Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karlo mijenja Pepa?

    http://www.independent.co.uk/sport/f...-a6775381.html
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Bas mi je sumnjivo ovo da je Alonso produzio i da Pep odlazi,ali se sjetim da Carlo ima isto misljenje o Alonsu...

          Last edited by AK47; 18-12-15, 14:34.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Bas mi je sumnjivo ovo da je Alonso produzio i da Pep odlazi,ali se sjetim da Carlo obozava Alonsa...
            Koliko je proverena ta informacija da Pep odlazi?
            Jel 100% tacno ili?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Koliko je proverena ta informacija da Pep odlazi?
              Jel 100% tacno ili?
              Nije vala 100% nego se bas prica i to intenzivno o tome,tj sanse su poprilicno velike...ja iskreno jos uvijek nisam uvjeren u to
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nije vala 100% nego se bas prica i to intenzivno o tome,tj sanse su poprilicno velike...ja iskreno jos uvijek nisam uvjeren u to
                Ja ne bih voleo, nekako imam osecaj da Gvardiola moze jos mnogo sa oviom ekipom, ostao bi mi nedorecen, sto se tice Evrope.
                Nadam se ja da ce i ove godine ostati nedorecen, ali ako izbace Juve navijacu za njih.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Na TV-u sam nedavno gledao jedan intervju Alonsa i kaze da mu u Bajernu sve odgovara, pretpostavljam da je tu najvise mislio na stil igre i svoju ulogu u svemu tome. Pep njega nemjerljivo cijeni jer on obozava ovakve igrace.

                  A Bajern jos jednom pokazao kako se obavlja posao, 4 bitna igraca isti dan potpisuju nove ugovore.

                  Comment


                  • Ali kako je to odradjeno rutinski. Onako sa pola snage. Dobar dan momci, izvolite nove ugove, hvala, prijatno.

                    Kakvo poslovanje. Koliko se sprdaju sa svima ostalim Nemci, klasa su za sebe!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Pa šta je tu dobro? Dobro je za Bajern koji ima 5x veće prihode od Borusije i 10x veće prihode od svih ostalih zajedno i nemojte molim vas sa onom pričom da su štedeli kad je sve to uradjeno planski,štedi i Arsenal pa jedva nešto napravi.Svaka njima čast što su se popišali po Borusiji sa Geceom i Levandovskim,pitanje je dal će u skorije vreme iko na takav način uništiti rivala van terena.

                      Ajd sve to,nego posle onog transparenta njihovih navijača kad su isprozivali prem i njegovu organizaciju ne mogu da ih smislim.Ranije se Nemačka liga pratila,čak sam i sa cimerom cvajtu gledao,dok je Demba igrao tamo. Ovo je sad jedino dobro zbog nemačke repke jer ti klinci imaju dosta prostora za razvoj.

                      I da se razumemo,boli mene uvo za Borusiju,sami su krivi,kako njih Bajern trpa tako i oni ove manje klubove zavlače i tako sve u krug,jer kako se ovi žale na Bajern tako se i ovi manji kukaju zbog Borusije..

                      Ja mogu da čestitam jednom Junajtedu koji je uspeo da odoli Realu i zadrži golmana,pobeda nad Španskim blizancima,neko i njima da zalupi vrata.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Sve sto je Bajern uradio po pitanju dovodjenja igraca je sasvim legitimno. Borusiji je uredno isplacena klauzula za Gecea dok je Levandovski dosao kao slobodan igrac ako se ne varam sto je vrhunski posao za njih, Robert Levandoski jedan od najboljih napadaca trenutno i sasvim normalno da uradis sve sto mozes da dovedes takvog igraca a Bajernu je bio potreban napadac ili "devetka" jer se Mandzukic nije nikako uklapao u igru koju je zelio Pep.

                        Sto se tice tih prihoda, ako postoji problem u tome da Bajern dobija vise nego sto treba onda ovi ostali klubovi bi morali da se ozbiljno aktiviraju i pokusaju da izmijene pravilnik po kojem se rasporedjuje novac u svakoj sezoni.

