Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Ares View Post
    Stonera samo nije prestao da boli onaj incident od prosle sezone kad ga je Rosi pokosijo pa je verovatno cilj ove izjave da mu nekako na pakosti i da ga iznervira.
    A to da se boji Rosija ne bih rekao,niti iko ima razloga da ga se boji jer mislim da ni ove sezone nece nista specijalno da uradi,mozda,ali mozda uzme neko nize postolje i to ce biti to za ovu sezonu.Po mojoj proceni misilim da ce mu prosek ove sezone biti 4-5 mesto.
    Prvo: Rossi Stonera nije "pokosijo",a nije ga ni pokosio!!!Covek je pao ispred njega,a to sto je Stoner naleteo,kolateralna steta,jbg...Da li mislis da je neko toliko glup da nekog namerno pokosi,rizikujuci time da sebe izbaci iz trke?!!!
    Drugo:Ako imas malo duzi staz pracenja GP-a,znao bi da nesto drugo boli Stonera,a i mnoge druge trkace.A ako ne pratis dugo pogledaj na Youtubu Laguna Seca 2008. http://youtu.be/sfPM77TsGaA ,sta mu je Rossi radio sa NEMOCNOM Yamahom,kada je ovaj vozio Ducati(i to su se te godine takodje vozile 1000cca,pa su odmah naredne god vratili na 800cca,jer su videli da je taj ducati zver sa tom kubikazom).E sa takvim Ducatijem,i sa nikakvom Yamahom Vale ga je obilazio gde je hteo i kako je hteo.Da ne pricam o nekim ranijim godinama,kada je Massimilijana "ponizavao" pred njegovim navijacima.Covek je od muke otisao u Superbike,gde uze jednu titulu,slucajno, sa neprikosnovenom apriliom,ali to je sve od njega.U vecini trka "frezira" i vozi stazu nekim "cudnim" ,putanjama.Takodje Checa,koji je cekao titulu kao "Cekajuci Godoa"...Da ne pricam O Gibernau tek jer je i ovo dovoljno.Shvati da mu nije bilo ravnog ni tada,a nema mu ravnog ni sada.Da li mislis da ga je Doohan doveo u svoj tim u 500cca,zato sto Vale ima lepe plave oci???
    Trece: Ne da se samo Stoner boji Rossija,nego su oni svi poplaseni od njega kao od babaroge i imaju kosmare.
    Last edited by Sandra46; 06-04-12, 13:14.

    Comment


    • #62
      Ne bih da ulazim u raspravu, ali samo da ti kazem da su se od 2007. sezone do 2011. sezone vozili motori od 800 kubika.
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #63
        kako god Rossi ope 10-ti. Barbera 5-ti. Sad Rossi opet testira pretpostavljam, bitnija je trka od treninga sigurno nije sve u tome da budes prvi na treninzima ali....ne znam valjda nece biti repriza kao prosle godine.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Culi View Post
          kako god Rossi ope 10-ti. Barbera 5-ti. Sad Rossi opet testira pretpostavljam, bitnija je trka od treninga sigurno nije sve u tome da budes prvi na treninzima ali....ne znam valjda nece biti repriza kao prosle godine.

          Znash kako prosle godine je Barbera bio na treninzima 6 a Rossi pozadi barbera je zavrsio 14ti to nema nikakve veze. Sto ima veze jeste da treba da budes retardiran i da mislis kako ces pomjeriti motor malo nazad, kako ces promjeniti shasiju i napraviti pobjednicki motor. Ja ne znam sto se desava sa njima u Ducatiu jesu oni retardirani ili retardirani ili ipak blago retardirani? Nesto od toga mora biti.
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #65
            Sandra46, mogla bi malo da se opustis, MotoGP nije fudbal pa da se tako diskutuje. U ovom sportu se postuje svaki vozac zbog svoje hrabrosti da sedne na zver od motora i vozi na granici rizikujuci ozbiljne povrede a cesto i zivot.
            Niko normalan ne moze Stoneru da ospori sirovi talenat ... cak je i Rossi rekao za njega da je najtalentovaniji vozac u motogp-u danas.
            Taj incident u Jerezu prosle godine je greska Rosija ... nije on pao pa Stoner naleteo na njega nego je Rosi precenio sebe i svoj motor u pokusaju da stigne Stonera i zbog svoje greske izbacio i Stonera iz trke. Naravno da se to desava i Stoner je preterano dramio u toj situaciji ali je ovo bila iskljucivo Rosijeva greska.

            Sto se tice ove trke u Kataru rekao bih da jos uvek nismo videli Rosijev maksimum, na stranu sto je on uvek bio los u kvalifikacijama cak i dok je vozio Hondu i Yamahu.
            Njegova snaga je u samoj trci ... ali se bojim da ne moze bolje od 4-5 mesta.

