Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jel on igra ili ne? Koji je vremenski rok do kad se mora izjasniti?

    Novak izbegao Alkaraza do finala, ali…

    https://sportklub.n1info.rs/tenis/wi...aza-do-finala/

    Comment


    • Moze da odustane kad hoce. Da li igra? Vjerovatno da, ali opet, mozda se i predomisli.

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=88weDOB-3Hg

        Comment


        • Hazarderski potez da se igra na Wimbledonu. Videćemo kako će se završiti. Svakako, ovo je drugi Slem za redom gde dolazi i nije favorit i tako će biti od sada pa nadalje, ako je full žreb bez povreda.

          Koji god i koliko god Slemova da uzme do kraja karijere biće odlično. Svakako je već sve osvojeno šta je trebalo da bude, osim OI.

          Comment


          • Novak je bio bolji od ocekivanog. Minimalni problem kada trci za loptom u FH stranu. Ocigledno se cuvao.

            Comment


            • Jes, i ja sam video to za kretanje u forhend stranu. Protivnik previše loš. Novak ovako kljakav sa pristojnim servisom može u drugu nedelju. Za ostalo ćemo videti.

              Comment


              • Novak je igrao bolje protiv Popirina nego u prethodnim kolima. Dize formu.Danas su mi kretanje i koljeno izgledali skoro noramalni. Ovo je bio mec kakav mu je trebao. Strasan TB!

                Comment


                • Moje tumačenje ovog turnira sa aspekta Novakove igre izgleda ovako:

                  Novak:
                  Važno mi da dodjem na svaki Slem jer sam na samom kraju karijere. Nije realno da uzmem vise nijedan Slem ali ako poispadaju svi klinci, ja uzimam sigurno, čak i sa ovakvom nogom, bez forme i bez trenera. Idem meč po meč. Razmontiran sam, imam 37.god, doveo sam sve najbolje ljude da budem spreman na svakom meču, pa dokle doguram. Servis me služi dobro, samo sa njim idem u drugu nedelju a posle kako Bog da.

                  Istina je da je Novak igrao malo bolje i učinio da Popirin izgleda kao prilično slab igrač, što on u odnosu na Noleta i jeste. Taktički jako loše, i donošenje loših odluka na terenu. Novakova kretnja u forhend stranu idalje nije napredovala.

                  Rune kad bi igrao protiv Novaka kao protiv Tompsona, ne bih se brinuo. Ali znam da Rune bas naprotiv, pruži 300% samo protiv Djokovica, tako da ocekujem 5 setova.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 07-07-24, 11:57.

                  Comment


                  • Ovo je sigurno najbolji mec do sada na ovogodisnjem Uimbldonu. Kretanje me ohrabruje. Skor normalno. Osjeca se malo manjak mentalne i fizicke kondicije, ali udarci, pogotovo servis, su super.

                    Comment


                    • Da, ovo daje nadu. Sasvim korektan put za finale. Rune je ipak podbacio, srećom. Veoma fascinantno da Novak 30 dana posle operacije, sa 37 punih godina i ušao u 38.godinu ovako dobije jednog mladog momka od 21.godinu koji je realno više nego odličan igrač. Malo je reći fascinantno.

                      E sada, trava je podloga na kojoj najviše dolazi do izražaja taktika i strategija. Nema predugih poena, servis najviše može da pruži i može napadački da se igra. I to je Novakova teritorija. Verovatno najbolji strateg na terenu u istoriji ovog sporta.

                      Comment


                      • Ispade i Siner. Još da ispadne Carlos i nova titula je tu.

                        Sent from my SM-F721B using Tapatalk

                        Comment


                        • ..WO..
                          Last edited by Nesic; 10-07-24, 14:05. Reason: WO

                          Comment


                          • Prođe Nole u polufinale. Možda je i bolje ovako sa gledišta stanja povrede. Svaki sat znači što se zalečenja tiče. Na travi ima igru, nisu mu previše neophodni mečevi za dizanje forme.

                            Comment


                            • Bolje sad predaja nego u polufinalu. Ja bih voleo da raznese žabara i finale sa Karlosom.

                              Comment


                              • Ovo danas protiv Talijane je bilo jako dobro, skoro top forma. Ocigledno mu jos fale mecevi sto se ogleda u padovima koncetracije u pojedinim momentima. Muzeti je bio bolji od ocekivanog i sve jedno je Novak imao punu kontrolu.

                                Comment

                                Working...
                                X