Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Pa i Djenka je od 650k $ ugovora u Armaniju dosao kod nas da igra za 300k $.
    Markus sezona , svi su igraci bili na Zlatiboru na pripremama, svi potpisani i bili na pripremama, osim Jovica/Kalinica koji su dosli posle zavrsetka SP, kao i Jaka Blazic koji je dotrcao cim je Slovenija ispala.

    Ali kada te neko pobije u svojoj tvrdnji ti okreces pricu na drugu stranu i pises ono sto je tebi milo i bezis od onoga da si lupio glupost i ostao ziv.
    Razlika je sto je to bio EL tim a ovo je EC tim, sa duplo vise stranaca koji su vecina u zenitu karijeru ili na kraju sa ogrominim iskustvom..Vamo MWil i ostatak tanak..Jovic, Kalinic iz KG..do tada nepoznati, Jaka upitnog kvaliteta i mladi svi sem Markusa sa 30g ostali max 25ili 26 koliko je imao Bobi...sad jbte..imas prekaljene igrace sa 10g EL u rukama hehe..Taj Markus je tad imao mozda 2-3 sezone EL sa Unikahom i Kubanom..
    Last edited by LosmiSK; 05-06-19, 12:46.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Razlika je sto je to bio EL tim a ovo je EC tim, sa duplo vise stranaca koji su vecina u zenitu karijeru ili na kraju sa ogrominim iskustvom..Vamo MWil i ostatak tanak..Jovic, Kalinic iz KG..do tada nepoznati, Jaka upitnog kvaliteta i mladi svi sem Markusa sa 30g ostali max 25ili 26 koliko je imao Bobi...sad jbte..imas prekaljene igrace sa 10g EL u rukama hehe..Taj Markus je tad imao mozda 2-3 sezone EL sa Unikahom i Kubanom..
      Ne blamiraj se ovim upisom molim te, ja ti kao prijatelj to mogu reci a ostali verovatno ne zele da im ne bi crtao metu na celu u prozivkama.

      Markus 4 godina NBA karijera, cuj vukao se po Kubanu i Unikahi, Jenisej si zaboravio.

      Djenka dosao direktno iz NBA LIGE

      Quincy dosao direktno iz NBA LIGE

      Nate Walters direktno iz NBA LIGE posle cuta ( pre toga imao 2 sezone od toga 60 utakmica kao starter u mom Milwaukee).

      Kinsey isto NBA karijera,

      Jaka dosao kao reprezentativac SLovenije

      BOBI,JOVIC,KALINIC, formirani igraci i reprezentativci, ej Bobi imao i cak ino karijeru.

      I ti ove gore igrace stavljas u isti kos sa Beronom kome je Rytas jedina ekipa koja igrala EL a tada nije cak ni igrala EL kada je on bio. Faye koji ima vise klipova na youtoube kao clan njegove reprezentacije nego iz klubova, Stratos koji poslednje tri godine nema ozbiljnu minutazu ni u jednom EL klubu a posledjnu godinu igrao u Izraelu.
      Zirbes koji ima sezonu snova kod nas a od tada ni pored Radosevica nije mogao da ostane, kada ga Dejo nije hteo onda mozes misliti sa kakvim kvaltetom i formom je dosao kod nas.
      Regland je jedini igrac od imena ali njegova karijera ne moze ni na wikipediji da krenemo da mu izmisljamo klubove da je igrao, ne moze da pridje Marcusu ili Rochestiju.

      Svaki sastav DR je po imenima jaci od svakog naseg igraca iz sadasnjeg sastava a o plati da ne pricamo. Jedino bi Stratosa tu izdvojio i Keselja koji imaju El titule i sada na kraju KC Riversa .Ali i Sofo je imao titule pa smo videli sta je ostalo od imena.

