Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta oni planiraju za ozbiljna brda ali neka im je sa srecom (Kontador,Kintana i Nibali) kada juce nisu mogli da prate Fruma i Purita na onom zavrsnom usponu...

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Šta je sa Martina?

      Comment


      • Поломио кључну кост, мора на операцију, готов Тур за њега.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Mrtvi Frum, mrtvi Sky... Ubeđen sam da britanci nesto vrlo vesto kriju i da ce kad tad istina o dopingu izaci na videlo

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Bolesno je ovo odradio Frum,tacno da pomislis da je na teškim drogama,videcemo mislim da će u nastavku trke popustiti tako je bilo pre dve godine,ali ima već ogromnu prednost

            Comment


            • Inace objavili su iz sky tima, tacnije jedan od direktora kako su im juce tokom dana odmora na turu ukradena dokumenta, “hakovan” im je racunar i podaci fruma (bas cudno) su nestali...
              A paparaci na Turu su ga par puta uhvatili kako spava u autobusu tj motorhome koji koristi generalni direktor sky tima iako je to zabranjeno tj svi ostali vozaci se solidarisu i spavaju u istom hotelu...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Da itko vjeruje, da vozači SKY teama nisu dopingirani? Samo je pitanje vremena kad če jih uhvatiti. Kad več govorimo o dopingu nema boljeg primjera nego NIbali i Astana. Kako moguče takav pad u usporedbi sa prošlom godinom? Pa naravno. Več cijelu godiu jesu pod strogom kontroom antidoping komisara i institucija.

                Comment


                • Otkrice ih kad tad to je neminovno ali ukrasce slavu u trenutku, to niko ne moze da vrati... Govirim o zutoj majici recimo za Quintanu ove godine, jedno je kad je ti obuces na Jelisejskim poljima a drugo kad ti je sud dodeli nakon par sezona kao npr A. Schleck sto je dobio retroaktivno onu iz 2011.

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Užas kolliko dopiniranih pobednika TOURA je bilo u poslednje vrijeme............7x Armstrong, pa Landis, pa Froom (za sada nedokazano ali samo je pitanje vremena), pa i NIbali prošle godije je pod velikim znakom pitanja. Pa naravno ni moj idol Contador nije neki nevino dete ali od svih TOP vozača deluje kao najmanj dopingiran. Svakako Contador njie neki robot iz laboratirija kao Froom i Armostrong. U istinu je Contador jedini pravi šampion u poslednjih 10 godina. Ova antidoping kontrola baš ne daje neke dobre rezultate.

                    Comment


                    • Svaki ucesnik trke u poslednjih dvadesetak godina je bio dopingovan.

                      Comment


                      • Ja bas nisam siguran,ipak je doping kontrola dobro napredovala,nekako na ovaj sport je u poslednje vreme prva asocijacija Doping,to izgleda kao nepoštovanje tih ljudi,njihovih napora,kada se otkrije da su dopingovani tako govorite do tada su oni najbolji biciklisti,cak i Frum,Doping nekih biciklista u poslednje vreme je mnogo pokvario sliku ovog sporta,ali ne mora da znaci onda da su svi dopingovani

                        Comment


                        • Naravno da nisu svi dopingovani to je glupost, na ovim prostorima ne postoji biciklisticka kultura i biciklizam je nazalost zapostavljen i vlada misljenje da su biciklisti dopingovani manijaci i da su trke puko obrtanje pedala... Pretpostavljam zato sto u Srbiji ne postoji neki vrlo uspesan vozac za velike ekipe i Grand Tour trke, kada bi se pojavio odjednom bi svi postali eksperti za biciklizam kao sto se desilo sa tenisom cija pravila 80% danasnjih poznavaoca nije znalo do pojave Djokovica.

                          Za Fruma i sky sam ubedjen da koriste nesto jer hvataju napade najboljih brdskih vozaca na svetu iz sedista bukvalno, ono je bolesna snaga, dominacija, ne moze niko da me ubedi da nisu kompletno kao tim skloni pomagalima...


                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Šta radi Sagan... Al neće biti dovoljno, sumnjam.

                            Comment


                            • Uzeo je zelenu majicu msm da mu je to najbitnije ali bas nema srece sa tim drugim mestima

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Sagan je legenda,kako vise izdrži toliko drugih mesta,lik se ubije na spust da bi pobedio ali bas mu se neda,zelaena majica je tu ali verujem da bi dao jednu zelenu majicu za 3 etapne pobede,ipak je ovo Tur,jedan od najboljih vozaca poslednjih 10 godina,Tomas je mogao mnogo gore proci kaciga je odradila svoje...

                                Comment

                                Working...
                                X