Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole bez izgubljenog seta do titule...Ali falio mi je Vajda za ovu 33 i 3 u Madridu...u vreme kada ulazi u 33ću



    Statistika meča

    I malo sličica


    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • [emoji41][emoji41]

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odličan 5!

          Comment


          • Ne znam dal je vec neko kacio... Ako jeste, nije na odmet [emoji4]
            https://www.instagram.com/p/BxVn7bqo...=1f4lhiu26atbo
            Bravo legendo [emoji3059][emoji3059][emoji3059]

            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Hvala vam na brizi. Previse sam bio zauzet.

              Danasnje finale sam uspio gledati uzivo u jednom baru. To je bilo rutinski. Cicipas i mentalno i fizicki umoran, bez ideje... Novak koncetrisan, u kontroli, sve dozira koliko treba... Imamo sam utisak da je i onu nervozu u zadnjem gemu priustio da nam ne bi bilo dosadno.

              U narednim mecevima ce Grk biti opasniji protivnik.

              Novakove pripreme za Pariz idu po planu!
              Last edited by NI; 12-05-19, 21:28.

              Comment


              • Bravo Nole, ovo je trebalo njemu a bogami i nama , prvi set perfektan, BH paralela

                Comment


                • Mene sad brine da nije prerano peak-ovao

                  Comment


                  • Ma koliko preterivao opet, zar mislis da to sto je uzeo trofej dostigao svoj pik?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A sto znam.. Volim i ja da ga idealizujem, ali sumnjam da on moze puno bolje od ovoga. Narocito na mentalnom planu, ovo je bila perfekcija.

                      Comment


                      • Obzirom na desavanja u teniskoj politici i nezapamcenom lincu kojem je izlozen od strane medija , ova titula jos vise dobija na znacaju.
                        Zen mode kome tezi konacno na najvisem nivou.Perfektan primer rada na sebi-to sto sam cesto naglasava.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ah, ne voli ti Olja to "obzirom"..

                          Comment


                          • Ma kakvo idealizovamje. Pre ovog meca isao je ka svom piku, ali nije jos dosao do njega. Mentalno nije prvi put ovako jak i stabilan, bolje reci precizan, u svemu...tako da don't worry...ima tu jos mesta
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nije prvi put , niti stalno moze biti ovakav, to bi bilo savrseno ljudsko bice koje ne postoji.
                              Za mene , ovo je bio jako bitan momenat pokazivanja mentalne snage. Pokazao je jos jednom da sta sve moze ..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Tako je, plus se sve lepo otvorilo. Malo protivnici, malo ona pauza ipak eto, malo vise on...
                                I samo nek se nastavi u tom ritmu..
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X