Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Zasto mislite da ovima ostalima nije validno izuzece??Ne vidim zasto bi ih pustili onda
    Zato što su za političke svrhe nebitni, nepoznati ljudi i nikome nije bitno da li su vakcinisani ili nisu ni zašto, ni da li šire zarazu na svakom koraku. Jasno je ko je bio kost u grlu
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Identično je izuzeće sa još nekolicinom tenisera. Tako kažu izvori iz AUS. Sumnjam da bi Novak krenuo put AUS da nije bio 100% siguran da je sve OK. I on i njegov tim, medicinari, advokati, cela mašinerija.

      Comment


      • Dakle izuzece je validno u cemu je problem na sudu ce dobiti??Ne znam sta se i narod onda buni ako je sve po zakonu odradjeno

        Pise lepo moze cov pozitivan test ako je po onome,tako da je sve ok

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post

          Zato što su za političke svrhe nebitni, nepoznati ljudi i nikome nije bitno da li su vakcinisani ili nisu ni zašto, ni da li šire zarazu na svakom koraku. Jasno je ko je bio kost u grlu
          Bas suprotno,Novaka kao jednog epidmioloski mogu pustiti ali ako pustaju tako koga nebitne ljude bez problema to je nezakonski dakle verujem da im je validno izuzece svima a ako je i Novaku isto onda jr svima validno?

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Identično je izuzeće sa još nekolicinom tenisera. Tako kažu izvori iz AUS. Sumnjam da bi Novak krenuo put AUS da nije bio 100% siguran da je sve OK. I on i njegov tim, medicinari, advokati, cela mašinerija.
            To.
            To sam u šaljivom tonu napisala još jutros, nešto tipa (majkoviću, zar nema dovoljno
            para da angažuje naj naj ekipu da ga posavetuje, upućenu u aka baš sve sve začkoljice?) nego ovako buć! Pakujem se i krećem, “rekli su mi da prihvataju izuzeće”
            pa nemoj zaebAvati.... nije to idemo časom do benzinske pumpe po kiselu vodu.

            Meni sve deluje da su ga dobro izvozali
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Šta god da se dalje desi, sve i da ga puste u što čisto sumnjam ovo je već ogroman skandal, veliki stres i nepotrebno gubljenje energije. On je sate proveo čekajući ishod i još uvijek mora čekati tako da sve i da zaigra od ovog turnira nema nista, na stranu i srpski inat i sve Novakove kvalitete mislim da će ovo ostaviti veliki trag.
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Nadam se samo da Novak neće da da neku izjavu preko socijalnih mreža kako je on dao sve od sebe da bude tamo ali nije uspeo. Da izigrava neku političku korektnost.

                ​​​Ako već neće da se vakciniše i ima svoje principe, smatram da prema istim principima ne bi smeo da se vrati u tu zemlju više jer ga tretiraju kao šljam.

                Comment


                • Njemu je viza ponistena, medicinsko izuzece nema veza sa ovim. Razlog? Nebitan, moze im se. Idu izbori a Novak je idealan da se pokazu "misici". Naseo, naivan i neovavesten ocigledno.

                  Comment


                  • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=2083763

                    Comment


                    • Ovo je skandal i tu nema pomoci. Novak je nparavio glupost. Boze moj, desava se.

                      Medjutim, ovo mora da ima sire posljedice. Na AO, na antivaksere...

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ovo je skandal i tu nema pomoci. Novak je nparavio glupost. Boze moj, desava se.

                        Medjutim, ovo mora da ima sire posljedice. Na AO, na antivaksere...
                        A što je napravio glupost?

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ovo je skandal i tu nema pomoci. Novak je nparavio glupost. Boze moj, desava se.

                          Medjutim, ovo mora da ima sire posljedice. Na AO, na antivaksere...
                          Sta je Novak glupo uradio ako mu je validno izuzece?

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post

                            Sta je Novak glupo uradio ako mu je validno izuzece?
                            Na globanom nivo je dosao u zizu price o vakcinaciji. To nije pametno. To je glupost,

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Bas suprotno,Novaka kao jednog epidmioloski mogu pustiti ali ako pustaju tako koga nebitne ljude bez problema to je nezakonski dakle verujem da im je validno izuzece svima a ako je i Novaku isto onda jr svima validno?
                              Zato što je Novak poslužio svrsi da dokažu kako nema “povlastica” poznatima i bogatima... Svuda se trenutno samo o tome priča. Politika, ja mislim da im je došao ko kec na jedanest pa su ga iskoristili.
                              Sa ostalima jednostavno nisu bili toliko strogi pa su progledali kroz prste (nagadjam) ili je došlo do propusta. Koga je briga za njih? Ovde je samo Nole trn u oku, delom i sam kriv, zato što nije znao da začepi usta, a ko zna šta bi i onda bilo

                              A što se rizika od zaraze tiče, pa pobogu u celoj Evropi je važeći kovid pasoš a omikron hara medju vakcinisanima i oporavljenima od korone. Ionako će ih u Australiji testirati svaka dva dana, postoje mere predostrožnosti, neće se okupljati jer nikome nije u intersu da se tokom turnira zarazi...

                              sve je ovo jedno veliko sranje

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Izjave o vakcini, Adria tour, PTPA, diskvalifikacija, obracun sa javnoscu prosle godine na AO zbog mjera i sad ovo. Pa ne znam sta da kazem, previse ga gotivim da bih ga kritikovao ali da mu ide od ruke da zasere ide, nema sta. Ziv ti meni bio Novace, nadam se da ces igrat jos slemova

                                Comment

                                Working...
                                X