Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • umesto da su nastimali jos bolje oni ga rastimovali u 2012-oj

    Comment


    • ...moje licno misljenje je da prosto ne zele da ga nastimaju..meni je neverovatno,da neko ko radi za yamahu,hondu,ducati,kao inzinjer,konstruktor ne poznaju iste stvari???!!mogu biti nijanse u poznavanju odnosno nepoznavanju nekog dela teorije i prakse,i to bi se videlo na stazi,zaostatak od nekih 0.10,0.20 stotih delova,pa ko ima vece umece u voznji nadomestice taj nedostatak,ali zaostaci po krugu od 1,00,1,20,1,30 sec,po meni je to abnormalno..prosto mi je to nepojmljivo...to nema veze sa voznjom niti umecem vozaca,profesionalnog velikog vozaca,ma ko da je bio taj..na onom snimku koji sam postovao,a gledam ga skoro zadnjih 3 dana po sat vremena,se toliko jasno vidi u cemu je problem,pa se opet vracam na mehanicare,inzinjere i konstruktore,da oni to toliko ne mogu da srede i dovedu u bar neki optimalni nivo,meni to nikako nije jasno..a jos cudnije je to,da su sa Stonerom imali te iste probleme..nzm,postajem opsednut o teoriji zavere(ahahahah),mada ni to nije iskljuceno..ma ko bi ga znao sta je vise u pitanju,zelim da se samo ta agonija sto pre zavrsi,pa makar to bilo i penzionisanjem..
      sigpic

      Comment


      • Komentatori na SK tokom trke su rekli da je Tech3 za klasu iznad Dukatija.Pa, u pravu su.Kišne trke su im prava šansa.Jedva čekam sledeću trku.Očekujem pobedu Stonera.A ko je pa ne očekuje (ako smo realni)...
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          ...moje licno misljenje je da prosto ne zele da ga nastimaju..meni je neverovatno,da neko ko radi za yamahu,hondu,ducati,kao inzinjer,konstruktor ne poznaju iste stvari???!!mogu biti nijanse u poznavanju odnosno nepoznavanju nekog dela teorije i prakse,i to bi se videlo na stazi,zaostatak od nekih 0.10,0.20 stotih delova,pa ko ima vece umece u voznji nadomestice taj nedostatak,ali zaostaci po krugu od 1,00,1,20,1,30 sec,po meni je to abnormalno..prosto mi je to nepojmljivo...to nema veze sa voznjom niti umecem vozaca,profesionalnog velikog vozaca,ma ko da je bio taj..na onom snimku koji sam postovao,a gledam ga skoro zadnjih 3 dana po sat vremena,se toliko jasno vidi u cemu je problem,pa se opet vracam na mehanicare,inzinjere i konstruktore,da oni to toliko ne mogu da srede i dovedu u bar neki optimalni nivo,meni to nikako nije jasno..a jos cudnije je to,da su sa Stonerom imali te iste probleme..nzm,postajem opsednut o teoriji zavere(ahahahah),mada ni to nije iskljuceno..ma ko bi ga znao sta je vise u pitanju,zelim da se samo ta agonija sto pre zavrsi,pa makar to bilo i penzionisanjem..
          Slazem se u teoriji, samo ne znam kako da objasnim razliku od sekunde na kval. izmedju Haydena i Rossija. To me najvise zabrinjava.

          Btw, Marked, Stoneru tradicionalno ne odgovara Jerez. Samo je jednom bio na podijumu. Mislim da ce se Lorenzo i Dani boriti za pobedu, nadam se da bi mogli i Cal i Dovi da se ukljuce, ali svakako ne treba ocekivati niciju dominaciju.
          sigpic

          Comment


          • ako stoner ne sredi te neke problemcice sto se zalio mislim da nece moci do pobede u spaniji, to je lorencova trka najverovatnije ali bice zanimljivo nadamo se

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Slazem se u teoriji, samo ne znam kako da objasnim razliku od sekunde na kval. izmedju Haydena i Rossija. To me najvise zabrinjava.

              Btw, Marked, Stoneru tradicionalno ne odgovara Jerez. Samo je jednom bio na podijumu. Mislim da ce se Lorenzo i Dani boriti za pobedu, nadam se da bi mogli i Cal i Dovi da se ukljuce, ali svakako ne treba ocekivati niciju dominaciju.
              ...pa i sam znas Tony,da Rossi ide u cepidlacenju podesavanja do te mere,da iskreno i mene to nervira..pretpostavljam da zamislja u glavi kako ce to na trci nadomestiti..nzm..mada ne zaboravimo i to da je Niki vec 6 godina u ducatiju,ali ja mislim da oni ne voze iste motore,ako kazu da voze..Niki vozi motor koliko toliko podesen,stabilizovan,a da ovaj vozi motor na kome se non stop nesto isprobava..nzm,moje licno misljenje kazem..