            Comment


            • #66
              Ove godine na testiranju najbolji plasman Valentina je upravo bio na gumama za kvalifikacije,u Jerezu kada su i ostali odvezli 3-5 krugova na istim gumama.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #67
                Originally posted by Hurricane View Post
                Ne bih da ulazim u raspravu, ali samo da ti kazem da su se od 2007. sezone do 2011. sezone vozili motori od 800 kubika.
                U pravu si,previd sam napravila,ali sustina moje price ostaje .

                Comment


                • #68
                  Originally posted by milanj View Post
                  Sandra46, mogla bi malo da se opustis, MotoGP nije fudbal pa da se tako diskutuje. U ovom sportu se postuje svaki vozac zbog svoje hrabrosti da sedne na zver od motora i vozi na granici rizikujuci ozbiljne povrede a cesto i zivot.
                  Niko normalan ne moze Stoneru da ospori sirovi talenat ... cak je i Rossi rekao za njega da je najtalentovaniji vozac u motogp-u danas.
                  Taj incident u Jerezu prosle godine je greska Rosija ... nije on pao pa Stoner naleteo na njega nego je Rosi precenio sebe i svoj motor u pokusaju da stigne Stonera i zbog svoje greske izbacio i Stonera iz trke. Naravno da se to desava i Stoner je preterano dramio u toj situaciji ali je ovo bila iskljucivo Rosijeva greska.

                  Sto se tice ove trke u Kataru rekao bih da jos uvek nismo videli Rosijev maksimum, na stranu sto je on uvek bio los u kvalifikacijama cak i dok je vozio Hondu i Yamahu.
                  Njegova snaga je u samoj trci ... ali se bojim da ne moze bolje od 4-5 mesta.
                  Pa i nije bas tako islo to oblizanje. Rossi nije imao to obilazenje on je kocio normalno, Stoner je pokusao da se povuce mislio je da ga propusti tako je dosao Rossi u poziciju da iako nije bio agresivan takav potez izgleda. Kasnije Stoner se zalio kaze ja sam ga propustio, pa da ga nije propustio Rossi bi normalno produzio i ne bi ga dodirnuo. Ne branim Rossia jer sam fan nego sam taj incident vidio iz svakog ugla i pricao sa ekspertima pored staze o tome.
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by milanj View Post
                    Sandra46, mogla bi malo da se opustis, MotoGP nije fudbal pa da se tako diskutuje. U ovom sportu se postuje svaki vozac zbog svoje hrabrosti da sedne na zver od motora i vozi na granici rizikujuci ozbiljne povrede a cesto i zivot.
                    Niko normalan ne moze Stoneru da ospori sirovi talenat ... cak je i Rossi rekao za njega da je najtalentovaniji vozac u motogp-u danas.
                    Taj incident u Jerezu prosle godine je greska Rosija ... nije on pao pa Stoner naleteo na njega nego je Rosi precenio sebe i svoj motor u pokusaju da stigne Stonera i zbog svoje greske izbacio i Stonera iz trke. Naravno da se to desava i Stoner je preterano dramio u toj situaciji ali je ovo bila iskljucivo Rosijeva greska.






                    Sto se tice ove trke u Kataru rekao bih da jos uvek nismo videli Rosijev maksimum, na stranu sto je on uvek bio los u kvalifikacijama cak i dok je vozio Hondu i Yamahu.
                    Njegova snaga je u samoj trci ... ali se bojim da ne moze bolje od 4-5 mesta.

                    Padas u kontraverze,u sportu postoji adrenalin,kod posmatraca i navijaca postoji adrenalin -o kakvom opustanju jti govoris?To kaze psihologija,a ne ja.Ne razumem kakve spone trazis izmedju fudbala i GP-a, a i fudbal poznajem iznad proseka.Ko govori ovde o nepostovanju vozaca,ne znam iz kog konteksta si to izvukao?Ali,neki stvarno nisu za postovanje,sem da im se oda priznanje sto imaju smelosti da sednu na te masine.Jedno je sesti na motor,a drugo voziti ga fajterski ili turisticki(ima mnogo zicerasa,kao i u F1).Toliko prasine oko Rossijevog pada(pregledaj snimak trke u Jerezu-ja ga znam napamet),Rossi je prestigao Stonera za 2/3 motora i izgubio prednji kraj.Takvih situacija je bilo na pretek u istorijatu GP-a.Ako se ovo komentarise,toliko je neupriliceno,koliko bi bio i komentar da je,za mene nikad prezaljeni,pravi talenat Simoncelli, pao ispred Edwardsa i Rossija,kako bi im opstruirao trku.
                    Sto se tice Stonera,termin sirovi uopste ne definise nista,ja bih rekla da mu je talenat prefinjen,jer sirovi talenat vodi u jarak.
                    Ako hoces moje misljenje,Stoner je jedan dostojanstven i "jak" vozac-nasledio je australijsku skolu Doohana,Gardnera,McCoy-a,Baylissa...
                    Pozz