      Comment


      • Da se razumemo, terate me da pricam kontra Tomica. Sto ne zelim. Covek je egocentrik i takve likove volim, sta vise obozavam. Rekao sam i tokom sezone da ne znam gde sam sa njim, da nema onog malog pingvina ja sam siguran da bi Tomic bio idealan da mi nasledi Radonjica, ovako sam jos skpetican i ne zelim da verujem da ce biti toliko lud da mu ovaj bude drugi plej.

        Tomic je pametan, namazan...nije ni Dejo mutav, ko god je mutav, taj ne moze dugo da radi u KKCZ...Imao je malo i srece Tomic ove sezone, ali imao je i Dejo, srecu i pomoc i tako mora...

        Ovde se vise radi o covicu i prici kako se pre trosilo a sad se kao vezuje u aparhejdu pomocu stapa i kanapa sto nije istina...vec je sns usao dosta para da je to nenormalno kad igras EC pa cak i za neke mnogo bogatije zemlje..cak i Valensija je imala 7 stranaca a spada u 2 esalon klubova iz Spanije a uzela je EC..i to stranci relativno sumnjivog porekla i mnogo slabijih klubova nego sto smo mi doveli da ne pricam o EL iskustvu..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Da se razumemo, terate me da pricam kontra Tomica. Sto ne zelim. Covek je egocentrik i takve likove volim, sta vise obozavam. Rekao sam i tokom sezone da ne znam gde sam sa njim, da nema onog malog pingvina ja sam siguran da bi Tomic bio idealan da mi nasledi Radonjica, ovako sam jos skpetican i ne zelim da verujem da ce biti toliko lud da mu ovaj bude drugi plej.

          Tomic je pametan, namazan...nije ni Dejo mutav, ko god je mutav, taj ne moze dugo da radi u KKCZ...Imao je malo i srece Tomic ove sezone, ali imao je i Dejo, srecu i pomoc i tako mora...

          Ovde se vise radi o covicu i prici kako se pre trosilo a sad se kao vezuje u aparhejdu pomocu stapa i kanapa sto nije istina...vec je sns usao dosta para da je to nenormalno kad igras EC pa cak i za neke mnogo bogatije zemlje..cak i Valensija je imala 7 stranaca a spada u 2 esalon klubova iz Spanije a uzela je EC..i to stranci relativno sumnjivog porekla i mnogo slabijih klubova nego sto smo mi doveli da ne pricam o EL iskustvu..
          O kakvom aparthejdu ti pricas sada, pa ja sam ti pisao jos pre pocetka sezone koji su uslovi da NC ostane , nece sebe i klub da dovede u situaciju kao za vreme DR da klub ne moze da pokrije tooskove.

          Nikada nismo imali ovaj broj sponzora, dugogodisnje ugovore koje garantuju stabilnije finansije, plus ova ekipa je jeftinija od svake Dejanove ekipe.
          Za vreme Dejana je bio aparthejd u smislu jebiga, mnogo trazite, ne mozete toliko da se sirite i dovodite igrace ako nemate odakle, Nije bilo novih sponozora, nije bilo bas ni neke velike pomoci grada,drzave tj bilo bi ali da NC ne bude vise u klubu. Svi se secamo tog vremena.
          Proslog leta je napravljen dogovor i kada klub posluje sa sigurnim finansijama rezultat mora doci na kraju.

          I opet ti ponavljam, ove sezone ce biti druga prica, ali opet ne verujem da ce zbog El ici daleko preko budzeta ali ce se mozda ici u delimicni minus ako se oseti da od nekoga mozemo profitirati prodajom, pa da se taj minus nadomesti, kao sto se desilo onog leta.

          Ako moze DR Terzic da pravi minuse sa tolikim prihodima, pa sto ne bi i KK pravio neki mali minus zarad radosti glasacke masinerije.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ne blamiraj se ovim upisom molim te, ja ti kao prijatelj to mogu reci a ostali verovatno ne zele da im ne bi crtao metu na celu u prozivkama.

            Markus 4 godina NBA karijera, cuj vukao se po Kubanu i Unikahi, Jenisej si zaboravio.