              ..a i da se nadovezem na Aleksandrov post,mislim da je Stoner nedovoljno spreman(fizicki),inace druge probleme ne vidim..ma samo mi je drago da se ova yamaha podigla u odnosu na proslu godinu,a i drago mi je da imamo malog robota u funkciji kako treba(nepovredjenog) a pritom vozi istu hondu kao Stoner..
              Last edited by Rossini; 11-04-12, 23:42.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rossini View Post
                ...pa i sam znas Tony,da Rossi ide u cepidlacenju podesavanja do te mere,da iskreno i mene to nervira..pretpostavljam da zamislja u glavi kako ce to na trci nadomestiti..nzm..mada ne zaboravimo i to da je Niki vec 6 godina u ducatiju,ali ja mislim da oni ne voze iste motore,ako kazu da voze..Niki vozi motor koliko toliko podesen,stabilizovan,a da ovaj vozi motor na kome se non stop nesto isprobava..nzm,moje licno misljenje kazem..
                Moguce da si u pravu. Inace ovo je Nikiju cetvrta sezona na Ducatiju, 2009 je presao iz Honde...
                Meni deluje da Rossi hoce da dovede taj Ducati do japanskog stila motora, ali to nema sanse da se desi, jedino da od nule naprave nov motor. Mozda mu ne bi bilo lose da proba sa Nikijevim podesavanjima, mozda bi bio i bolji od Nikija, ipak je bolji vozac.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Rossini View Post
                  ...pa i sam znas Tony,da Rossi ide u cepidlacenju podesavanja do te mere,da iskreno i mene to nervira..pretpostavljam da zamislja u glavi kako ce to na trci nadomestiti..nzm..mada ne zaboravimo i to da je Niki vec 6 godina u ducatiju,ali ja mislim da oni ne voze iste motore,ako kazu da voze..Niki vozi motor koliko toliko podesen,stabilizovan,a da ovaj vozi motor na kome se non stop nesto isprobava..nzm,moje licno misljenje kazem..
                  Po onome sto sam vidio na Nikijevom licu kao da je vozio trku protiv tog motora,kao da se s njim borio svo vrijeme a ne protiv drugih vozaca.
                  Jedino sto smeta kod Rosija jeste umjesto da se utrkuje on testira za vrijeme trke,cjepidlaka prava,sto nema ono balkansko nase kad nesto skripi na autu,ma moze se cijelo raspasti,bitno je samo da ide nekako;)
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Btw, Marked, Stoneru tradicionalno ne odgovara Jerez. Samo je jednom bio na podijumu. Mislim da ce se Lorenzo i Dani boriti za pobedu, nadam se da bi mogli i Cal i Dovi da se ukljuce, ali svakako ne treba ocekivati niciju dominaciju.
                    Znam da mu ne ide baš Herez ali eto prave prilike da se dodatno dokaže.U Kataru se borio protiv fizičkog problema a u Herezu je za očekivati da se bori protiv Pedrose i Lorenca.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Znam da mu ne ide baš Herez ali eto prave prilike da se dodatno dokaže.U Kataru se borio protiv fizičkog problema a u Herezu je za očekivati da se bori protiv Pedrose i Lorenca.
                      Pa jesi procitao moj koment sa neke od prethodnih strana? Taj fizicki problem mu nije pao s neba, vec se pojavio kao posledica voznje hiljadarki koje su fizicki zahtevnije od 800-ica. Naravno ne mora da znaci da ce mu se to stalno desavati, videcemo sta ce biti... Ali, Spanci u Jerezu ima da polude...
                      sigpic

                      Comment


                      • ..U Herezu ce biti ludnica..to je zagarantovano..kazem opet,drago mi je da je Pedrosa citav,i samo da se ne povredi opet..inace ako sve bude kako treba,ludnica od trke je zagarantovana!

                        p.s Tony u pravu si,pogresio sam..4 godina,odnosno 4-ta sezona..ne mogu vise ni da pamtim kad je sta bilo..
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Pa jesi procitao moj koment sa neke od prethodnih strana? Taj fizicki problem mu nije pao s neba, vec se pojavio kao posledica voznje hiljadarki koje su fizicki zahtevnije od 800-ica. Naravno ne mora da znaci da ce mu se to stalno desavati, videcemo sta ce biti... Ali, Spanci u Jerezu ima da polude...
                          ..da,jesu zahtevnije,ali milsim da nije to njegov najveci problem..nije dovoljno fizicki spreman da izdrzi taj napor..imao je on te probleme sa iscrpljenoscu i ranijih godina..i to mu se cesto desava..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rossini View Post
                            ..da,jesu zahtevnije,ali milsim da nije to njegov najveci problem..nije dovoljno fizicki spreman da izdrzi taj napor..imao je on te probleme sa iscrpljenoscu i ranijih godina..i to mu se cesto desava..
                            Da, secam se one misteriozne bolesti 2010. kada je propustio nekoliko trka sredinom sezone. A na pocetku te sezone po zavrsetku trke izgledao je kao da je bio u ratu, samo cekas kad ce da se srusi na podijumu. Bez obzira na to, borice se on redovno za pobede, ali ne treba ocekivati dominaciju kao prosle godine. Kao sto kazes tu je Pedrosa robot, a Lorenzo je tu najveci borac. Mislim da su ove godine bas izjednaceni...
                            sigpic

                            Comment


                            • ..da naravno..nece dopustiti da mu vreme prolazi uzalud kad vec ima superioran bajk..ali da ovaj i prosli sampionat nemaju veze,videlo se to odmah u Kataru..ali dobro je generalno za sampionat..tri izuzetna fajtera,Ben vrlo blizu njih,bez obzira sto mu nije islo u Kataru,Yamaha na visljem nivou u odnosu na proslu godinu..ne bih se smeo usuditi da komentarisem sta ce biti..
                              sigpic

                              Comment


                              • dali neko planira da ide u mugello ove godine

                                Comment

                                Working...
                                X