Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Stize i na mail rezultat, nije valjda da ga pravdate a on se setkao zarazen, slikao se sa decom
    Neodgovorno,ali nema veze sa tim dal ce dobiti vizu ili ne,bitno da je test pravi

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      Stize i na mail rezultat, nije valjda da ga pravdate a on se setkao zarazen, slikao se sa decom
      Daj mejl. Sve sa datumom, časom, minutom kad je primljen
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post

        Mogu da ga uhapse jer je on smao dokazao da su mu prerano ponistili vizu i da ovi na granici nisu sve procedure ispostovali.
        Prvobitni problem, da li ima sve papire i dalje stoji, plus sto valjda ministar ima pravo da mu ponovo ponisti vizu.

        Ono sto ja ne mogu da verujem da su ovo sebi dozvolili, da se nisu dogovorili
        Sve je logicno.

        1.
        Morison odlucuje da ga pusti.

        2.
        Novak radi glupost sa tvitom i dize se buka.

        3.
        Morison se uplasi i dao zestoku izjavu. Iza kulisa je 100% poslao poruku: "Vratite ga sa granice."

        4.
        Na granici su probali da ga slome, uzeli su mu mobilni, govorili da mu je najbolje da sam donese odluku bezicije pomoci... Ocekivali su da ce poci kuci. ON JE IZDRZAO.

        5.
        Dosli su na sud. Novak je pobijedio zbog nekorektnog tretmana.

        6.
        Morison je ponizen i sad ostaje Morisonu da odgra nukleranu varijantu!

        Comment


        • Mislim, ionako se sve “zna”, a ono što ne, to se izmisli.

          pojaviće se i mejl

          Jaki dokazi. Ali dotle se blati njegovo ime
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Jbg., da smo upola pravna drzava kao Australija, on bi za to morao da odgovara, ali svi znamo da nismo.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kada fašistima daš vlast onda ispada ovako..
              Neće ga po svaku cenu.. Sila Boga ne moli ali i Bog silu ne voli..

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Jbg., da smo upola pravna drzava kao Australija, on bi za to morao da odgovara, ali svi znamo da nismo.

                Da, da, baš kao Australija, eto pokazalo se da su pravna država!
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Jbg., da smo upola pravna drzava kao Australija, on bi za to morao da odgovara, ali svi znamo da nismo.
                  Navedi mi likove koji odgovaraju u Australiji za ovo sto svaki dan imaju 60k,70k ili 100k.Neko mora biti kriv. Ko?

                  Comment


                  • Ne bi bilo od javnog interesa svakako. Ali očigledno imaju razloga za to, ako sud zaista nije presudio po Novakovoj dokumentaciji već samo po tome što je nepravilno tretiran u graničnoj proceduri.

                    Svakako nije pretnja po javno zdravlje, to je presmešno.

                    Comment


                    • Originally posted by Hans View Post

                      Navedi mi likove koji odgovaraju u Australiji za ovo sto svaki dan imaju 60k,70k ili 100k.Neko mora biti kriv. Ko?
                      U poslednjih top 5 su sto se tice smrtnosti, mi smo u vrhu top 5, jbg. ipak rade nesto kako treba.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post

                        Potvrđujem! Upravo gledam svoj PCR

                        Prvo ispis imena i prez na Ćirilici, dole ide latinično na dva mesta.
                        Bojana, čime se ti služiš, nisam to očekivao od tebe, cccc...
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Jbg., da smo upola pravna drzava kao Australija, on bi za to morao da odgovara, ali svi znamo da nismo.
                          Dokle ide tvoj bezobrazluk...

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Kada fašistima daš vlast onda ispada ovako..
                            Neće ga po svaku cenu.. Sila Boga ne moli ali i Bog silu ne voli..
                            Tačno, fašistička g***a ali i dalje je reč samo o nevakcinisanom “djubretu”, ovo, ono....

                            Pa ovo je sramno, nismo pali sa kruške to ti je odavno tako, ali je do kovida bilo neke forme, bar su u nekoj tajnosti mutili, sad se otvoreno k***e i treba da im tapšemo....

                            pa napraviše antivaksera i od mene
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post


                              Da, da, baš kao Australija, eto pokazalo se da su pravna država!
                              Pokazalo se da jesu. Imaju nezavisno sudstvo za razliku od nas na primer. Sada druga je stvar sto su politicari govna svugde. Ovde kao i tamo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Odluka suda izgleda nema nikakvu težinu u ovom slučaju. Za istu nisu morali da čekaju ovih nekoliko dana.

                                Comment

                                Working...
                                X