Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard
    Daj da vidimo link. Or gtfo.
    Ovako se ne obraca drugom forumasu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      http://kosarka.hotsport.rs/2019/06/2...st-usao-zenit/

      Nek je istina i polovina ove sume, zakljucak je isti.
      Sve pet ali mi se čini da je ovaj tekst onako, pristrasan zbog "ispaljivanja" kluba iz Srbije, Koliko se sećam London tauersi su igrali EL:
      Evroliga je imala neuspešan "eksperiment" sa London Tauresima, koji su za dve sezone imali učinak 1-23. U debitantskoj sezoni 2000/2001 imali su 1-9 uz istorijski pobedu nad nemačkim Opel Skajlajnersom, a sledeće 0-14.
      A opet je Đordi napomenuo da će London imati predstavnika u EL, znači njega interesuje koliko može da se zaradi a ne istorija...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ja rekoh neki ozbiljni portal, a ono košarkaški Kurir.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nadam se skorom propastu ovakve EL

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Jeste pristrasan zato ga nisam inicijalno ni stavljao, vec samo izdvojio ono sto moze biti interesantno a to je info o sumi placenog WC-a. Neka bude i 4m, to nije svrha wild card-a. Ta karta ima smisao ne da bi se direktno zaradilo, vec da razvijas taj centar i dizes popularnost cele lige ukoliko ce taj klub to doneti. Ajde da su rekli da zele da Sankt Petersburg razviju pa da ima nekog smisla, ali da ga daju iskljucivo za pare to je potpuno obesmisljavanje naziva WC. A i gde te pare idu, pa verovatno ga raspodele akcionari izmedju sebe, ne vidim da i jedan evro ulazu u neke razvojne aktivnosti i projekte.

            Comment


            • Neće, već će polako, vremenom, da naprave evropski "NBA" sa dve do četiri divizije (da bi smanjili putovanja), ja verujem da će u narednih 10 godina da zaživi taj koncept ali bez siromaha sa Balkana.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sto?
                Covjek je na granici 40,50m NBA ugovor i onda potpise za Barcu, i to jos za Barcu lolo

                Comment


                • Ove godine je Bartolomeu promenio pricu rekavsi da ne zele zatvorenu ligu fiksnim ugovorima, vec da zele da je "otvore" ispadanjem i ulaskom iz Eurokupa. Ne znam kako planiraju to da izvedu tj da zapocnu, ali to je vec drasticno drugi sistem od NBA...

                  Balkan im je izvor talenata... ako ga zatvore ostace bez istih. Ne znam onda ko ce da im igra u toj ligi za 15 god, al mislim da oni o tome i ne razmisljaju vec samo koliko da izvuku para kroz dividende u nekom kratkom roku.

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Covjek je na granici 40,50m NBA ugovor i onda potpise za Barcu, i to jos za Barcu lolo
                    to jeste suludo...

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      to jeste suludo...
                      Kakvo je ovo ludilo

                      https://twitter.com/LegionHoops/stat...770365440?s=20

                      Evo i ovaj ne veruje

                      https://twitter.com/TheNatural_05/st...771620864?s=20
                      Last edited by Samo Zvezda; 30-06-19, 09:42.

                      Comment


                      • Jel ovo najskuplji ugovor u evropi svih vremena?

                        Comment


                        • Auuu ovo ce zestoko poremetiti trziste. Ovo sto radi Barsa nije normalno
                          Pa oni su Ertelu dali 11 mil za 3 godine

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            To će drastično promeniti plate i svih ostalih u EL u budućnosti.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Valensija zeli Serhija Rodrigeza

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Barsa pregovara i sa Singletonom za nastavak, nude mu 2+1 ugovor, 1.5 miliona $ po sezoni.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X