Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kelderman je talentovan vozac talentovaniji od Dumulana,samo nikako da se probije,trebalo bi njega malo favorizovari u odnosu na ovu 2 icu i davati mu sansu

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Bas me zanima sta ce uraditi SunWeb sledece godine, jer i Doumolin i Barguil i Kelderman imaju klauzulu u ugovoru da moraju biti prvi vozaci makar na jednoj GT trci u godini.Kapiram da ce Doumolina poslati na tur, jer tu uvek ima manje planina, a vise hronometara u odnosu na Giro i Vueltu.Sa druge strane, Barguil je Francuz i sigurno zeli da vozi TDF
      Videcemo sta ce biti sa Barguilom, pricalo se pre par nedelja da mozda predje u Fortuneo, nakon toga je izbacen sa Vuelte, mozda i napusti Sunweb.

      Comment


      • Barguil se još pre mesec dana obavezao Fortuneu za 2018...
        Last edited by kbk; 11-09-17, 22:09.

        Comment


        • E onda kapiram da Kelderman ide na Giro-Vuelta, Tom na TDF.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Je l' se mogu negde iznajmiti stvari za granfondo(msm ko ima ovo sto oni traze 0.00001% ljudi)
            Na šta tačno misliš? Priručni alat, dres?

            Comment


            • Imam sve osim pravih patika za bajs, alata i energ. gelova.
              Broj dobijas

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Sprinterice nisu naravno obavezne, samo su poželjne. Alat jeste obavezan, ali može da se kupi za 1000-1500 sve što traže... Gelovi su preporuka, mada banana i mali sendvič (valja imati i slatko i slano, ugljeni hidrati, minerali, elektroliti, sve da se pokrije) su više nego dovoljni za kraću trku. A biće i stanice za klopu koju obezbeđuju organizatori.

                Comment


                • Ma ja nemam nista osim kacige, bicikl znam da mogu da iznajmim kod hotela Jugoslavija(drumski, mountain imam, ali nije neka korist) i to je to haha(dobro hajde hranu i gelove ne racunam). Pa se sada raspitujem kod drugova da li neko ima sta. Da li ce ici neko od vas?
                  Last edited by colchonero; 13-09-17, 20:27.

                  Comment


                  • Ja sam nesto planirao ranije ali ne bih mogao na ozbiljnije uspone zbog svoje visine i kilaze a preveliko mi je cimanje za neki osrednji nivo koji bih mogao da zavrsim pa sam odustao. U medjuvremenu i prodao drumasa... Kupujem na prolece novi drumski bajk pa ako se spustim na nekih 95kg i ako budem vozio redovno mozda sledece godine...

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ja bih isao da zivim u Beogradu ali ovu manju voznju.


                      Bice poznati biciklisti, a mozda ce se i Kontador pojaviti.

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Posto kostaju drumasi za ovako poluamatersko. Mislim na ovo da mozes da budes konkurentan na GF i slicnim trkama ako imas dobre noge i snagu, ne na one koje voze po TDF Vuelti i Giro (i uopste na world touru).


                        @Bogdan

                        Ozbiljno??!

                        Znaci dolaze i profesionalci. Ja sam mislio da je ovo vise amatersko(za dobre amatere).
                        Last edited by colchonero; 13-09-17, 20:52.

                        Comment


                        • Matori, ti mozes da imas i krs bajk, ali da imas dobre noge.

                          Kiserlovski dolazi. Pogledajte sajt GF,pise ko dolazi za sada.
                          Ivan Stevic je jedan dan bio na ES kada bio TDF i pricao o tome i navodio vozace

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Znam da je potvrdio Kiserlovski da dolazi sugurno od zvucnijih imena...

                            @madrid, za nekih 500-600 evra sasvim dobar drumas za to sto ti treba

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ma kakav dobar drumas, ekstra ima da nabavi

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Dzabe ti i Kontadorove noge, ako nemas konkurentnu masinu. I sam znas na primeru Honde u F1.

                                Comment

                                Working...
                                X