Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Ocemo Vanja
    Sutra 100% necemo!

    Originally posted by Duka View Post
    Dobro Miljane,to sam mislio u fazonu da nece biti toliko tesko sa Rodzerom;)
    A ovo samo ako igra kao protiv Devildera... Minimum.

    Comment


    • ok to smo vec ustanovili da je petak i ako Bog da slavice se RG ove godine
      Ma Rodzer ne bljuje takvu vatru kao nekada Nole ga je znao razglaviti i kad je bio u top snazi,tako da....


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Ne briljira ni Novak. I dalje je ogromna enigma kakva ce Noletova verzija izaci u petak i eventualno nedelju. Obican covek posle padova koje je Nole imao protiv Sepija i Conge ne bi mogao da se oporavi nedeljama.

        Tesi me samo sto su Pedja i Nadal rivali protiv kojih Novak ni u jednom trenutku pre i za vreme meca nece pomisliti "bice ovo lako".

        Comment


        • U petak će 1/2f prenositi i TV Prva..
          Biće "žestok" izbor gde gledati..

          Comment


          • Ne znam po koji put, ali nema veze, lepe su i velike.





            Last edited by miloolja; 06-06-12, 18:21.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment






            • Prva je sa prethodnog meca, druga je sa meca protiv Staracea... Osim patika i posecenosti publike, sve je manje vise isto.

              A sad, sto se tice patika... Osim sto su djonovi nesto drugacijih kontura, drugacije su im i sare. Na starim patikama koje ponovo koristi, cini mi se da su grublje i vece. Ima li to uticaja na njegovo (ne)proklizavanje?

              Comment


              • Jeste, ali mu se ono blato kači mnogo više.
                Jesi li primetio kada ih udari reketom koliko ispadne blata? Na poslednjem meču.
                Last edited by miloolja; 06-06-12, 23:31.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Moze link ka jucerasnjem mecu?

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post


                    Nek se jos malo igra rafica..dok ne dodje gospodar,i na kraju kad oladi raficu,volio bih da mu se i izvini
                    Brate ri stvarno verujes u ovo sto pises,evo sada nisam negativan miran sam,ali kazi mi samo da se zezas da stvarno mislis da ce Novak da pobedi Nadala,a kamoli razbije.Nemoj da se ljutis samo ti pitam ozbiljno?

                    Comment


                    • Zasto mislis da je neozbiljan Zile. Casa je do pola napunjena. Ti ces reci da je poluprazna. Duka da je polupuna.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by TheZIX90 View Post
                        Brate ri stvarno verujes u ovo sto pises,evo sada nisam negativan miran sam,ali kazi mi samo da se zezas da stvarno mislis da ce Novak da pobedi Nadala,a kamoli razbije.Nemoj da se ljutis samo ti pitam ozbiljno?
                        Svi koji dolaze na ovu stranicu misle, nadaju se, žele, veruju, navijaju i očekuju pobedu u svakom meču u kojem igra naš majstor. I ne predaju se, bodre ga dok se poslednji poen ne završi, neko manje srčano neko više.....

                        Iako ne pobedi nećemo mu zameriti jer je naš, takav kakav je naš je i za nas jedini i najbolji
                        sigpic

                        Comment


                        • Jao nemojte ga citirati....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ovo naravno znamo odavno, ali je lepo videti, sa ATP sajta...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ovo naravno znamo odavno, ali je lepo videti, sa ATP sajta...

                              Još jedan motiv da se odgleda ceremonija otvaranja..
                              I to sa sve onim čekanjem dok dođe do slova S..
                              Kad se setim Atlante, dok su došli naši da prošetaju bilo je negde između 4 i 5h ujutru(makar meni je bilo).. Zamrzeh abacedu..

                              Comment


                              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                                Brate ri stvarno verujes u ovo sto pises,evo sada nisam negativan miran sam,ali kazi mi samo da se zezas da stvarno mislis da ce Novak da pobedi Nadala,a kamoli razbije.Nemoj da se ljutis samo ti pitam ozbiljno?
                                jesi li ti normalan
                                Novakov fan
                                Last edited by Duka; 07-06-12, 07:17.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X