            Djenka dosao direktno iz NBA LIGE

            Quincy dosao direktno iz NBA LIGE

            Nate Walters direktno iz NBA LIGE posle cuta ( pre toga imao 2 sezone od toga 60 utakmica kao starter u mom Milwaukee).

            Kinsey isto NBA karijera,

            Jaka dosao kao reprezentativac SLovenije

            BOBI,JOVIC,KALINIC, formirani igraci i reprezentativci, ej Bobi imao i cak ino karijeru.


            I ti ove gore igrace stavljas u isti kos sa Beronom kome je Rytas jedina ekipa koja igrala EL a tada nije cak ni igrala EL kada je on bio. Faye koji ima vise klipova na youtoube kao clan njegove reprezentacije nego iz klubova, Stratos koji poslednje tri godine nema ozbiljnu minutazu ni u jednom EL klubu a posledjnu godinu igrao u Izraelu.
            Zirbes koji ima sezonu snova kod nas a od tada ni pored Radosevica nije mogao da ostane, kada ga Dejo nije hteo onda mozes misliti sa kakvim kvaltetom i formom je dosao kod nas.
            Regland je jedini igrac od imena ali njegova karijera ne moze ni na wikipediji da krenemo da mu izmisljamo klubove da je igrao, ne moze da pridje Marcusu ili Rochestiju.

            Svaki sastav DR je po imenima jaci od svakog naseg igraca iz sadasnjeg sastava a o plati da ne pricamo. Jedino bi Stratosa tu izdvojio i Keselja koji imaju El titule i sada na kraju KC Riversa .Ali i Sofo je imao titule pa smo videli sta je ostalo od imena.
            Istine radi Kinsi je dosao iz Trabzona, Miler iz D lige, ovaj Nate iz Besiktasa...Dzenkinsa mogu da ti dam, ali takvih ima mali milion...i svi znamo muku sa njim..sa tim da je veoma mlad i nepoznat bio...

            Bobi je bio raspad i da ljubi Dejovu sliku svaki dan kao ti covicevu sto ga je upoznao i napravio mu to od karijere...Kalinic i Jovic bili formirani igraci ovo necu ni da komentarisem...

            Vidi sad ..Imas ovde Jendog Reglanda oko kog se otima pola Evrope ali dodje u CZ zbog porodicnog koncepta..Pa jednog Perpera koji dodje isto zbog toga...pa jedan ZIrbes sa vec 4-5g EL...PA Beron koji je bio zapalio Tursku kako je igrao, dboijes odmah po kraju sezone..mozes misliti kako je mala ponuda bila kad posle top sezone nije razmisljao vec otisao ravno u Zvezdu...Faye kao sto sam pisao je nepoznat samo za fudbalske navijace i ove nove od 2011..lik je bio poznat u kosarkaskom svetu za te osrednje evropske klubove..na to sve dolazi KC Rivers, kako kaze mmajstor za 50k mesecno

            Na to sve imas Simanica, Lazica sa finim platama..i domace igrace sa reputacijom i igranje ELRistic iz NCAA, jednog poslali na pozajmicu a Jankovica NAM UKRAO PARTIZAN..bez ozbira sto su se zeznuli to je tako..kao 13,14,15 igraci su ti sampion Evrope Keselj, nova nada evropske kosarke Ristic i Radanov...to je tako kao sto si ti pisao za ove NBA igrace..

            Da se rauzmemo necu ja da umanjim nista, ali vi bacate pricu kao da smo mi sada neka sirotinja..pa gde su te exel tabele sa zaradama, mi iz minusa koji je ostavio DR, ispade da imamo para za bacanje

            Razumem ja da je posao posao, ali nekad preterujes..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              O kakvom aparthejdu ti pricas sada, pa ja sam ti pisao jos pre pocetka sezone koji su uslovi da NC ostane , nece sebe i klub da dovede u situaciju kao za vreme DR da klub ne moze da pokrije tooskove.

