Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Samo otpisuj bajo moj
    Niko ne otpisuje, vec je covek realan.Nadal je nedostizan, a verovatno i Federer.Svi volimo da Novak bude najveci, ali covek ima 34 godine i usporava drasticno.Rekao sam to sto puta, pa cu ponoviti.Us open je slem koji ce Novaka kostati GOAT titule.Toliko finala, a samo tri titule.

    Comment


    • Pa evo i ja ću reći po 100. put-ti govoriš o broju slem ova.
      Novak jeste najveći ikada.
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Beocca View Post
        Pa evo i ja ću reći po 100. put-ti govoriš o broju slem ova.
        Novak jeste najveći ikada.
        Ne obaziri se na večite mračnjake ovog virtuelnog mesta.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          I ja se slažem sa tim da nije gurao, ne bi bilo 4 Slema za redom i konačno taj RG. Olimpijske igre nemaju veze sa tim, bila je druga povreda. A i nije zbog toga ispao. Izgubio je regularno.


          Smešne su mi te priče, kad uzme trofej onda sve top, najzdraviji itd. A kad povremeno igra pod nekom povredom i ispadne onda kao "nije trebao".

          Nisu 2017 i 2018 ispaštale samo zbog lakta.
          Nego zbog čega su 2017. i 2018. ispaštale nego zbog lakta?
          Zapravo povrede lakta i oporavka od operacije na koju je na jedvite jade otišao?!

          Povreda na OI itekako ima veze sa laktom...iako je zglob bio u pitanju u tom trenutku zapravo je lakat taj koji je pravio problem u ramenu i zglobu.
          Povreda tj naprsla koska ili kako su je tada već nazvali je pritiskala nerv što je povlačilo sa sobom bol u zglobu i ramenu...

          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Mene ohrabruje to što je rekao da u 5.setu, šta god da je bio taj problem, počelo je da prolazi. To daje nadu.
          Je l' ovo radiš namerno?!
          Da li si slušao šta je rekao? U 5 setu je počelo da prolazi jer je uzeo najjaču dozu leka koju je mogao

          Dakle nije on bio bez lekova pa da je popuštalo samo od sebe.

          Je l' moguće da nisi video kinezitrake?!

          Ponoviću još jednom...Šta god da je u pitanju ne treba da rizikuje nastavak sezone i da ide preko svojih mogućnosti.

          P.S. Što se ostalog tiče...
          Moja je želja samo da bude zdrav.
          Jer rekoh još posle 2016 i RGa da kada je to uzeo i kompletirao masterse uzevši Sinsinati ranije što se mene tiče može da okači reket o klin.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Beocca View Post
            Pa evo i ja ću reći po 100. put-ti govoriš o broju slem ova.
            Novak jeste najveći ikada.
            Nazalost, slemovi se gledaju.Njegov rekord o broju nedelja nece niko spominjati, jer ce uvek da porede osvojene slemove, a u tome ne moze da ih stigne nikako.Za tebe je Novak najveci, za Rafine fanove Rafa je najveci isto tako i za Rogera, ali kada fanovi ne porede, onda se slemovi gledaju.Nadal ce osvojiti jos 2 do 3 slema, od toga dva RG-a i verovatno jedan US Open.Novak u sebi ima mozda jos jedan AO i Wimbledon.
            Last edited by Zile90; 12-02-21, 22:02.

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Ne obaziri se na večite mračnjake ovog virtuelnog mesta.
              Nisam mracnjak, realan sam, ali ovde nikada nije smelo da se prica realno.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ja, a i mnogi drugi navijaci, smatram da je Novak najabolji teniser u istoriji! I strasno mi je zao sto nece dostici tih 25 slemova iako je to po svojim mogucnostima to mogao, i pored toga sto je kako konkurente imao dva asa kalibra Federera i Nadala. Nece osvojiti zbog spleta okolnosti na koje vecim dijelom nije mogao da utice. Kompletan ATP je, koliko god su to pravila dozvoljavala, navlacio vodu na mlin njegovih protivnika.

                Svejedno, i Novak je ponekada pravio greske u prioritetima. Trosio se tamo gdje nije trebao. To se popravilo u zadnje vrijeme, ali...

                Kad sam ga vidio prvi put kako igra 2006. godine, pomislio sam da ima potencijala da osvoji slem. Manje od dvije godine kasnije on je to ostavrio. Time sam postao zadovoljan sa njime.

                Kad sam ga vidio sto radi 2011. godine, pomislio sma da je najbolji teniser u istoriji. Svejedno, nisam ocekivao da moze doci do 10 slemova. Medjutim, tehnologija i medicina su produzili karijere teniserima. Ono sto je bilo skoro nemoguce prije 30 godina, danas je moguce.