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by L. Lawliet View Post
                      Pa i nije bas tako islo to oblizanje. Rossi nije imao to obilazenje on je kocio normalno, Stoner je pokusao da se povuce mislio je da ga propusti tako je dosao Rossi u poziciju da iako nije bio agresivan takav potez izgleda. Kasnije Stoner se zalio kaze ja sam ga propustio, pa da ga nije propustio Rossi bi normalno produzio i ne bi ga dodirnuo. Ne branim Rossia jer sam fan nego sam taj incident vidio iz svakog ugla i pricao sa ekspertima pored staze o tome.
                      E,komentar ti je izuzetno precizan,sto samo govori da nista ne tumacis povrsno,u sta sam se odavno uverila.
                      P.S.To nema veze sa tim sto sam takodje Rossijev fan.Pozz

                      Comment


                      • #71
                        Pade Pedrosa na treningu, dobro on mucenik izdrzava fizicki sve te udarce,povrede i oporavke

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Sandra46 View Post
                          Prvo: Rossi Stonera nije "pokosijo",a nije ga ni pokosio!!!Covek je pao ispred njega,a to sto je Stoner naleteo,kolateralna steta,jbg...Da li mislis da je neko toliko glup da nekog namerno pokosi,rizikujuci time da sebe izbaci iz trke?!!!
                          Drugo:Ako imas malo duzi staz pracenja GP-a,znao bi da nesto drugo boli Stonera,a i mnoge druge trkace.A ako ne pratis dugo pogledaj na Youtubu Laguna Seca 2008. http://youtu.be/sfPM77TsGaA ,sta mu je Rossi radio sa NEMOCNOM Yamahom,kada je ovaj vozio Ducati(i to su se te godine takodje vozile 1000cca,pa su odmah naredne god vratili na 800cca,jer su videli da je taj ducati zver sa tom kubikazom).E sa takvim Ducatijem,i sa nikakvom Yamahom Vale ga je obilazio gde je hteo i kako je hteo.Da ne pricam o nekim ranijim godinama,kada je Massimilijana "ponizavao" pred njegovim navijacima.Covek je od muke otisao u Superbike,gde uze jednu titulu,slucajno, sa neprikosnovenom apriliom,ali to je sve od njega.U vecini trka "frezira" i vozi stazu nekim "cudnim" ,putanjama.Takodje Checa,koji je cekao titulu kao "Cekajuci Godoa"...Da ne pricam O Gibernau tek jer je i ovo dovoljno.Shvati da mu nije bilo ravnog ni tada,a nema mu ravnog ni sada.Da li mislis da ga je Doohan doveo u svoj tim u 500cca,zato sto Vale ima lepe plave oci???
                          Trece: Ne da se samo Stoner boji Rossija,nego su oni svi poplaseni od njega kao od babaroge i imaju kosmare.
                          Draga Sandra,mogla bi ponovo da pogledas taj Herez i da vidis da je Rosi previse forsirao da nikako nije mogao da izvuce tu krivinu,Rosi nije pretekao Stonera kako si napisala za dve-tri duzine motora.Rosijev zadnji tocak je skoro bio u ravni sa Stonerovim prednjim,i posto je Rosi u tom momentu izgubio prednji kraj pokupio je i Stonera jer ovaj nije imao kud.Obrati paznju od 1:50 do 1:54.


                          P.S. Izvinjavam se na pravopisnoj gresci.Svima se desavaju.
                          Last edited by Ares; 06-04-12, 22:23.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            ja sam nekada visa za to da vidim takvu borbu nego li popustanje gasa i odustajanje od borbe prsa u prsa,mogao je mozda stoner da pusti rosija kada vec zna da on ne vozi kao devojcica i da nece odustati od namere da prodje

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by AleksandarD View Post
                              ja sam nekada visa za to da vidim takvu borbu nego li popustanje gasa i odustajanje od borbe prsa u prsa,mogao je mozda stoner da pusti rosija kada vec zna da on ne vozi kao devojcica i da nece odustati od namere da prodje
                              Sve je to u redu,ja samo kazem da je ovo bila Rosijeva greska i da pojednci ne treba da ga brane po svaku cenu!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                slazem se

                                Comment

                                Working...
                                X