              Nikada nismo imali ovaj broj sponzora, dugogodisnje ugovore koje garantuju stabilnije finansije, plus ova ekipa je jeftinija od svake Dejanove ekipe.
              Za vreme Dejana je bio aparthejd u smislu jebiga, mnogo trazite, ne mozete toliko da se sirite i dovodite igrace ako nemate odakle, Nije bilo novih sponozora, nije bilo bas ni neke velike pomoci grada,drzave tj bilo bi ali da NC ne bude vise u klubu. Svi se secamo tog vremena.
              Proslog leta je napravljen dogovor i kada klub posluje sa sigurnim finansijama rezultat mora doci na kraju.

              I opet ti ponavljam, ove sezone ce biti druga prica, ali opet ne verujem da ce zbog El ici daleko preko budzeta ali ce se mozda ici u delimicni minus ako se oseti da od nekoga mozemo profitirati prodajom, pa da se taj minus nadomesti, kao sto se desilo onog leta.

              Ako moze DR Terzic da pravi minuse sa tolikim prihodima, pa sto ne bi i KK pravio neki mali minus zarad radosti glasacke masinerije.
              Eto vidis da mozes lepo da napises..Ovo je dobar post i ovo postujem..Nema se ovde sta zameriti..

              Da budemo drugari kao nekad ako ovako nastavis
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Izvinjavam se sto cu pomenuti osobu na IL ali sami ste krivi sto ga toliko citirate u svim ovim glupostima sto skraba

                KK Crvena zvezda mts takođe izražava veliko zadovoljstvo i zahvalnost Džo Reglandu što je među brojnim ponudama, od kojih su neke bile i znatno finansijski povoljnije, izabrao ponudu KK Crvena zvezda mts zbog identičnih sportskih i takmičarskih ciljeva koje imamo", navodi se u saopštenju na sajtu Zvezde.
                .....
                Sledece, mislim odbio je ponude velikih klubova i jacu finsijsku da bi dosao u Zvezdu..ovo mogu samo da progutaju svedoci i niko vise.
                Brate mili kakva je ovo besmislica. Elementarna disfunkcionalnost i nerazumevanje procitanog. Brojno <> Veliko. Da je ovo Kuper napisao na pomracenju pa i da razumem...mada mi deluje da i nisam daleko od istine. Previse je mrznje i nipodastavanja u doticnom gospodinu.
                Majstore, KKCZ JESTE VELIKI klub i naravno da ce doci u VELIKI klub bez obzira na brojne ponude ostalih sitnijih klubova.

                Koliko postujem gospodina Radonjica vidi se i po mom avataru, ali reci da je Tomic imao bolje i poznatije igrace od Radonjica je glupost neopevana. Zapitajte se samo koliko vas moze bez googla da napise tacan naziv turskog kluba iz kog je presao Beron. Ja ne mogu. Markus, Dzenkins, Kvinsi...pa koji je Tomicev igrac bolji od ovog trojca. Jeste da smo mi svi anonimno ovde na forumu ali da se bar malo potrudimo da ne pisemo besmislice

                Ja sam i dan danas u cudu kako je gospodin Tomic osvojio ABA ligu, bez dva najbolja igraca, sa "masnim patuljkom" kao jedinim plejom. Sa 3/4 sastava koji je presao/ponikao iz FMP-a. I to ne osvojio nego razbio sve protivnike sa po 30-40 razlike. Prvo u polufinalu skupocenog italijana pricalicu a zatim i u finalu onu legiju stranaca najskuplju ikada u ABA.
                Ovakav poduhvat mislim da nikada nikome nije posao za rukom. Ja ne pamtim veci trenerski uspeh i veci pecat trenera na nekom rezultatu.
                Last edited by Ivan9; 05-06-19, 13:30.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Istine radi Kinsi je dosao iz Trabzona, Miler iz D lige, ovaj Nate iz Besiktasa...Dzenkinsa mogu da ti dam, ali takvih ima mali milion...i svi znamo muku sa njim..sa tim da je veoma mlad i nepoznat bio...

