Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dumulan zvanično ne vozi Tur. Geraint Thomas vozi, ali se šuška da je rovit i da ce Bernal biti prvi vozac Skaja ili kako se vec sada zovu.

    Po kladionicama najveci favoriti su upravo Tomas i Bernal sa jednakim sansama, ocigledno da ni oni ne znaju u kakvom je stanju Tomas i ko ce biti glavni vozac. Zatim slede Fuglsang, Kintana i Riči Port.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Sto bi voleo da ih Fuglslang pomete.

      Nemam neki dobar osecaj u vezi TDF-a, valjda nece biti smor ko Giro.

      Comment


      • Ma nema ništa, ne mogu Fuglsang i Yates na 3 nedelje protiv Skaja. Samo Quintana i Riči Port ako su u formi, Quintanu svi cekamo kao etiopljani kisu, videćemo.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Cavendish nije u timu Pa je li moguce jbt...

          Comment


          • Ne moze da se sastavi vec neko vreme. Ne moze "lead out" da isprati i odradi prosecnu zavrsnicu. Da li su ga povrede satrale ili sta vec ne znam. Ali uopste ne lici na sebe, da ne poverujes. Barem ono sto sam ja gledao, mozda neko ima neko drugo objasnjenje.

            Comment


            • Bez obzira sto je na zalasku karijere, grevota je da mu se ne pruzi prilika da pojuri rekord.

              Comment


              • Msm da nisu prob godine, vec ne moze da se oporavi od onog pada sa TDF pre dve godine. Nakon onog ne lici na sebe. Vise su povrede nego li godine. Valverde sprinta po planincinama, a stariji je daleko vise

                Comment


                • Gleda li neko TDF?

                  Kako je jadni Kintana vec izgubio minut? Vidim vec zaostaju i Nibali i Port, dakle negledljiv TDF u najavi.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Pored Alaphilipa i Sagana trenutno me zabole za generalni koji ce ionako da bude smor. Sto tice zaostatka ponekih vozača pa bilo je nekih padova, koje nisam bas najbolje ispratio, pa su tu verovatno gubili vreme.

                    Comment


                    • Movistar je ispusio na timskom hronometru.. otuda i taj minut zaostatka.

                      Comment


                      • Thomas danas pokazao da mu nista ne fali i da je definitivno prva opcija njegovog tima... Nibali pokazao da nije u stanju da ganja GC tako da ce sigurno juriti etapne pobjede.

                        Comment


                        • Sto bi voleo da se ovaj Alaphilipe transformise u GC vozaca, tj da ganja zutu majicu u buducnosti, a ne smao etape. Msm meni je vrh gledat ga kako ganja ove etape, ali voleo bi da vidim da li moze po zutu majicu nekad u buducnosti. Mada los je na hronometru...

                          A od Quintane je to to, decku pise da je rodjen 1990. ali po meni je to cista laz. Msm da je stariji i od Valverdea.

                          Comment


                          • Prc.
                            sigpic

                            Comment


                            • Julian fucking Alaphilipe pomahnito nacisto Pobedi bratina na hronometru Ima li neko neki podatak o nekim ranijim voznjama na hronometrima, ja barem koliko znam nista specijalno, mozda se nije previse maltretiro oko hronometra i minuta... jer nije bio u konkurenciji za generalni plasman. Ali ovo danas je iznenadjenje bas, msm jaci od Gerainta na TT, jbs mi sve ako sam ovo ikad pomislio.

                              Comment


                              • Odgledah pregled, 15sec ispred Tomasa koji je ostavio druge 20sec iza. Bravo. Šta će biti u Pirinejima ko zna. Kintana 4 minuta iza, razočarenje
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X