Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Radivoja Koraca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Ducu za košarkaškog moderatora
    Nikad u životu.

    Comment


    • Originally posted by 80Vlado View Post
      Da se ovo ne igra pred punim Pionirom svašta bi ovdje ispalo.
      Da,ja mislim da bi izgubili 100% ,ma daj bre!

      Ok,kup je osvojen,potcijenila se Mega i otuda i onakvo ponasanje u prvoj cetvrtini,kasnije se to konsolidovalo ,ali zbog takvog starta,mec se napravio neizvjesnim.Dragicevic potvrdio zasto ga nikad nisam gotivio kao igraca.Nadam se da broji poslednje dane..
      Bilbao i Cedevita sledece dvije utakmice...jedva cekam da vidim,kako ce to da izgleda posle ovoga.Idemo Zvezdo,jos jace udari sad!
      Last edited by Duka; 10-02-14, 08:54.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Da,ja mislim da bi izgubili 100% ,ma daj bre!

        Ok,kup je osvojen,potcijenila se Mega i otuda i onakvo ponasanje u prvoj cetvrtini,kasnije se to konsolidovalo ,ali zbog takvog starta,mec se napravio neizvjesnim.Dragicevic potvrdio zasto ga nikad nisam gotivio kao igraca.Nadam se da broji poslednje dane..
        Bilbao i Cedevita sledece dvije utakmice...jedva cekam da vidim,kako ce to da izgleda posle ovoga.Idemo Zvezdo,jos jace udari sad!
        Majstore, slazemo se oko Tadije. Postujem ga neizmerno, ali ga ne gotivim ni malo, kvari nam igru samo, Mitrovic kad se oporavi Tadiji otkaz. Radenovic je bolji od njega 3 puta za ekipu, koliko samo ima izbacenih lopti njegovih za Jenkinsa i Blazica. Meni je Radenovic omiljen igrac KKCZ

        Comment


        • Pa Radenovic je popravio formu..ali da mi bude omiljen pored Djenke i Admirala na koju foru? Ja se samo bojim da je ovo bio trenutni bljesak Radenovica,ovo u poslednje vrijeme,kazem bojim se....jer i dalje ne vjerujem u njega,iako me raduje njegova forma,doduse nije to sad nista spektakularno Rano je jos za podvlacenje crte cak i za njega.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Odličan Radenović, meni od samog dolaska dobar jer se vidi da čovek igra glavom pre svega, najbolja naša četvorka, čak mi je i od Savovića bolji, sad jbg što neki imaju prevelika očekivanja pa traže od njega nivo Čarlsa Barklija ili Kris Vebera...ma sve dok pobeđujemo odlično ide.

            Što se Tadije tiče, 1/2 odličan 5, u finalu se ispucao, ali je npr. odbranu odigrao sasvim pristojno.

            Comment


            • Recimo da si strucnjak u Zvezdi,i da se ti pitas,da li bi racunao na Tadiju za narednu EL?


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ne. Ide Tadija na kraju godine, a kako sam izvalio o onome što se piše četvorke će nam dogodine biti ovaj mali iz Mege i Mitrović, što je meni sasvim ok, obojica imaju potencijal, mada ostaje da se vidi kakav će nakon povrede da se vrati Luka. Dakle u ovoj kombinaciji ide i Radenović koji će vrlo verovatno opet iskopati neki sasvim ok angažman u inostranstvu.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ne. Ide Tadija na kraju godine, a kako sam izvalio o onome što se piše četvorke će nam dogodine biti ovaj mali iz Mege i Mitrović, što je meni sasvim ok, obojica imaju potencijal, mada ostaje da se vidi kakav će nakon povrede da se vrati Luka. Dakle u ovoj kombinaciji ide i Radenović koji će vrlo verovatno opet iskopati neki sasvim ok angažman u inostranstvu.
                  Тешко да ми имамо план за следећу сезону.Код нас најчешће клуб напусте они који имају уговор а остану они који га немају.

                  Comment

                  Working...
                  X