Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    За неко чудо и ја сам оптимиста и ако сам више пута до сада био песимиста... пуно пута сам био сигуран да Ноле губи, а он исто толико пута успе и побеђује.. и зато се много не изјашњавам јер треба разумети логично човека који је доказано "чудо"... сетимо се и признатих стручњака који су са резервом давали изјаве о Новаку, па се сада све окренуло и сви имају логичне претпостаке о његовим победама и квалитетима... можда је то тако што нас је Феки својом једноставношћу, леженошћу навикао на те стандарде и када видимо да неко пада на нос ми мислимо да то није довољно..
    Ujak iz Zrenjanina mi je jednom ispricao anegdotu koju je poredio sa Djokovicevim porazom na RG 2010, verovatno najgluplji koji je doziveo... Isao je po sina sa casa saha i dosao je ranije. Da prekrati vreme, uzeo je sa nekim klincem i odigrao partiju. Igrao je opusteno, ali mali nije i pojeo mu kraljicu posle 10-ak poteza. On gleda, predao bi, ali ima jos vremena, sto da ne nastavi, iz zezancije. Mali se sokira time, neko nepisano pravilo je da oboris kralja kad ti neko ladno pojede kraljicu, jer si prosto nadigran, a ujak je ispao ljakse par ekslans, klasican krlja. Mali se potpuno oduzeo, i ujak ga je pobedio posle jos 10-ak poteza. Dok je mali pokusavao da skonta kakav mind-set ti dozvoljava da nastavis igru kad si izgubio kraljicu bez borbe, vec je olako izgubio, ujak sa sit "najeo".

    Isto se, ceni on, a i ja posle te pricice, desilo i Novaku. Ocekivao je da je zavrsio posao, kad ono medjutim... Ovo sto si napisao za Fekija me delimicno na to podsetilo, a i poen posle 2-2 5-3 i 40-30 za njega na USO'11. prica otprilike istu pricu...

    Comment


    • Да у тенису предност може да буде опаснија него у шаху јер, долази до опуштања, узми само пример када заврушиш гем и судија врати поен из почетка, а ти га ментално већ завршио... јако је тешко, скоро немогуће вратити се и добити тај гем.. обично се губи...

      данас се игра у три добијена сета, дакле дуг меч и сигурни смо да нече бити обичан меч, да ће бити свега исвачега и зато се стрепи.... не бих волео да се догоди ситуација као против Степанека када је ноле имао брејк лопту и Степанеков други сервис и поне почео да се развија по Новаковом режији и тада судија грешком узвикне аут, поен се понавља, Степанек добија први сервис, а Ноле остане забезекнут и деконцентрисан и не да није направио брејк и добије први сет, већ делује изгубљено и у наредно свом сервис гему не освои ни један поен и Степанек доживи тренутак славе....

      само да не буде таквих малера... али има једно правило у спорту: "све се враћа"
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


        Ne moze Novak da izgubi, odradio je ritual danas.
        Nego sta je, i on i cika Lebron, iluminati, velika loza, lobanje i kosti itd, itd....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ovakvo ludilo vlada širom sveta... Noletov fan iz Portugala

          Zeze Morais
          OH dear, about 60 minutes left. I need to do something or I'll get crazy
          Da li je nešto drugačije među nama?

          A kruže glasine da se krov zatvara... to odgovara Noletu...videćemo..
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da li je nešto drugačije među nama?
            A kruže glasine da se krov zatvara... to odgovara Noletu...videćemo..
            Sto bi odgovaralo Noletu, tako se gubi svaki spoljni uticaj na igru i dobijaju se savrseni uslovi a kad sam poslednji put proveravao Federer je prefinjeniji igrac. Onako mu vetar mozda ne bi dozvolio da pogodi sta mu padne na pamet. Ovako ce moci?

            Comment


            • Sporiji su uslovi,to definitivno odgovara Novaku.Sto duzi poeni,mec...sanse Novaku znatno rastu.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Sto bi odgovaralo Noletu, tako se gubi svaki spoljni uticaj na igru i dobijaju se savrseni uslovi a kad sam poslednji put proveravao Federer je prefinjeniji igrac. Onako mu vetar mozda ne bi dozvolio da pogodi sta mu padne na pamet. Ovako ce moci?
                Prati malo vise pre nego postavis ovakve teze...

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Prati malo vise pre nego postavis ovakve teze...
                  Necu, lepo mi ovako kad ne znam nista da lupetam

                  Comment


                  • Daj ne citiraj ga, života ti...
                    Taj sve zna ;) , ne znam zašto uopšte nešto pita...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Sto bi odgovaralo Noletu, tako se gubi svaki spoljni uticaj na igru i dobijaju se savrseni uslovi a kad sam poslednji put proveravao Federer je prefinjeniji igrac. Onako mu vetar mozda ne bi dozvolio da pogodi sta mu padne na pamet. Ovako ce moci?
                      Uspori se podloga, niza temperatura, teze loptice, vise vlage... Ne voli to Fed.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Necu, lepo mi ovako kad ne znam nista da lupetam
                        Sjajno, ko ne zna - naucice. A mozda i nece...

                        Olja, izvini, ali multitaskujem sa F1, MotoGP om, jos 3 foruma i 2 streama, ovako mi je najlakse...

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Sjajno, ko ne zna - naucice. A mozda i nece...

                          Olja, izvini, ali multitaskujem sa F1, MotoGP om, jos 3 foruma i 2 streama, ovako mi je najlakse...
                          Da ucim o tenisu, pa nisam ja bas toliko dokon. Dosao sam samo da vam bacim buvu jer sam znao kako cete da skocite kao opareni. Cisto da proverim je li se nesto promenilo, vidim da nije, na terenu stanje redovno Napred Nole sampione, gazi ono malokrvno pakce!

                          Comment


                          • Samo ti multitaskuj.. jbga ima li neka srpska reč za to inženjeru?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Da ucim o tenisu, pa nisam ja bas toliko dokon. Dosao sam samo da vam bacim buvu jer sam znao kako cete da skocite kao opareni. Cisto da proverim je li se nesto promenilo, vidim da nije, na terenu stanje redovno Napred Nole sampione, gazi ono malokrvno pakce!
                              Mnogo si lud batice
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Inace multitask je osobina koje poseduju samo zene jer im koriscenje jedne posebne sfere mozga dozvoljava da koncentraciju usmere na vise stvari odjednom. Muskarci u velikoj vecini slucajeva nemaju tu osobinu.

                                Ne kazem da si ti Vanja zena, nemoj da me pogresno shvatis.

                                Comment

                                Working...
                                X