                        Sto se tice De Hee, Junajted je prihvatio ponudu Reala ali znamo vec zbog cega transfer nije realizovan.

                        Comment


                        • Odgovorio bih ti sad al posle onog brisanja postova u Barsinoj Fan temi moram da te zaobidjem u sirokom luku

                          A mozete i ovaj slobodno da brisete
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Setite se Kalcopolija i kada je Juventus onako rascerupan.
                            Zambrota i Tiram u Barselonu, Emerson i Kanavaro u Real, Ibrahimovic i Vijera u Inter ....
                            Jedino je Bajern Minhen tada izdao zvanicno saopstenje da ne zeli da se okoristi tudjom nesrecom i nije "oteo" nista Juveu.
                            Od tada (i do tada sam ali ne toliko) ih postujem i neretko navijam za njih.
                            Spanija kao drzava je u dugovima do guse, a opet ogromne sume novca izdvajaju za svoja dva najveca kluba, i onda su se cak jednom prilikom Nemci nesto bunili.
                            tipa: Mi vam dajemo milione (mozda i milijarde) na raznorazne pozajmice, a vi onda dobar deo tih para ulozite u Real i Barselonu pa kupujete sve zivo i mrtvo i osvajate sta pozelite .. a nasim novcima." Mislim ko je tu blesav.... A mislim da su gori i od nas po stepenu nezaposlenosti mladih ljudi, ali za Real i Barsu mora uvek da se ima.

                            A sto se Bajerna tice oni izmedju ostalog i dobro raspolazu svojim parama (a imaju ih dosta) i jednostavno drze monopol u celoj Nemackoj. Mogu da dovedu sta pozele iz svoje zemlje sto automatski znaci da su u boljem polozaju u odnosu na konkurenciju. Tako da moze da se desi da se poet "popisaju" po Dortmundu, samo je pitanje zele li to ili ne, interesuje li ih sta ili ne.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Saburo nije samo tvoj post obrisan sa teme posvecene Barseloni. Ti si na poruku Mihe92, u kojoj je recju ''autobus'' aludirao na Celzi, odgovorio sa ''barem nam ne pomazu sudije''. Moja je krivica sto nisam ni obratio paznju na Mihin post. Kada sam video da si ti odgovorio, izbrisao sam prvo taj post, zatim tvoj, i na kraju i jedan nepotreban post koji sam ja napisao.

                              Na podforumu posvecenom spanskom fudbalu se ne pise cesto i ne bih, kao moderator, voleo da se tamo rasplamsavaju suplje, decije i nepotrebne diskusije. PL podforum je poznat po ovakvim diskusijama, ali s obzirom na kvalitet i kvantitet koji tamo postoje, moze se razgovarati o odredjenom prostoru. O spanskom fudbalu se manje pise i ja, kada sam vec zaduzen za taj deo, ne zelim da gledam kako se poveceva broj postova samo zbog prepucavanja, a ne zbog toga sto je neko ispratio neki mec Primere, Segunde, ili ima neki stav koji zeli da iznese.

                              Dakle, krivica je moja sto nisam odmah obrisao taj post, ali nema razloga da ti sada vec drugi put navodis ovo kao zavodjenje nekakve diktature na forumu. Na tu temu, kao i na svaku si, sto se tice mene i ostalih koji imaju neku ''nadleznost'', iskreno pozvan da pises svoja zapazanja.


                              PS I nije mi jasno sta su ''fan teme''. Napr. ta tema je posvecena fudbalskom klubu iz Barselone, ali na njoj moze apsolutno svako pisati. Moze i kritikovati Barselonu na uljudan i pristojan nacin. Prekrsaji nisu dozvoljeni ni na jednoj temi, tako da prekrsaji na ovakvim temama nemaju nikakvu posebnu tezinu.

                              Comment


                              • Potvrdjeno, Pep OUT, Carlo IN
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X