Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo moje zelje za oskara.

    Najbolji film - 12 Years a Slave ili DBC
    Glavni Glumac - MM
    Sporedna muska uloga - Fass ili Leto
    Glavna Zenska - Blanchet
    Sporedna - Jennifer ili Lupita
    Strani Film - Hunt (iako ostale nisam gledao siguran sam da ne mogu ni prici ovom remek delu).

    Comment


    • Dakle, glasanje je otvoreno, pa da vidimo ko je vas favorit.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Ja sam vec rekao = Dallas + muska uloga i sporedna muska... sve drugo je namicanje, populizam,
        kompleksi i peglanje istorije da ne kazem obraza.
        Kejt B. najglumica.

        Za Forign ne mogu da se odlucim jer su mi dva filma zaista fenomenalna, "Danci" i "Belgijanci"

        Zao mi je Leonarda,nije zasluzio ali ranije jeste tako da ne bi voleo da mu se bas sada radi ustupak.

        Takodje bi voleo da "12" bude veliki gubitnik sto se tice broja dobijenih Oskara - mada tesko.

        Nebraska jako blizu ali ipak ne i ne a ovi ostali k`o neka boranija... ETO.
        Last edited by AIRBORNE; 27-02-14, 15:12.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Najbolji film -1.The Wolf of Wall Street,2.Dallas Buyers Club, 3.12 years a Slave 4.Her 5.American Hustle 6.Gravity 7.Captain Phillips ,Filomena i Nebrasku jos nisam gledao.....
          Glavni Glumac - 1.Leo DiCaprio, 2.Matthew McConaughey(zasluzio i on! )
          Sporedna muska uloga -Jared Leto, Jonah Hill, Barkhad Abdi, ne znam svi pokidali...
          Glavna Zenska - Sandra Bullock
          Sporedna Zenska- Jennifer Lawrence
          sigpic

          Comment


          • Kad su oskari? Nedelja na ponedeljak? Hoce opet oni lesevi sa RTS-a da komentarisu?

            EDIT: Bude li Sandra dobila oskara za ono bacakanje po svemiru i finalnom ultrapateticnom scenom ja vise ne gledam filmove i idem u neku pecinu. Au tri lepe

            Comment


            • Ljubo, opusteno, Kejt dobija.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Ljubo, opusteno, Kejt dobija.
                Samo Dzeniferka da ga ne izduva () za sporednu ulogu i ja miran

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Kad su oskari? Nedelja na ponedeljak? Hoce opet oni lesevi sa RTS-a da komentarisu?
                  EDIT: Bude li Sandra dobila oskara za ono bacakanje po svemiru i finalnom ultrapateticnom scenom ja vise ne gledam filmove i idem u neku pecinu. Au tri lepe
                  Naravno, evo sada su bas skinuli sloj balzama sa njih.
                  Last edited by AIRBORNE; 27-02-14, 15:31.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Dok je god Meril Strip u konkurenciji nista nije 100% pa ni za Kejt
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Prenosi RTS...vec godinama unazad Sandra Perovic onaj matori smor

                      Ova Perovicka pravi jako dobre emisije o filmovima, ode na svaki veliki festival, odradi intervjue sa velikim imenima, uziva i boli je dupe
                      sigpic

                      Comment


                      • I sve ste ove filmove-kandidate odgledali, neradnici jedni? Devet kandidata i pet van engleskog gov. područja, mada su ovu kategoriju izgleda samo Apa i Heart gledali ?
                        Svaka čast. Ja moram još neke, tako da nažalost ne mogu da prognoziram, jedino da Kejt B. mora da osvoji, jer sumnjam da je iko uspeo da je prevaziđe. Fantastična je bila, moja omiljena.
                        Last edited by miloolja; 27-02-14, 15:47.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Brani cast radnicku:
                          Nismo neradnici nego ne gledamo apsolutno TV, osim sporta naravno.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Veceras cu gledati Belgijski ili Italijanski.
                            Evo secite me ako mogu da prismrde Jagtenu

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Veceras cu gledati Belgijski ili Italijanski.
                              Evo secite me ako mogu da prismrde Jagtenu
                              Moze Belgijski, veruj mi
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Veceras cu gledati Belgijski ili Italijanski.
                                Evo secite me ako mogu da prismrde Jagtenu
                                Talijanski bolji od oba. Belgijski tu negde sa Jagtenom.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X