Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja sam dosao sa posla i sad radim u marketu,tako da cu prve krugove morati da gledam na netu.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
      Stoner: "Lorenzo ima više talenta od Rosija"


      vala ovaj kejsi voli da sere i to puno
      Hoces da mi das link da procitam ceo tekst?
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Hurricane View Post
        Hoces da mi das link da procitam ceo tekst?
        http://www.motoblog.it/post/36959/mo...lento-di-rossi
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #49
          Stoner je uvek bio a i ostao cmizdravko , ovom svojom izjavom je potvrdio da se boji Rossi-a a uvlaci se Lorencu . A i neki stari kompleksi su tu !

          Comment


          • #50
            Originally posted by urke030 View Post
            Stoner je uvek bio a i ostao cmizdravko , ovom svojom izjavom je potvrdio da se boji Rossi-a a uvlaci se Lorencu . A i neki stari kompleksi su tu !
            baš , rossi 10ti u FP1 al samo s hard gumama nije koristio mekše ) biće nešto od ovog dukatija izgleda nicky nije lose samo kasni 0.4 :]
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #51
              Nije los session da nadju setup za meku gumu bice odlicno!
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #52
                e sad ga je usro sa tom izjavom ako je zaista tacna nemam reci
                Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                Stoner: "Lorenzo ima više talenta od Rosija"


                vala ovaj kejsi voli da sere i to puno

                Comment


                • #53
                  Za Lorenca mogu da navijaju neki koji ne vide kakva je on osoba,treba da budes ono sto jesi a ne da glumis nesto i nekoga,da nekog kopiras i pokusavas da budes drag ljudima a ustvari nisi to,Rosi fazone koje izvodi posle pobeda tokom cele karijere i sto se zeza on to radi uvek i kad ne pobedjuje i privatno kad ne vozi moto gp, covek ima takvu harizmu ali Lorenco je mlad i neiskusan ali to mu ne daje za pravo da bude toliko nepromisljen,a nejveci promasaj i glupost mu je zamena broja i uzimanje broja 1 jos u njegovom inicijalu,ajoj sta covek uradi i ostade ziv!
                  Originally posted by Sandra46 View Post
                  A vidi se i da covek poznaje stvari i razume se ))
                  Mada,doduse,mozda ima vise talenta u skakanju u jezerca i pobadanju nekih kocica koji lice na zastave i tako tim "disciplinama" ))

                  Comment


                  • #54
                    Kada bi trke trajale 10 ak mozda 15 krugova Pedrosa bi mozda mogao da bude sampion,fizicki ne moze da izgura do kraja ,posle trke jedva stoji na nogama, ali svaka mu cast,bori se i odlican je vozac s obzirom koliko su svi od njega fizicki superiorniji
                    Originally posted by Sandra46 View Post
                    Ja sam to znala od samog pocetka.Pedrosa nema tu zestinu i drskost da bi postao sampion.On je pravi "sigurica" vozac,za razliku od nesrecnog Simoncellija,koji bi,sasvim sigurno,bio Rossijev "naslednik" jednog dana,da se nije desila ta strasna tragedija.R.I.P.Super Sic.
                    E to je razlika izmedju vozaca i trkaca.Svaka cast Daniju,i ne zelim da povredim njegove navijace ovim sto sam napisala,ali njemu ce uvek da nedostaje "ono malo" koje je presudno.
                    Tako je isto siroti Gibernau uvek ostao "u senci vuka". "HOMO HOMINI LUPUS EST" rece DOCTOR i osvoji devet titula

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by urke030 View Post
                      Stoner je uvek bio a i ostao cmizdravko , ovom svojom izjavom je potvrdio da se boji Rossi-a a uvlaci se Lorencu . A i neki stari kompleksi su tu !
                      Stonera samo nije prestao da boli onaj incident od prosle sezone kad ga je Rosi pokosijo pa je verovatno cilj ove izjave da mu nekako na pakosti i da ga iznervira.
                      A to da se boji Rosija ne bih rekao,niti iko ima razloga da ga se boji jer mislim da ni ove sezone nece nista specijalno da uradi,mozda,ali mozda uzme neko nize postolje i to ce biti to za ovu sezonu.Po mojoj proceni misilim da ce mu prosek ove sezone biti 4-5 mesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Ali ga jo suvek nije izbacio iz glave , daje takve intervjue zato sto zna da nema konkurentnu masinu inace bi o njemu pricao lepo kao sada o Lorencu ! Ali nikad se ne zna " ne se zna kad Zare igra " . U svakomn slucaju svima zelim bezbednu i uspesnu sezonu a Srdjanu i Aleksandru veliki pozdrav !

                        Comment


                        • #57
                          Mnogi imaju komplekse od rosija i to se tesko leci, mislim da cesto misle da je on tu negde iza njih, na gumi i da ce ih svakog trenutka obici iako znaju da nema masinu za to i da je sporiji. I zasto, zasto neki vozaci u sred svoje karijere menjaju svoj broj,svoj zastitni znak nesto sto predstavlja njih same???

                          Comment


                          • #58
                            To menjanje broja je dokaz njihovih kompleksa i nemoci da postignu nesto sto je taj neko vec uradio.

                            Comment


                            • #59
                              E hvala za tekst.
                              Ne svidja se ni meni izjava koliko god ja gotivio Stonera, medjutim s obzirom da je ovo neki motoblog, jos sa it domenom sumanjam da je ovo tacna izjava, sumanjam da bi ovo Stoner izjavio, ali ako je tacna onda ga je stvarno...
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by AleksandarD View Post
                                Mnogi imaju komplekse od rosija i to se tesko leci, mislim da cesto misle da je on tu negde iza njih, na gumi i da ce ih svakog trenutka obici iako znaju da nema masinu za to i da je sporiji. I zasto, zasto neki vozaci u sred svoje karijere menjaju svoj broj,svoj zastitni znak nesto sto predstavlja njih same???
                                Ni meni se ne dopada to sto menjaju brojeve kad dobiju piliku da stave taj broj 1.Ja to nikad ne bi ucinijo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X