Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je cisto proseravanje... sta ucinise od TT-a. U redu je da je ovakav hronometar na nekom GT-u, ali ovo je Svjetsko Prvenstvo j*bem li vam sve... daj ravan hronometar za specijaliste za TT da se useru i u Toma i u Fruma. J*base nas u mozak vise sa Frumom...

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Tom svetski sampion.
      Jebeni hronometar je unistio biciklizam, svim srcem uz Quintanu sledece godine.
      Ja ovo govorim vec godinama.
      I uvek su mi najdrazi vozaci bili klasicni brdasi, svim srcem uz Kintanu, mada ako ovako nastave sa profilima nece uzeti nista cak ni uz pomoc Lande i Valverdea

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Baš retardirano sa onakvom konfiguracijom za TT na svetskom prvenstvu... U nedelju bi valjalo malo kosmičke pravde da dobijemo.

        Comment


        • Milo bi mi bilo da Sagan odbrani titulu ponovo, ali bi mi bilo milije da neko drugi uzme. Kwiatkowski nikako... dobat je lik ali vozi za Sky jbg... ne volim kad se oni kite.

          Neka Gilbert osvoji iz bijega na 50km od cilja Eto, to je neka moja zelja

          Comment


          • Mora Sagan da uzme, da se ispravi nepravda sa Tura...

            Comment


            • Bubasvaba Gerrans presao u BMC. Odlicno, odlicno... bas sam iznenadjen ovim potezom. Pozitivno svakako. BMC je i dalje moj tim i ako su mi svi omiljeni napustili u medjuvremenu.

              Mada mi sad nikako nije jasan proslogodisnji potez ORICA-e... no ajde.

              Comment


              • Niko da pomene Primoža..
                Nijesam zadovoljan..
                Neverovatan napredak slovenca, oduševio me je ove sezone!

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Bubasvaba Gerrans presao u BMC. Odlicno, odlicno... bas sam iznenadjen ovim potezom. Pozitivno svakako. BMC je i dalje moj tim i ako su mi svi omiljeni napustili u medjuvremenu.

                  Mada mi sad nikako nije jasan proslogodisnji potez ORICA-e... no ajde.
                  Moze li Dylan Teuns nesto vise da napravi u karijeri, sta mislis ?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Primož brat rođeni, zeznuo se sa zamenom bajka... Momak koji je do pre neku godinu jurio karijeru ski skakača, počeo sa raspalim MTBom iz rekreacije i za kratko vreme postao vicešampion sveta.

                    http://granfondobelgrade.rs/sr/prija...jeni-ucesnici/

                    Preko 400 prijavljenih učesnika za GFB 2017

                    I još malo da spamujem...

                    Last edited by Vanja #66; 21-09-17, 18:48.

                    Comment


                    • Lepa brojka prijavljenih, bice to super,samo vreme da posluzi

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Na stranu sve, meni je drago da se Svetsko ponovo održava u zemlji koja voli biciklizam, i to u meni jednom od najlepših gradova, Begenu, naročito posle onog sablasnog prvenstva u Kataru. Što se tiče TT, Tom ističe ozbiljnu kandidaturu za TdF sledeće sezone, pošto njemu taj koncept trke idlično leži. U glavnoj trci očekujem Saganovu pobedu za het-trik.

                        Razbilo smo, recimo Zagreb što se tiče GF, oni imali manje od 150 ljudi, mi možda i 450 do 500.
                        Last edited by kbk; 21-09-17, 23:13.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Moze li Dylan Teuns nesto vise da napravi u karijeri, sta mislis ?

                          Ne znam... Vidjecemo kakav ce biti sledece sezone. Ubio je momak u proslih mjesec-dva, osvajao sve zivo sto je vozio. Mene je kupio voznjom na trci Poljske. Kako je samo branio napade Poels-a i Majke. Plus ona voznja za trece mjesto Valonske Strijele. Nema tu materijala za GT vozaca, ali ima materijala da bude dobra podrska na GT a bogami i za etapne pobjede. Mozda bude nesto od njega na proljecnim klasicima. Da ga vidimo sledece godine na LBL na primjer. Svakako moze da zasluzi jak ugovor ako bude imao dobru sezonu.

                          Comment


                          • Originally posted by kbk View Post
                            Razbilo smo, recimo Zagreb što se tiče GF, oni imali manje od 150 ljudi, mi možda i 450 do 500.
                            Nadam se da će doći više od pola prijavljenih, ne verujem da će svi koji se prijave doći. Mislim da će biti jako pozitivan događaj, nadam se organizaciji kakvu su najavili, što uopšte nije mali zadatak. Progresive klub će valjda imati tu ulogu tehničke podrške...

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Nadam se da će doći više od pola prijavljenih, ne verujem da će svi koji se prijave doći. Mislim da će biti jako pozitivan događaj, nadam se organizaciji kakvu su najavili, što uopšte nije mali zadatak. Progresive klub će valjda imati tu ulogu tehničke podrške...
                              S obzirom na to da sam na neki način uključen u samu organizaciju događaja, mogu da kažem da se baš izginulo u poslednje vreme da bi GF bio na jednom ozbiljnom nivou. Puno prijavljenih, odlična sponzorstva bi to trebalo da omoguće. Ja sam iskreno bio šokiran time koliko je komplikovano organizovati bilo kakvu vrstu biciklističke trke, ozbiljna tu logistika treba. Još kada bi došao i sveže penzionisani Alberto..

                              Comment


                              • Čim si rekao "razbili smo ZG" pretpostavio sam da si u organizaciji Da li se zna nešto oko Pistolera, oće neće?

                                Comment

                                Working...
                                X