Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sam sad pregledala ove imitacije...sjajan je Janko.....

    Comment


    • Comment


      • Go away pain...go away... http://yfrog.com/h091vjxj
        ....
        sigpic

        Comment


        • Tipsarevic proslavlja 1. maj

          http://www.facebook.com/media/set/fb...41927235835621
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Jaoj Janko pa rostilj vam je rdjav a i ogradu nemate. Drage volje i od srca"InoxDesign" iz svog proizvodnog programa poklanja ti rostilj od inoxa koji ima dozivotnu garanciju.I mi smo u svetu tenisa zasad kao amateri pa eto ako zelis ,slobodno se javi ...moze i na sms 063/7-100-700 SASA. Veliki pozdrav !!!

            Ovo je bio neki komentar na fejsu.

            Comment


            • E sad jedno pitanje.
              Ako se ne varam, Janko je protiv Nishikorija u 1. kolu SO povrijedio lijevu nogu. Kako to da mu je sad povrijedjena desna...

              Comment


              • Odvratni komentari o Janku na internetu posle predaje.

                ali procice i to

                Comment


                • Ako mislis na ovaj moj komentar, nije sa interneta, nije ni odvratan, ja sam Jankov veliki navijac... ;)
                  Ali mi je ovo stvarno cudno jer se na fotkama sa 1. dana turnira jasno vidi da mu je povrijedjena lijeva noga.



                  A kasnije je rekao da je u pitanju povrjeda desne noge... i cak postavljao sliku noge sa terapije...



                  Zato mi nije jasno sta je u pitanju.

                  Comment


                  • Nisam mislio na tvoj vec generalno

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ako mislis na ovaj moj komentar, nije sa interneta, nije ni odvratan, ja sam Jankov veliki navijac... ;)
                      Ali mi je ovo stvarno cudno jer se na fotkama sa 1. dana turnira jasno vidi da mu je povrijedjena lijeva noga.



                      A kasnije je rekao da je u pitanju povrjeda desne noge... i cak postavljao sliku noge sa terapije...



                      Zato mi nije jasno sta je u pitanju.
                      Ovoga se nisam sjetio,bas zanimljivo
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ovoga se nisam sjetio,bas zanimljivo
                        Meni je bilo cudno jos na pocetku, cim je rekao da ima povrjedu desne noge razmisljala sam - pa zar nije bila lijeva... Ali onda sam bila u fazonu - pa valjda on bolje zna koja je noga od mene...
                        I danas kad sam gledala slike vidim ovu sliku sa meca 1. kola... I sve mi cudno...

                        Comment


                        • Zna li se koliko je teška povreda, pošto je otkazao Rim

                          Comment


                          • Just to inform you guys I will not be playing in Rome either next week...The good news is that the doctors think that I will probably start practicing on Sunday
                            Sa Jankovog fp od prije nekoliko minuta
                            Last edited by D na kvadrat; 05-05-11, 09:39.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo ako neko hoce da slusa.

                              So exited about making my first radio mix...3 hours long!!Radio Antena Belgrade,God is a DJ,Saturday night!
                              14.05.2011 on 107.9 Radio Antena from 21.00-00.00....I want you to play it LOUD if you love House music
                              Last edited by eM; 13-05-11, 11:24.

                              Comment


                              • Janko igra u nedelju prvi mec u Dizeldorfu sa domacinom Kolsrajberom kojeg je pobjedio na istom mjestu prije 2 godine a bogami ce i sada da ga nadigra.........inace Srbija u grupi sa Njemackom Rusijom i Spanijom.........pa nisu bezazleni i imaju dobre dublove ali i Ziki i Janko (nadam se da ce Janko igrati dubl) su odlicni u dublu a i Troicki se vjerovatno oporavio od onog bezveznog poraza

                                Comment

                                Working...
                                X