Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav blam, kakav fail, kakva sramota. Ovakav kiks napraviti.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • WTFFFF???

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Što bi ljudi rekli drama se naplaćuje. Nisam gledao Moonlight ali ću danas sutra , šteta za Arrival da je uzeo samo jednog oskara
        I taj jedan se nije ocekivao, jer jednostavno takvi filmovi ne dobijaju oskare. To je opstepoznata cinjenica.
        Ali zato Lalaisanje i pederisanje se nagradjuje i te kako .... Akademija vlada!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Lalaisanje
          Last edited by miloolja; 27-02-17, 12:04.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Izdominiraj Sandu

            Comment


            • Smesan Oskar.

              U bliskoj buducnosti, jedan od nacina da dodjes do Oskara ce biti da snimis film o dvoje marsovaca, jedan, naravno, crnac, drugi invalid, koji su pritom i narkomani. Ah da....i njihovi roditelji su bili grozni i zbog toga su imali tesko detinjstvo. I da, pederi su.

              Honest Trailer (moram opet) objasnio

              2:09

              Ovo sa kovertama malo smrdi, al nebitno. Kimel je sasvim dobar bio, i nisu sva sreca previse smarali sa Trampom.
              Last edited by Mr. Wolf; 27-02-17, 12:18.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ali zato Lalaisanje i pederisanje se nagradjuje i te kako .... Akademija vlada!

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ali zato Lalaisanje i pederisanje se nagradjuje i te kako .... Akademija vlada!
                  Hahahahahhahahahah care
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Crnci ga blanjaju jedan drugom na mjesecini, Tramp je predsjednik, prava manjina i gejeva se moraju postovati, kakav govor jednog lika koji je rekao parafraziram svaki mladi crnac koji zeli da postigne nesto, to moze ako vjeruje u sebe, stvarno je ovaj svijet izgubio svaki smisao. Jos graja prosle godine, jednostavno film je morao biti nagradjen necim velikim, jer sporedna muska samo to nije, pa onda ili best picture ili director. Iskreno meni je vaznije da Cazal uzme nego film, iako da je film uzeo to bi zaokruzilo fenomenalno vece posle dosta godina.Ema uzela, Kejsi uzeo, Manchester uzeo scenario, Hrvic za muziku, a onda na scenu stupa starina Biti i napravi zajeb epskih razmjera. Morali su Boni i Klajd da glume neko ludilo

                    Sama dodjela prilicno dosadna, kakav je samo spektakl svojevremeno pravio Kris Rok i posebno Hju Dzekmen, ovo je bilo bas tanko. Suicide Squad ima Oskar, to je medju onim kategorijama wtf, vjerovali ili ne. No fenomenalnu filmsku godinu niko ne moze da izbrise, kritika je brutalna i kod Moonlighta i kod LLL, dok peoples vote LLL je ubjedljivo prvi, a Moonlight medju poslednjima od nominovanih, vjerovatno i poslednji. Lion na kraju nista, ali toliko je dobrih ostvarenja i toliko se mora paziti na prava svih grupacija da jednostavno nema dovoljno Osara za sve. Maharsali svaka cast, nisam gledao ali sam siguran da je sabio ulogu, bas strasan glumac. Vajoa zasluzeno, Misel jednostavno nije bila na tom nivou. I Denzel bi neke druge godine sigurno uzeo, ali ovoga puta Kejsi je morao da dobije, covjek nije znao dje se nalazi i bas se vidi da sebe ne smatra ni velikim glumcem, a posebno zvijezdom. Ocekivao sam i vise "svadja" izmedju Kimela i Dejmona, ali previse je kategorija, sve se oduzilo, eto isle su nominovane pjesme, Ledzendove interpretacije meni barem duplo slabije nego ono sto smo gledali u filmu.

                    Bravo Ema, bravo Dejmijen, bravo Kejsi!

                    Zivansi haljina je ponovo na tronu, prvi put od 1954.



                    sigpic

                    Comment


                    • Ah Odri

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Volim Emu Stoun, slatka mi je oduvek bila, ali ako ce neko da me iskreno ubedi da je on bolje odradila uloga od Izabel Huper ja idem da se bacim sa mosta koji sami izaberete.

                        Na stranu sav subjektivizam, fanatizam prema Lala lendu, osim sto joj je uloga da kazem fizicki zahtevnija (peva, igra, stepuje, skace, bla bla bla...) sam glumacki izraz ne moze da se poredi.

                        Samo jedna mala opservacija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu ona i Uper glumacki da se porede uopste, ali znas i sam kako se dodjeljuju nagrade. Izabel je fantasticna glumica, ziva legenda francuske kinematografije. Neke stvari se rade i po automatizmu, Meril sta god da uradi nominovana je, mislis da je bolja glumica od Izabel? Tezak izbor.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne, nisam dosao da hejtujem. Ok mi je da Ema Stoun ima Oskara. Uopsteno. Dobra je ona i tek ce biti bolja.

                            Ali konkretno za ovu godinu ovo mi je totalna dominacija bila sa zenske strane a Oskar retko (mada znaju i tu da zabrljaju) gresi na tim glumackim Oskarima. Ajde film/rezija su vec politika i neke druge stvari.

                            Ok, samo konstatacija, nista vise.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni ova Emina uloga uopšte nije za Oskara. Slatka je, mila, lepršava, ostvarivala je do sada sasvim pristoje uloge, ali nekako uvek očekujem da ovom nagradom, na kraju bilo kojom filmskom nagradom, u konkretnim rolama kandidati razbiju, izuju. Ovde to uopšte nije slučaj. Nisam gledala Elle, ali znam kakva je Izablel, znam i Meril iako je mngi sada nešto naprasno osoporavjau poslednjih godina, ali Ema nije još dorasla, što je jedna priča, mada sigurno i nebitna, no ova uloga apsolutno to nije. Po mom mišljenju. Film je mnogo pre zaslužio, da ne pričam koliko je ovakav žanr osveženje pošto je maltene nestao, Čazel naravno, ali pojedinačno ni ona ni Rajan nisu... eventualno samo nominacije zaslužili, jer čak ni to njeno igranje i pevanje ne izaziva neku reakciju. Dok sveukupno film je mnogo više oštećen, nego što bi ona eventualnim nedobijanjem.
                              Ali, kada vidim Natali Portman...moglo je i gore.

                              A opet sa druge strane kakve sve filmske veličine nikada nisu dobili ovog pozlaćenog.. mehhh...
                              Last edited by miloolja; 27-02-17, 17:20.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nisam ja ni mislio da hejtujes Erice, nije meni Emin Oskar uopste bio siguran i ne mislim da je ta uloga previse zahtijevna za Oskara, ili da ima tezinu za Oskara, po strani sto sam subjektivno imao nju za favorita isto kao sto nije ni Rajan, ali prema njemu nemam te simpatije pa mi je jasno da ne zasluzuje i nadao sam se da ga nece uzeti, a na kraju i nije. Njihova hemija je fenomenalna i zaista su sjajan tandem ali role kao role sigurno nisu glumacki vrh.

                                Medjutim da je bilo gresaka i kod gluamckih Oskara svakako ih je bilo. I da ne gledaju samo ulogu isto se desavalo x puta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X