                Kad sam ga vidio kako igra 2015. godine, pomislio sam da je daleko najbolji teniser u istoriji i da ce biti steta ako to brojke na kraju ne pokazu.

                Povreda ga je sprijecila u tome.

                PS
                Jako bih volio da se varam i da ipak uspije da pretekne Nadala i Federera u broju osvojenih slemova.
                Bravo NI, odličan post. Ako ikad dodjem kao što sam trebao dok je bio ATP završni imaš pivo u najboljem pabu 👏



                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Dobro pamtim svačije pisanije na ovom mestu.. Realno si mračnjak. Da su se obistinile tvoje "realne procene" Novak ne bi prebacio ni pet GS...
                  A da ne pričam o nedeljama na poziciji 1(ili top 4 što je skoro 15 godina izuzimajući periode posle povreda), broj trofeja na završnom turniru, tri najbolje sezone u istoriji profesionalnog tenisa...
                  Novakov uspeh i leži u tome što je tokom čitave karijere rušio granice mogućeg.. I to u doba dva titana.. Samo zbog njega Federer i Nadal nisu na skoru između 25 i 30 GS..

                  Comment


                  • Eveo ga trenutak povrede. Okliznuo se na farbu znaka. Opet patike krive.

                    Comment


                    • Ja sam za - da stisne zube i ide na titulu, kad smo već tu, ako to priroda ove povrede uopšte dozvoljava. Biće mnogo teško, ali ako na nekom GS ima neke šanse, to je sad na AO, ja ne bi odustajala ni po cenu pogoršanja povrede. Realno, na RG su mu šanse male, ako se uopšte bude igralo imajući u vidu suludo, promenljivo epidemiološko stanje u svetu.
                      Tako da bi ja prvo sačekala diagnozu i lekarske savete, pa ako su iole povoljni, krenula na titulu sve na inekcijama ako treba. A posle ako moram, odmah bih batalila sve, do W, i iskoristila vreme za terapije, oporavak, odmor i postepeno vraćanje na treninge.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Neki doktor Dejvid Cao specijalista za povrede kaze cudo mora da se desi pa da Novak izadje na teren.
                        https://rs.n1info.com/sport-klub/ten...-naprave-cudo/

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Rano je, tamo tek svanulo.
                          Evo sad već pola deset


                          Čekamo....
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Poslednjih 10 GS na betonu: 3 titule, 4 povrede, 1 propusten, 1 diskvalifikacija i najraniji poraz na GS jos od 2006. Neverovatno.
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Poslednjih 10 GS na betonu: 3 titule, 4 povrede, 1 propusten, 1 diskvalifikacija i najraniji poraz na GS jos od 2006. Neverovatno.
                              Ebg tera ga nevidjen baksuz
                              Tu boga nema
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja, a i mnogi drugi navijaci, smatram da je Novak najabolji teniser u istoriji! I strasno mi je zao sto nece dostici tih 25 slemova iako je to po svojim mogucnostima to mogao, i pored toga sto je kako konkurente imao dva asa kalibra Federera i Nadala. Nece osvojiti zbog spleta okolnosti na koje vecim dijelom nije mogao da utice. Kompletan ATP je, koliko god su to pravila dozvoljavala, navlacio vodu na mlin njegovih protivnika.

                                Svejedno, i Novak je ponekada pravio greske u prioritetima. Trosio se tamo gdje nije trebao. To se popravilo u zadnje vrijeme, ali...

                                Kad sam ga vidio prvi put kako igra 2006. godine, pomislio sam da ima potencijala da osvoji slem. Manje od dvije godine kasnije on je to ostavrio. Time sam postao zadovoljan sa njime.

                                Kad sam ga vidio sto radi 2011. godine, pomislio sma da je najbolji teniser u istoriji. Svejedno, nisam ocekivao da moze doci do 10 slemova. Medjutim, tehnologija i medicina su produzili karijere teniserima. Ono sto je bilo skoro nemoguce prije 30 godina, danas je moguce.

                                Kad sam ga vidio kako igra 2015. godine, pomislio sam da je daleko najbolji teniser u istoriji i da ce biti steta ako to brojke na kraju ne pokazu.

                                Povreda ga je sprijecila u tome.

                                PS
                                Jako bih volio da se varam i da ipak uspije da pretekne Nadala i Federera u broju osvojenih slemova.
                                Kakve veze tehnologija ima sa duzinama karijera??Jedino ako mislis na rekete? Medicina je tu daleko bitnija

                                Sto se tice Novaka on je svoj Goat put zavrsio ako Rafa uzme Ao i Rg(moze i samo Ao mada Rg je sigurica),a ima neke sanse ako Rafa uzme samo Rg(4 slema je puno ali ako Rafa nije u stanju nista osim Rg osvajati dostizno kolko tolko)
                                Last edited by Srkisa; 12-02-21, 23:17.

                                Comment

                                Working...
                                X