Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kule View Post
    Ne znam, po meni, tresla se gora, rodio se miš.

    Mislim, u medijima je najavljivana ta konferencija, ja sam mislio da će da objavi snimke sa AO 21 i 23 da baci dušmanima u oko rezultate. Ovako ispade kao najobičniji intervju posle meča. Povreda je sanirana skoro 100% je jedina vest meni.
    Što se IW i Majamija tiče, ja lično mislim da je to namerno neka misterija zbog sponzora, da oni ne gube pare nekako ako ovaj ne igra. Tako nekako. Da njemu lično nije jasno da nema ništa od toga, to ne mogu da svarim, ako je tako, lik je baš baš samopouzdan.

    Takođe ova priča oko Madrida i Rima. Proširuje se žreb, spomenuto je već, da igra oba je samoubistvo, prošle godine je to radio zbog bodova i trebalo mu je da igra, ove je to totalno samoubistvo, ako bude išao u NJujork, treba da dođe isceđen, šta?
    Oba mastersa samo ako bude rano ispadao u MC/Banjaluci.
    Apsolutno si u pravu. Tresla se gora, rodio se miš. Potpuno beskorisna konferencija. I ja mu zameram mnogo za te snimke oko povreda. Verovatno se u međuvremenu predomislio i neće da objavljuje. Ono je izrečeno u afektu, da je hteo da objavi.

    Američka turneja, to je pa tek bezvezna tema. Jedino ima smisla da će igrati ali da tempiraju tajming kada da se to objavi. Nema tu matematike velike, podneo si zahtev, dobio si odgovor. Nema tu nikakvog procesuiranja.
    Što se tiče šljake, previše gust raspored MC/Banjaluka/Rim/Madrid/RG. Sve i da ne igra Ameriku, opet mislim da Madrid treba da otpadne jer nije to ta šljaka sa Roland Garosa. I nije merodavno za pripremu a potrošio bi se više i eventualni neki poraz bi ga uzdrmao pred RG.

    Njujork je predaleko. Glavni ciljevi su Roland Garos i Wimbledon. Za Njujork ima vremena da se odmori, trenira, odigra Sinsinati i da dođe spreman.

    Comment


    • Koliko je nedalja na vrhu proveo Nole?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Žika View Post
        Koliko je nedalja na vrhu proveo Nole?
        Danas je počela 378. nedelja.

        Comment


        • 378 nedelja broj 1.
          Attached Files

          Comment


          • Bukvalno su hteli da zajebu Novaka ubacivanjem žena u jednačinu, a samo su RF sa drugog prebacili na peto mesto

            Sent from my SM-S908B using Tapatalk


            Comment


            • Usporedba zenskih i muskih rekorda je toliko glupa i besmislena, da je nepotrebno takvu budalastinu uopste komentarisati.
              Ako vec hoce to da rade, onda neka ih stave zajedno u zreb, da igraju jedni protiv drugih.

              Sto se tice Novaka, jos pre par godina sam prognozirao Decimu u Australiji, a sada to hrabro kazem i za Wimbldon.
              Na kraju karijere prestize i Konorsov rekord, za to ce mu biti dovoljno da igra Umag na jednoj nozi.

              Comment


              • Novosti:

                Stefanos povredjen, Alkaraz povredjen, Nadal povredjen. Predstoji šljaka. Alkaraz ne igra toliko dobro kao prošle godine i još nije igrao protiv top igrača. Nadal odustao od IW i M. Kada se vrati, biće između 15. i 20.mesta a ove godine će na šljaci biti gusto. Ima tu solidan broj dobrih igrača. Ože Alijasim, Alkaraz, Novak, Zverev ako napravi iskorak na betonu, spremiće se za šljaku, i naravno Stefanos. Sa te pozicije na rang listi, Nadal može odmah da naleti na Alkaraza ili Novaka ili na Stefanosa. Obzirom na povrede, svi će tempirati formu za RG. Naravno, biće nameštanja u žrebu za Nadal u Parizu. Prognoziram prelagan žreb u prvoj nedelji, samo da se izbegnu problemi.

                Stefanos i Alkaraz su lakše povrede.

                Dakle uz malo sreće Novaku je otvoren put do RG. E onda skaču šanse za sva 4 Slema ove godine.

                P.S. Još jedna prelepa garnitura dresa u Dubaiu. Divan kontrast.

                Comment


                • Teško će okrenuti ovo protiv Mede. Ne ide nešto danas bum-tras tenis

                  edit: ali nikad ne reci nikad

                  Nije Meda veverica . Brzo će drugi set da se završi.
                  Last edited by Nesic; 03-03-23, 17:30.

                  Comment


                  • Upiro je Novak a bgm Danil nije grijesio uopste. Sjajno je odigrao

                    Comment


                    • Probao je hiper agresivno i nije bio toliko loš. Ima tu mesta za napredak

                      Comment


                      • Medvedev je bio odlican, Novak malo ispod prosjecan, Svejedno, mec je bio dosta izjednacen. Novak je u par kriticnih situacija bio malo dekoncetrisan. Uza sve to, Novak nije htio previse fizicki da investira. To je pravilna odluka. Treba da cuva tijelo. Ovaj mec je pokazao da ce Medvedev i dalje biti jako ozbiljan, mozda najozbiljniji, protivnik na hardu.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Medvedev je bio odlican, Novak malo ispod prosjecan, Svejedno, mec je bio dosta izjednacen. Novak je u par kriticnih situacija bio malo dekoncetrisan. Uza sve to, Novak nije htio previse fizicki da investira. To je pravilna odluka. Treba da cuva tijelo. Ovaj mec je pokazao da ce Medvedev i dalje biti jako ozbiljan, mozda najozbiljniji, protivnik na hardu.
                          Slažem se i ja za ovo fizičko investiranje. Novak je znao da nije dovoljno spreman za Danila u ovakvoj formi i spremi. Dok je Novak sređivao povredu Danil je vredno radio i zaradio dve titule. Vratio deo samopouzdanja a bogami i igre. Ogromna sreća za Novaka u Australiji, da Danil ne bude u ovoj formi i da ispadne sa turnira.

                          Novak je imao možda 10 dana da koliko toliko sredi kondiciju i da povrati tehnički deo. Kad malo bolje razmislim, mislim da je Novak više radio na snazi, vidim da je u mišićima top, tonus je tu. Ali kondiciju nije stigao da sredi za Dubai. A ni tehnički se nije spremio.

                          Definitivno na Hardu dajem prednost Medi ispred Alkaraza. Dobro je da se Hard uskoro završava.

                          Ostaje pitanje Amerike. Da se igra ili ne. Ako napada RG, bolje da se preskoči Amerika.

                          Comment


                          • Otpade Sunshine double. Verovatno i bolje. Sad će lepo da se spremi za šljaku

                            Comment


                            • Талијан распаметио шпанца и свуко га са првог места, Ноле се враћа на своје прво место, а да се није ни загрејо у америци...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Žika View Post
                                Талијан распаметио шпанца и свуко га са првог места, Ноле се враћа на своје прво место, а да се није ни загрејо у америци...
                                Taj rekord više nije sporan i postaje nebitan. Ostali su samo Slemovi, sve je srušeno osim Slemova.

                                Comment

                                Working...
                                X