                  Bobi je bio raspad i da ljubi Dejovu sliku svaki dan kao ti covicevu sto ga je upoznao i napravio mu to od karijere...Kalinic i Jovic bili formirani igraci ovo necu ni da komentarisem...

                  Vidi sad ..Imas ovde Jendog Reglanda oko kog se otima pola Evrope ali dodje u CZ zbog porodicnog koncepta..Pa jednog Perpera koji dodje isto zbog toga...pa jedan ZIrbes sa vec 4-5g EL...PA Beron koji je bio zapalio Tursku kako je igrao, dboijes odmah po kraju sezone..mozes misliti kako je mala ponuda bila kad posle top sezone nije razmisljao vec otisao ravno u Zvezdu...Faye kao sto sam pisao je nepoznat samo za fudbalske navijace i ove nove od 2011..lik je bio poznat u kosarkaskom svetu za te osrednje evropske klubove..na to sve dolazi KC Rivers, kako kaze mmajstor za 50k mesecno

                  Na to sve imas Simanica, Lazica sa finim platama..i domace igrace sa reputacijom i igranje ELRistic iz NCAA, jednog poslali na pozajmicu a Jankovica NAM UKRAO PARTIZAN..bez ozbira sto su se zeznuli to je tako..kao 13,14,15 igraci su ti sampion Evrope Keselj, nova nada evropske kosarke Ristic i Radanov...to je tako kao sto si ti pisao za ove NBA igrace..

                  Da se rauzmemo necu ja da umanjim nista, ali vi bacate pricu kao da smo mi sada neka sirotinja..pa gde su te exel tabele sa zaradama, mi iz minusa koji je ostavio DR, ispade da imamo para za bacanje

                  Razumem ja da je posao posao, ali nekad preterujes..



                  Zar se u reprezentaciju kod Dude ili SDJ dolazi sa basketa na ADI ili kao igrac koji zasluzuje da bude u 12 reprezentacije koja te godine bude vicesampion sveta.

                  Raglend da se otimalo pola evrope tamo bi i zavrsio,ali videcemo gde ce otici posle nas. Da li su mu igre koje napravio kod nas bile dovoljne da ubode jaci ugovor za ovu sezonu jer su mu kljuceve ekipe date u ruke, a u tim ekipama pitanje koju bi ulogu dobio.

                  Beron, daj ne lozi nas molim te da decko 5 godina vec igrao u Evropi i dalje od tog sela u Turskoj nije dosao jos taj klub mu se i na kraju i ugasi i ti sada pricas o tome da se oko njega otimali.

                  Faye starac od tisucu leta bas je bio na oku svim klubovima, pa ga sto ne uzese ova dva velikana u grckoj ili neko drugi.

                  Simanic je inace do dolaska Tomic bio vrlo vazan faktor i bas je pokazivao da na njega mozemo racunati da moze da pruzi ovo sto je pruzio, i to je bas bio potez smisljen ili sa puno rizika.

                  Lazic se sa poslednjim ugovorom koji je dobio nagradjuje za sve one godine igranju od prelaska iz Fmp kod nas gde je bio sa najnizom platom od svih igraca .

                  Slanje Jovanovic na pozajmicu je obostrana korist kako za nas tako i za njega. Gde ga vidis ti ove sezone posto ima jos godinu dana ugovora?

                  Od DR skautinga necemo se oporaviti jos 10 godina

                  Comment


                  • Da, napisao sam da su ti drugi klubovi takodje veliki, nisam napisao da je Zvezda manji klub i da je uopste mali klub. To moras da razumes kad citas ovaj tekst. Dve ponude je imao od Zenita sa kojim je bio i potpisao po SPortandu i onda je uleteo Avelino sa ludim predsednikom i ogromnom lovom...i onda na sve to je odustao i potpisao za CZ. Srbija je daleko od izazovne zemlje da se zivi i igra, i ako npr TRINKIJERI NE MISLI TAKO...to naravno da su ciste gluposti.

