Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Qantas Australian Grand Prix - Albert Park

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Tek sam sad ustao, a 'ladno ne verujem sta se desava. Red Bull ni blizu? Nadali smo se da ce ih ostali stici, izgleda da su ih i prestigli. Svaka cast McLarenu na razvoju, ali ima jos dosta, sigurno ce Newey pronaci nesto u toku sezone.
    Vidim da je Kimi usrao stvar, steta bas, ako je Grosjean mogao do treceg mesta znaci sigurno je mogao i Kimi.
    Jbt, zamislite sezona prodje u znaku McLarena i Lotusa, Engleska dominacija...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ice, mozda ti es ispuni zelja za Njuija od 2014, videcemo, blizu je dogovor izgleda. On jako zeli sada da radi u Ferariju, ako ih vrati u vrh zacementirace titulu najboljeg konstruktora svih vremena.
      Samo ako gospodja Newey smatra da italija vise nije zemlja treceg sveta...

      On tad, Vettel od 2015, moje predvidjanje... 2016. on i Alonso izdominiraju Alosno se povuce kao sampion a Vettel osvoji 5 titula zaredom i povuce se 2021, sa ukupno 8 titula... Sve je vec predefinisano!

      Sad realno, radio je Adrian u McLarenu, napravio je bum u Red Bullu, pravio je sampione u Williamsu, mora da zaokruzi svoju pricu sa Scuderiom, nekako je i prirodno i pozeljno... Ferrari je jedini tim koji je u F1 od pocetka, ko god radi u Scuderii, upisuje se u besmrtnike, cak i ako je bio cistac podova... ;) Ako bi zavrsio karijeru sa SF, Newey ne bi bio besmrtnik, on bi bio bog svim buducim dizajnerima i inzenjerima u F1.

      Comment


      • #63
        Zapravo nije Kimi, zeznuli su ga iz tima, pustili su ga na mekim gumama na kraju, nije stigao da ubaci krug. No dobro, sve je to posledica uigravanja, vec u Maleziji eto kimija u Top 5 posle kvalifikacija, mnogo je dobar taj Lotus, nisu dzabe imali onakav tempo na testiranjima.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Mislim da se Domenikali brzim vozom priblizava otkazu.
          Nazalost, Montezemolo ima jako visoko misljenje o njegovim organizacionim sposobnostima, bar tako tvrdi za ferrari.com... Mada, Italijani su to, lazu te u oci, a kamoli preko interneta. Licno, nista nije pokazao kako je dosao, tim je izgubio titulu cim se pojavio i od tad nisu nimalo prilazili njoj. Mislim na timsku, ne vozacku (da je Alonso osvojio 2010, to bi bila njegova zasluga, ne timska, a timske odluke su ga upravo i kostale)...

          Comment


          • #65
            Svejedno, niko nema neograniceno kredita, pa ni Stefano. A on je vec dosta toga istrosio, dug je spisak, ona poslednja trka 2010. je jedna od najgorih gluposti u novijoj istoriji F1, mislim da bih Zana Toda licno oterao posle takve odluke. On snosi izvrsnu odgovornost za to.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post728912

              Imate odavde na nize izjave vozaca.

              Vanja Serdjo je imao problem sa menjacem, zato ga nije bilo u q2.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post728912

                Imate odavde na nize izjave vozaca.

                Vanja Serdjo je imao problem sa menjacem, zato ga nije bilo u q2.
                Video sam... Inace, cita se Serhio! Nije sa italjianskog govornog podrucja...

                Nadam se da ce se do Barse promeniti i struktura tima, ne samo F2012...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Video sam... Inace, cita se Serhio! Nije sa italjianskog govornog podrucja...

                  Nadam se da ce se do Barse promeniti i struktura tima, ne samo F2012...
                  Ma znam kako se cita, govorim spanski

                  Nema sanse tako brzo, mozda tek kada izgube titule, nece oni praviti rezove u hodu, nikada to nisu radili.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ma znam kako se cita, govorim spanski

                    Nema sanse tako brzo, mozda tek kada izgube titule, nece oni praviti rezove u hodu, nikada to nisu radili.
                    A sto zna' ja, nijesi lep'o reka!

                    Kad bi srezali, dobili bi mnogo... Tvrdim da bi Perez vec sutra bio 0.5s brzi od Masse u F2012, a bice jos brzi u Sauberu... ;) Prosao bi u Q3, da nije imao problema sa tim menjacem. Damn, I wanna see that kid there!

                    Comment


                    • #70
                      Bez HRT sutra, hvala svim svecima.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Bez HRT sutra, hvala svim svecima.
                        Jel to sigurno?



                        Ne zasluzuju ni u kvalifikacijama da se pojave, a kamoli u trci. Trebalo bi da uvedu pravila da makar na jednom treningu moras da budes unutar 107% od najboljeg vremena da bi bio u trci!

