Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste bio dobar, ali napisah da je isti kroz celi film, bas isti. Meni je najbolji u The Basketball Diaries, ali tu nije imao sta traziti pored sjajnog Nicolasa.

    @Dino
    Oskar je nagrada koja se svako godine dodeljuje jbt, ono sto je pre bilo ne vazi, zaboravlja se (bar bi tako trebalo biti). Evo ova mala Lupita mozda nije ni imala snimljen normalan film pre ovoga, pojavi se cura, pokida i kuci sa Oskarom.
    Last edited by Black Mamba 24; 03-03-14, 13:21.
    sigpic

    Comment


    • Pa da, jednostavno nema srece. Bolji je i Foks bio kao Rej Carls iako je Leo bas objasnio u Avijaticaru. Baksuz je.
      sigpic

      Comment


      • Ako Leo u nekom od narednih filmova bude igrao lika koji ima neki poremecaj, a pritom je preziveo mucenje, smrsao ko Bejl , ruzan je i alkoholicar i posle svega umre............. eto Oskara za Lea, pjeske.

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Žoakim Feniks je glumčina u odnosu na Leonarda i nikada nije dobio Oskara, čak nezasluženo nije ni nominovan.
          I ima ih još koji nisu nikada dobili... Mlad je on.
          Last edited by miloolja; 03-03-14, 13:23.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ima Hoakin tri nominacije, brutalno je dobar, a nije nagradjena gluma u Gladijatoru, nenormalno.
            sigpic

            Comment


            • Da jbt, Feniks brat jos bez Oskara
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Žoakim Feniks je glumčina u odnosu na Leonarda i nikada nije dobio Oskara, čak nezasluženo nije ni nominovan.
                I ima ih još koji nisu nikada dobili... Mlad je on.
                Jbg on je trebao dobiti prosle godine za Mastera, gluma bolja nego u svim Leovim filmova zajedno.
                Za Walk the line ne znam, imao je Hoffmana, Capote nisam jos gledao, ali ne sumnjam da je pokidao.

                Ed Harris nema Oskara, o cemu pricamo.
                Last edited by Black Mamba 24; 03-03-14, 13:30.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Ako Leo u nekom od narednih filmova bude igrao lika koji ima neki poremecaj, a pritom je preziveo mucenje, smrsao ko Bejl , ruzan je i alkoholicar i posle svega umre............. eto Oskara za Lea, pjeske.

                  A da ne pricam ako mu daju da glumi nekog Americkog nacionalong heroja ili mu daju bitniju ulogu u filmovima o ropstvu, Oskar pjeske

                  Comment


                  • Ma ne mislim ja u tom smislu, nego Akademija voli to, vece su ti sanse.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Ma ne mislim ja u tom smislu, nego Akademija voli to, vece su ti sanse.
                      Vidis da robovi sve Oskare pokupise a Lincolona da je glumio moj djed Oskara bi dobio, to ti pricam

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ima Hoakin tri nominacije, brutalno je dobar, a nije nagradjena gluma u Gladijatoru, nenormalno.
                        Mislila sam na izostanak nominacije u Her-u.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • To je verovatno prvi put da je DDL "nezasluzeno" dobio Oskara. Feniks je p-o-k-i-d-a-o. Za Gladijatora isto mislim da je trebao da dobije, mada nisam gledao Traffic.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ali najjace sto Russell Crowe nije dobio za A Beautiful Mind
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Ed Harris nema Oskara, o cemu pricamo.
                              Najbolji sporednik lik ikad

                              sigpic

                              Comment


                              • Sinoc je Elen objasnila neke stvari...sipala fore kao blesava...glumci se sjajno uklopili i jako lepo saradjivali

                                Ne dirajte Lea, za takvog glumca ce uvek biti velikih uloga, a jednom ce se sve kockice i sloziti.

                                I da, manite se vise price ima jedan dobar film...covek dobije oskara za ulogu u jednom filmu...nagrade za zivotno delo i karijeru se dodeljuju na drugim manifestacijama.

                                I da, ne mogu verovati da Happy nije uzeo za najbolju pesmu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X