                    Sto se tice Tomica i ako sam na IL, zna se moje misljenje o njemu od pocetka sezone i nije lose ni malo. Za onu neznalicu sam domah rekao sta i kako. Ti moras da znas, da mi sad igramo EC, ne igramo EL i to su ti jadno bitne razlike kad uporedjujes igrace u oba tima.

                    Pisao sam vec da je Beron imao odlican ucinak u nikad jacoj turskoj ligi i da je Faye bio najbolji igrac treceg tima u Grckom prvenstvu. Za to ako je za Vas malo,za mene nije...Nijedan EC tim nikada sa nasih prostora nije imao ovoliki broj stranaca i to kvalitetnih a sa tim da si doveo i dobar strucni stab. Dva coveka iz Himkija i jednog sto je proveo ceo zivot u sistemu Olimpijakosa i ako kazem da mu svaka cast na uspehu. Samo ovakvu pozicju je imao veoma ozbiljnu, drugi par opanak je bio sto su se dva igraca bitna povredila, ali imao je preozbiljan roster za EC uslove..i tu je bio 3-4 favorit mislim..

                    Radonjci nikad nije imao igraca Perper nivoa ili KC Rivers.. Rocesti, Regland i MW su u principu istog ranga manje vise..ne treba npr zaboraviti da je taj isti Kinsi dosao iz Trabzona..itd..ali kljuc svega jeste da je ovo EC tim a ne EL tim a vama je to skoro pa isto..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nisam ja kriv sto vi ne pratite tako ''male''lige kao Turska i Grcka...Sto vam je Ritas, Sarloa EC tiovi i Mursija..mali timovi...jbga..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post


                        Zar se u reprezentaciju kod Dude ili SDJ dolazi sa basketa na ADI ili kao igrac koji zasluzuje da bude u 12 reprezentacije koja te godine bude vicesampion sveta.

                        Raglend da se otimalo pola evrope tamo bi i zavrsio,ali videcemo gde ce otici posle nas. Da li su mu igre koje napravio kod nas bile dovoljne da ubode jaci ugovor za ovu sezonu jer su mu kljuceve ekipe date u ruke, a u tim ekipama pitanje koju bi ulogu dobio.

                        Beron, daj ne lozi nas molim te da decko 5 godina vec igrao u Evropi i dalje od tog sela u Turskoj nije dosao jos taj klub mu se i na kraju i ugasi i ti sada pricas o tome da se oko njega otimali.

                        Faye starac od tisucu leta bas je bio na oku svim klubovima, pa ga sto ne uzese ova dva velikana u grckoj ili neko drugi.

                        Simanic je inace do dolaska Tomic bio vrlo vazan faktor i bas je pokazivao da na njega mozemo racunati da moze da pruzi ovo sto je pruzio, i to je bas bio potez smisljen ili sa puno rizika.

                        Lazic se sa poslednjim ugovorom koji je dobio nagradjuje za sve one godine igranju od prelaska iz Fmp kod nas gde je bio sa najnizom platom od svih igraca .

                        Slanje Jovanovic na pozajmicu je obostrana korist kako za nas tako i za njega. Gde ga vidis ti ove sezone posto ima jos godinu dana ugovora?

                        Od DR skautinga necemo se oporaviti jos 10 godina [emoji3]
                        Zato od skautinga koji je radio Covic prosle godine ubiramo plodove od kojih klub moze da zivi u godinama koje dolaze.
                        Ajde molim te pa taj Radonjic je samo stvorio Gudurica, Kalinu za koje dobismo preko 2 miliona eva, Jovica, Kuzmica itd, itd
                        To je nista naspram para koje smo uzeli za Radicevica, Jankovica i ekipy.
                        Ili pare koje cemo ove sezone dobiti za Covica, Keselja, Ristica, Nenadica i ekipu.