                        Comment


                        • #72
                          Zvanicno je. Ma treba ih lepo sutnuti, ja znam da Berni hoce da sacuva timove sa Kosvort motorima zbog americkog trzista, ali hajde vise i to u majcinu. Ako oni ne mogu ima jos onih koji su zainteresovani, mogu i umeju. Sto nisu dali mestu ARTu (cak su na kraju i pristali na Kosvort makar na dve godine) kako treba vec se glupiraju, samo kad se setim fijaska za USF1, stomak mi se okrene.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Auu, cudo McLaren izdominirao u kvalifikacijama. Bas ce biti zanimljivo sutra.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Zapravo nije Kimi, zeznuli su ga iz tima, pustili su ga na mekim gumama na kraju, nije stigao da ubaci krug. No dobro, sve je to posledica uigravanja, vec u Maleziji eto kimija u Top 5 posle kvalifikacija, mnogo je dobar taj Lotus, nisu dzabe imali onakav tempo na testiranjima.
                              Ja koliko sam video kad je ulazio u boks, on je bio na belim gumama (medium) a ne na žutim (soft).Ima on još uvek taj problem sa župćastom letvom ali ipak je to jak bolid.Biće zanimljiva borba Kimija i Ferarijevaca sutra.Trljam ruke. XD

                              Edit: Da, u pravu sam ja. XD Bio je na tvrđim gumama.
                              Q1 had seen the shock elimination of Kimi Raikkonen on his return to F1, as he got caught out on the hard tyres as the rest of the field switched to softs and could only muster 1m 27.758s after a major wobble. Grosjean’s performance only underlined what might have been for the Finn.



                              Borba s bolidom, cijelo vrijeme
                              "Cijelo vrijeme sam se mučio s balansom. Htio sam grip i dobar balans bolida. Imao sam strašnih problema jer je bolid stazu držao jako loše."
                              "Danas je to bio moj najveći problem. Uvijek sam brz kad imam dobar balans bolida. Kad ga nemate, mučite se u svakom zavoju i u takvim je situacijama vrlo lako prijeći granicu. Izgubite stražnji kraj i onda imate lošiju trakciju."
                              "Karakteristike staze ne idu nam na ruku. No, u svakom slučaju ovo je gore od mojih očekivanja i od očekivanja momčadi."
                              "Sada se moramo koncentrirati na sutrašnju utrku. Moramo se potruditi i napraviti bolji posao na kavalifikacijama. Nakon toga moramo ubrzati bolid kako god znamo."
                              "Razočaran sam, cijelo vrijeme sam se mučio s balansom bolida. Bilo je jako teško i jako razočaravajuće. Da sam imao normalan bolid koji drži stazu - problema uopće ne bi bilo."


                              Ala' se Masa natucao gluposti.Pa svako je brz sa stabilnim bolidom i svako je brz kad mu se bolid lepi za stazu.Stvarno je botina.
                              Last edited by MarkedOne8; 17-03-12, 11:59.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Gde se jutros na chatu , nigde nikoga samo Vanja,Sone i ja

                                E posto sam lepo odspavao 4 sata dok Brown nije poceo malo da prokomentarisem jutrasnje kvale.
                                Q1 je odmah pokazao da su Marussia,HRT pa i Caterham ponovo 6 timova iza i da ce se trazi onaj 7-mi koji ce izletiti , prosle godine su to uglavnom bili ili Jaime ili Buemi , ove ce verovatno da bude Senna , bar moje misljenje. Ali eto malo do Renaulta , malo do Kimija i zavrsi 18-ti , do Kimija je jer nije odvezao bolji krug na tvrdjim gumama i izletio je u onom zadnjem koji je vozio na mekim msm tj nzm na kojima je vozio ali je skrenuo sa staze i zavrsio 18-ti , da nije Massa bi odusevio Sto se boljih tice , videli smo da su Mercedesi odlicni , da McLareni dominiraju i da RBR nije toliko konkurentan za 1 mesto.

                                Q2 nam je donio nesto novo , Nando je odvezao solidan krug i onda Onaj trenutak kad sam otisao iz dnevnog i posvetio se chatovanju u sobi pratio sam u sobi na RTL-u koji mi dosta sedi ali dobro se vidi ali strasno kakva glupost i kako ga ponelo , Domenikaliju treba kupiti kartu za neku africku zemlju i da se posveti necemu tamo , cemu god , samo da bezi od F1 karavane a po mogucnosti iz Ferarija.
                                Massa Da li treba uopste komentarisati ? Vergne 11 u prvom nastupu i moze gume sutra birati , odlican rezultat ali i Ricciardo me odusevio. Force India razocarala tj bar di Resta , od Kobayashia sam ocekivao da ce proci u Q3 ali to se nije desilo. U Q2 je Mercedes razbio konkurenciju ali nista specijalno kasnije.

                                Q3 je protekao u dominaciji McLarena , pre svega Hamiltona a onda i Buttona. Vettel je pokusavao , nije uspelo , nije to to jednostavno , Webber bolji od njega , mozda ce Webber ove godine biti i bolji od njega , mozda sam lud ali videcemo Schumacher 4 pozicija , nikako top 3 , nece pa nece , Rosberg totalno razocarao , 7 mesto a ni u trci ne ocekujem od njega nista specijalno. Ali zato , ROMAIN GROSJEAN Svaka cast majstore , samo 0.4 iza Hamiltona. Ima Kimi kad krene da razbija bice zestoko i u kvalama i na trci. Maldonado odvezao solidno , zavrsio 8 i pohvaliti Hulka na 9 poziciji jer nije vozio godinu dana karavanu.

                                I za kraj izjava najboljeg vozaca ,,svih ,, vremena : La Grande Fernando Alonso : ,,Očigledno je da nismo bili dovoljno brzi i nedovoljno konkurentni da se borimo za vrh. Imali smo neke ideje, ali smo potvrdili da nismo u najboljoj formi.Doputovali smo bez pobedničkog bolida, a to ćemo morati da ispravimo što pre,,

                                Veliki sef Domenikali : ,, Razumem kako se trenutno osećaju naši navijači. Molim ih da budu strpljivi pre nego što donesu neke ishitrene ocene. Ne može da se kaže da je sve gotovo,,
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X