Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    izgleda da se Dovi bolje snalazi u timovima koji nisu fabrici i ostvaruje bolje rezultate ...

    Comment


    • #92
      Originally posted by Ares View Post
      Draga Sandra,mogla bi ponovo da pogledas taj Herez i da vidis da je Rosi previse forsirao da nikako nije mogao da izvuce tu krivinu,Rosi nije pretekao Stonera kako si napisala za dve-tri duzine motora.Rosijev zadnji tocak je skoro bio u ravni sa Stonerovim prednjim,i posto je Rosi u tom momentu izgubio prednji kraj pokupio je i Stonera jer ovaj nije imao kud.Obrati paznju od 1:50 do 1:54.


      P.S. Izvinjavam se na pravopisnoj gresci.Svima se desavaju.
      Ne treba da gledam ponovo Jerez,ali ti svakako moj post procitaj ponovo,obzirom da se radi o 2/3 duzine motora,a ne o 2-3 duzine motora.To upravo i znaci ono sto si ti rekao da je Rossijev zadnji tocak bio u ravni sa Stonerovim prednjim.Uopste se ne radi o tome da ja pokusavam da branim Rossija po svaku cenu,vec me nervira sto se oko tog njegovog peha toliko vodi polemika,jer su to uobicajene scene x puta vidjene,samo sa raznim akterima.Kada bi se tako osudjivali vozaci za totalno nenamerne greske,sta onda reci za npr. Eliasa ili De Puniet-a,koji prave po stazi "cistiliste",proredjujuci ionako mali broj ucesnika trke.To bi onda bilo za dozivotnu robiju .Ili,kategoricno ostajem pri tvrdnji da je kompleksom optereceni Pedrosa bio spreman sve da ucini,samo ne da dopusti maestralno obilazenje od strane Simoncellija,spoljasnjom putanjom,i pokupio ga otpozadi,ispravljajuci krivinu,u koju tom brzinom i tom trajektorijom,ne bi usao,taman da je bio sam na stazi.I nikada mi nije bilo jasno tumacenje tog akcidenta od strane (neka mi oproste) gospode komentatora,koji su to okarakterisali kao krivicu,nazalost, ex Simoncellija.Krivina ima radijus,Marco je pratio taj radijus,a Pedrosa zaboravio sta je centrifugalna sila.

      Comment


      • #93
        Ja u MotoGp-u ni za koga necu navijat kad ode Rossi , dok ne dodje Andrea Iannone ( mora doci ) on ce bit novi rossi :]]] hh
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #94
          Dali neko od vas ima problem sa sk prime,komentatori se veoma lose cuju(samo motogp,ne reklame i premier liga)?
          FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

          Comment


          • #95
            I kod mene ista situacija. Glasnije se cuju motori nego sami komentatori.
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • #96
              brate Rossi....sta reci. To je sve sto imam da kazem

              Comment


              • #97
                Sta ima da se kaze za Rossi-a , znase da covek ume i moze da vozi samo kada ima sta a to je dokazao toliko puta . Ja i dalje verujem u njega i posmatram Devi-a . A nadam se Ianoneu , samo da bude konstantan ;) .

                Comment


                • #98
                  Tacno je da Ducati nije na nivou Honde i Yamahe, ali realno ni Rossi ne zna da ga vozi. Pa Hayden je za vise od sekunde brzi od Rossija. To ipak pokazuje da se Rossi uopste nije navikao na Ducati, na zalost...
                  Cal Crutchlow je definitivno najprijatnije iznenadjenje, sad samo da vidimo da li moze da zadrzi ovu brzinu kroz celu trku i bori se za pobedu. U svakom slucaju borice se Lorenzo i Stoner za pobedu do samog kraja.
                  Mislim da ce opet Moto2 biti najzanimljivija kategorija. Luthi, Marquez i Iannone ce se verovatno boriti za pobedu, a voleo bih da vidim i Espargara u toj borbi. Cudi me prilicno slaba pozicija Eliasa, verovatno ce se popraviti tokom sezone...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Kod mene na SBB sve OK
                    Originally posted by MLADOSTLE View Post
                    Dali neko od vas ima problem sa sk prime,komentatori se veoma lose cuju(samo motogp,ne reklame i premier liga)?

                    Comment


                    • Izgleda da ce Yamaha biti ozbiljan konkurent Hondi u borbi za prvo i prva mesta, a ako u Hondi ne rese te probleme sto se zale u vezi guma bice gusto

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Tacno je da Ducati nije na nivou Honde i Yamahe, ali realno ni Rossi ne zna da ga vozi. Pa Hayden je za vise od sekunde brzi od Rossija. To ipak pokazuje da se Rossi uopste nije navikao na Ducati, na zalost...
                        Cal Crutchlow je definitivno najprijatnije iznenadjenje, sad samo da vidimo da li moze da zadrzi ovu brzinu kroz celu trku i bori se za pobedu. U svakom slucaju borice se Lorenzo i Stoner za pobedu do samog kraja.
                        Mislim da ce opet Moto2 biti najzanimljivija kategorija. Luthi, Marquez i Iannone ce se verovatno boriti za pobedu, a voleo bih da vidim i Espargara u toj borbi. Cudi me prilicno slaba pozicija Eliasa, verovatno ce se popraviti tokom sezone...
                        Za Cal-a sam jos prosle godine prognozirala da ce im praviti dar-mar,cim se malo uhoda I hoce.Decko stvarno ima talenat,pogotovo sto oni koji "ispeku zanat" u British SBK-u,su stvarno trkaci na kub Jer,tamo po Britaniji voze daleko zahtevnije staze,i zaista postaju pravi trkaci.
                        Sto se tice Rossija ne slazem se sa tobom da ne zna da vozi taj Ducati.Mislim stvarno je smesno reci da on ne zna ili ne moze voziti nesto.
                        I prosle sezone je uvek imao losija vremena od Nicky-ja,ali je u trci uvek bio bolje plasiran od njega...Mada,moram da priznam 12.pozicija,bas sam se smorila,i neke stvari mi vise nisu jasne.Ali ajde opet videcemo u trci sta i kako.Ipak je to motor koji im je stigao pre 11 dana,vrv ima tu jos dosta toga da se usavrsi i prilagodi...Ja verujem u Valeta uvek.I kad gubi i kad pobedjuje on je neosporivo "najveci".FORZA VALE!!!

                        Comment


                        • Ocekivala sam vise od Pedrosice. Navikla sam da je u top 3 u kvalifikacijama. Jel ima neki problem ili su drugi mnogo bolji (ne od Danija, nego u odnosu na prethodnu sezonu)?
                          Kal me je bas obradovao!
                          A sta je Kolin radio na kraju sa ovom trojicom? Gledala sam bez tona u kaficu, pa sam verovatno propustila objasnjenje!
                          Last edited by Pablo; 07-04-12, 19:47.
                          #58

                          Comment


                          • Originally posted by MLADOSTLE View Post
                            Dali neko od vas ima problem sa sk prime,komentatori se veoma lose cuju(samo motogp,ne reklame i premier liga)?
                            Ja nemam,jer uglavnom pratim na sport1,preko satelita.

                            Comment


                            • Ko ima probleme sa zvukom komentatora na SK PRIME neka prebaci zvuk za taj program iz mono u stereo. Kod mene su se lose culi dok nisam to uradio, posto sam cuo kako pricaju da je snimak u hd pa verovatno zbog toga...

                              Comment


                              • Rosiju je vreme za penziju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=a2AhP7P-0tQ

                                Comment

                                Working...
                                X