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Za Đenku su čuli samo u Golden Stejtu i nigde više, što bi se reklo potpuni anonimus.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Zato od skautinga koji je radio Covic prosle godine ubiramo plodove od kojih klub moze da zivi u godinama koje dolaze.
                            Ajde molim te pa taj Radonjic je samo stvorio Gudurica, Kalinu za koje dobismo preko 2 miliona eva, Jovica, Kuzmica itd, itd
                            To je nista naspram para koje smo uzeli za Radicevica, Jankovica i ekipy.
                            Ili pare koje cemo ove sezone dobiti za Covica, Keselja, Ristica, Nenadica i ekipu.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            jebote sta si se primio kao saucesce, jel vidis ti smajlice na kraju ili od tolike mrznje prema Covicu ili zaslepljenoscu sa DR ne vidis o cemu smo pisali.
                            Nas drug LosmiSk je napisao da je DR cuda pravio bez ijednog stranog igraca i da su rezultati dosli samo na osnovu njegovog rada sa domacim igracima bez ijednog stranca a da je Tomic ovo postigao zahvaljuci strancima.


                            Koliko smo zaradilil, toliko smo i pukli tj, cena tog uspeha sto je DR napravio on je lepo naplatio kako u KKCZ tako i u Bayernu sada,

                            Da je dobio otkaz kada ste mu svi vi koji sada drzite njegovu sliku na ormaricu pored kreveta,trazili po mrezama i po nalogu velikog malog brata AV, sada bi bio na relaciji izmedju Bara i Nikscica kao trener.

                            Opusti se Lazo malo, igrace FC3 i sledece sezone. Pa forumi bi se ugasili da on ne igra i sledece sezone, o cemu bi se vodila "strucna" rasprava ovde da nam nije FC3.


                            p.s. sta bi mi radili da DR nije prepoznao taj talenat Gudurica pa ga pozvao u KKCZ tek posle trecih priprema i jos hteo da se jos malo dodatno kali u MZtu, hvala mu sto se Danguba i Tejic povredise onda i mora Gudura da udje u roster a ne u autobus za Skoplje.
                            Last edited by Šarac; 05-06-19, 15:56.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              jebote sta si se primio kao saucesce, jel vidis ti smajlice na kraju ili od tolike mrznje prema Covicu ili zaslepljenoscu sa DR ne vidis o cemu smo pisali.
                              Nas drug LosmiSk je napisao da je DR cuda pravio bez ijednog stranog igraca i da su rezultati dosli samo na osnovu njegovog rada sa domacim igracima bez ijednog stranca a da je Tomic ovo postigao zahvaljuci strancima.


                              Koliko smo zaradilil, toliko smo i pukli tj, cena tog uspeha sto je DR napravio on je lepo naplatio kako u KKCZ tako i u Bayernu sada,

                              Da je dobio otkaz kada ste mu svi vi koji sada drzite njegovu sliku na ormaricu pored kreveta,trazili po mrezama i po nalogu velikog malog brata AV, sada bi bio na relaciji izmedju Bara i Nikscica kao trener.

                              Opusti se Lazo malo, igrace FC3 i sledece sezone. Pa forumi bi se ugasili da on ne igra i sledece sezone, o cemu bi se vodila "strucna" rasprava ovde da nam nije FC3.
                              Ma bre pisemo malo nista strasno[emoji23]
                              Pa zar ne rece da FC3 ima ponude da igra za duplo vise para?
                              Nemoj da me stresiras svaki dan sa razlicitim informacijama[emoji16]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Ma bre pisemo malo nista strasno[emoji23]
                                Pa zar ne rece da FC3 ima ponude da igra za duplo vise para?
                                Nemoj da me stresiras svaki dan sa razlicitim informacijama[emoji16]

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Ima, ali u njemu kuca srce zvezdasko, pa i Djenka i Regland, Stratos, Biliy svi imaju bolje ponude ali se ipak odluce da igraju kod nas, pa sto bi FC3 umesto para igrao tamo gde ga srce vuce.

                                Comment

                                Working...
                                X