Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Jelena Jankovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

    Ja sam pesimista. Mislim da ?e Jelena izgubiti finale. Nisam o?ekivala ni da pobedi Dementijevu al je bila ubedljiva. Samo to mi daje neku nadu...
    Ajde Jeco!

    Comment


    • #77
      Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

      Ja bas Mislim da ce Jeca da pobedi ovaj put!Samo da vraca kao protiv Dementijeve i one skoro nemoguce lopte ;)
      p.s.Jel' neko cuo kad je Jeca uzviknula posle jedne prve servis greske p****n dim! ;D ili se meni ucinilo

      Comment


      • #78
        Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

        Neshto je gadno opspvala, ali ja nisam uspela da skontam shta je rekla...kada se to finale igra napokon? ???

        Comment


        • #79
          Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

          finale je u 3h ujutru po nasem,a posto je Danilo rekao da ona pobedjuje,ja razmisljam da odem u kladionicu ;)
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #80
            Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

            [quote author=Bella link=topic=501.msg34138#msg34138 date=1220799678]
            Neshto je gadno opspvala, ali ja nisam uspela da skontam shta je rekla...kada se to finale igra napokon? ???
            [/quote]


            U 03 h pocinje a Nadal i Marej u 22 h

            Comment


            • #81
              Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

              Hvala na info narode!!! :-* :-* :-*

              Comment


              • #82
                Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                Nocas ce,kazu, kod nas pljustati kisa a ako Jeca pobedi izacicu napolje da se umijem i istrcim koji krug ;D

                Comment


                • #83
                  Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                  ^^^Pazi shta si rekao! Ochekujemo fotke kao dokazni materijal!!!

                  Comment


                  • #84
                    Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                    jako bih voleo da JJ dobije, ali ne verujem...

                    Comment


                    • #85
                      Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                      mislim da ce JJ da osvoji USO jer Serena nije tako dominatna i superiorna kao nekad
                      i veoma mi je drago sto ne vuce neku povredu posto je skoro na svaki turnir imala neku povredu

                      Comment


                      • #86
                        Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                        [quote author=Bella link=topic=501.msg34171#msg34171 date=1220807640]
                        ^^^Pazi shta si rekao! Ochekujemo fotke kao dokazni materijal!!!
                        [/quote]



                        veruj mi Bella da bih fotografisao i veoma rado prilozio ali nemam kameru na telefonu

                        Comment


                        • #87
                          Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                          AJDE JECO NOCAS, SVI SMO UZ TEBE

                          Comment


                          • #88
                            Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                            Ja sam se uspavala davno pred pochetak njenog mecha :-[ nisam uspela da izdrzim :-[

                            Comment


                            • #89
                              Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                              Ovo je bilo fantasticno finale, obe su igrale odlicno ali Jelena je opet popustila u najbitnijem trenutku, odservirala je duplu na set lloptu i kasnije na poen za tie break. Ali mec je stvarno bio visokog kvaliteta, ko nije gledao nek pogleda reprizu,
                              Jelena bez trunke treme u prvom GS finalu ali te duple u najbitnijim trenucima je opet skupo kostaju, kao neko prokletstvo je prate. Ne znam sta moze da uradi da se konacno oslobodi toga.

                              Serena me podseca na njenu nepobedivu formu iz 2002/2003, odbrana joj bez premca, sada konacno jedan pravi No1. Mozda i WTA postane zanimljiviji.

                              Comment


                              • #90
                                Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                                Upravo gledam reprizu tog finala i opet nisam zadovoljna Jeleninom igrom...redovno popushta u najvaznijim moentima...obzirom da znam kako ume da igra, sada sam 100% uverena da je problem samo jedan: glava

                                Comment

                                Working...
                                X