato sto nema prsten?
                      Ma salim se...moram da malo bocnem navijace Majamija..

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ma salim se...moram da malo bocnem navijace Majamija..
                        GO HEAT, GO MVP, GO WADE!!!

                        Comment


                        • #42
                          Ne igra Rose ni veceras. Mislim da ce se Heat prosetati do finala jer me ne bi cudilo ni da mi u nekoj tesnoj seriji ispadnemo i pre meca sa njima. Rose nema kontinuitet, i upravo tako ce i igrati, dve lose, pa ce jednu da bljesne i tako u krug sto u PO-u ni izbliza nije dovoljno. Plus Deng nije zdrav, kao ni Derrick, tesko, tesko ce to ici. Ima i Miami svojih problema, Wade igra verovatno najgoru sezonu karijere, ocigledno ima i on nekih poteskoca, da li fizicki, da li u privatnom zivotu, ali daleko je od onog pravog kapitena. Po meni u ovakvoj konstalaciji stvari San Antonio prvi favorit.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Razmisljam dal' da navijam za Buckse veceras...? Samo da Knicksi nekako ne udju u PO

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Razmisljam dal' da navijam za Buckse veceras...? Samo da Knicksi nekako ne udju u PO
                              Shame on you...

                              Melo je u pravom trenutku ušao u formu pred Heat, samo sada da ga ne poremeti mnogo povratak Amar'e-ja... U 1/4 je dao 21 poen. Bibby je pokazao i protiv Bostona i sinoć da ume lepo da odigra P&R sa Chandler-om.

                              Kidaće Heat u PO, čuvaju se i tempiraju formu, ali neće se predati Melo...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #45
                                Pau upisao peti tripl-dabl u karijeri. Strasan tandem su on i Drew, neverovatno kako igraju bez Kobe-a..A, Harden sam pobedio Suns-e, 40 poena i jedna bolesna asistencija za KD-a..
                                Last edited by D-Wade; 19-04-12, 09:24.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X