Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Jelena Jankovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

    bravo jeco....svaka cast...mozete da pricate sta hocete i da je wta propao i da JJ nema pojma ali ona je 1 i to je najbitnije....

    Comment


    • #62
      Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

      Jelena je jedna vesela devojka, posle #1 bice jos veselija. Napred Jelena, potrudi se da zadrzis poziciju 1. sto duze
      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

      Comment


      • #63
        Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

        I Mauresmo je prvi put postala No1 2004. bez finala GS-a a 2 godine kasnije je osvojila 2. To je zanimljiv podatak, nadam se da ce i JJ tako.

        Comment


        • #64
          Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

          Svidja mi se Jelenina igra. Iako je JJ cesto sklona oscilacijama, mislim da je publika puno voli jer zraci na terenu cak i kada gubi, za razliku od mnogih teniserki (e.g Maria Sharapowa, Dinara Safina). Medjutim, mora se priznati da je zenski tenis na nezavidnom nivou od kada se Henin "penzionisala". Nijendna teniserka se ne moze pohvaliti konstantnom igrom; na svakom turniru vec do 1/4finala pola od top 10 teniserki ispadne.

          Drago mi je da ce JJ biti prva, ali to samo treba da joj bude motivacija da igra jos bolje, i da pokusa da to mesto i zadrzi. Mislim da ima jos puno prostora za napredovanje

          [glow=red,2,300]Napred Jeco! [/glow]

          Comment


          • #65
            Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

            I meni je drago sto ce biti No. 1, ona je barem konstantno u vrhu, i iako nije osvojila ni jedan GS, bar je stizala na velici turnira u samu zavrsinicu. I ako je Ana zasluzila broj jedan, koja jeste osvojila GS, imala jos 2 finala, ali koja ne moze da spoji 2 dobra turnira za redom, ako je i Sharapova, koja isto ima 3 GS, al je na sljaci ocajana, moze i JJ!!!

            Comment


            • #66
              Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

              [quote author=Nevena link=topic=501.msg29444#msg29444 date=1217853354]
              I meni je drago sto ce biti No. 1, ona je barem konstantno u vrhu, i iako nije osvojila ni jedan GS, bar je stizala na velici turnira u samu zavrsinicu. I ako je Ana zasluzila broj jedan, koja jeste osvojila GS, imala jos 2 finala, ali koja ne moze da spoji 2 dobra turnira za redom, ako je i Sharapova, koja isto ima 3 GS, al je na sljaci ocajana, moze i JJ!!!
              [/quote]

              Slazem se sa tobom - JJ je na skoro svakom znacajnijem turniru stigla do polufinala, i ipak konstantnije igra od Ane, koja ima GS titulu, ali verujem da ce i JJ moci uskoro do nje

              Zao mi je sto je Jeca izgubila u 1/4 na OI od Safine, ali po meni Dinara je trenutno, bez obzira na ranking, broj 1, i ako ovako nastavi da igra, uskoro ce i biti prva.

              U svakom slucaju, cestitke JJ, igrala je dobro i hrabro, ali mora se priznati da je Safina trenutno u boljoj formi + Jelena ima povredu

              Svaka cast JJ na sajajnoj igri! Samo napred!

              Comment


              • #67
                Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                jelena nije prwa zato sto je najbolja definitiwno,jer nista wece ona ne moze da oswoji.nista weliko jos nije oswojila..neki gran slam jos nije oswojila...da ne pominjem ostale wece turnire...jelena nije najbolja...to da se zna...nikad to nije bila ....i ako ja izzjedem swe swoje nokte zbog nje...ali ona nije uopste super igracica...nikako!!

                Comment


                • #68
                  Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                  Ajde Jeco, samo jos jedan game.

                  EDIT: JJ U PRVOM GRAND SLAM FINALU, SVAKA CAST JECO, ZASLUZILA SI

                  Comment


                  • #69
                    Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                    [quote author=dule link=topic=501.msg31003#msg31003 date=1218869471]
                    jelena nije prwa zato sto je najbolja definitiwno,jer nista wece ona ne moze da oswoji.nista weliko jos nije oswojila..neki gran slam jos nije oswojila...da ne pominjem ostale wece turnire...jelena nije najbolja...to da se zna...nikad to nije bila ....i ako ja izzjedem swe swoje nokte zbog nje...ali ona nije uopste super igracica...nikako!!
                    [/quote]
                    dule,videcemo u nedelju,moraces da povuces sve sto si rekao,ok?

                    Comment


                    • #70
                      Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                      Jelena je usla u finale US Openaaaaaaaa Svaka cast, mnogo mi je drago zbog nje, zasluzila je

                      Ajde Jecooooooooooo!!!

                      Comment


                      • #71
                        Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                        bravo jeco!!!...bas mi je drago zbog nje ajmo sada protiv serene u finalu!!!
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • #72
                          Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                          Jeco, svaka cast.
                          Mozes ti osvojiti ovaj turnir, samo napred i opusteno
                          Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment


                          • #73
                            Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                            jelena carice,nek se ana malo ugleda na tebe..mozda bude i ona igrala kao ti ane kao neka umisljena ljepotica,sto i jes narawno.ali to joj je samo u glawi....jeco pereco,naprijed samo..kruna je twoja!

                            Comment


                            • #74
                              Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                              jelena osvaja USO...verujte u moj predosecaj ;)
                              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                              Comment


                              • #75
                                Odg: WTA - JELENA JANKOVI?

                                ^^^ nadam se

                                Comment

                                Working...
                                X