Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Sutra da batali tenis ne bi mi bilo žao.
    Video sam šampiona većeg od svih velikih.
    Video sam savršen spoj tehnike i kretanjai.
    Video sam šampiona većeg od svih velikih.
    Video sam sve što mi bi želja i više od toga.
    Mislim da bi ti bilo zao, ali sigurno ga ne bi ni na sek osudjivao, niti mu prebacivao, kao sto bi mozda neki to uradili. A mozda i ne bi ko zna

    Originally posted by NI View Post
    Bila je 2013, Novak je taman bio osvojio 6. slem. Prognoziaro sam da je realno da zavrsi karijeru sa 13 slemova. To nije bilo usamljeno misljenje na forumu. Godinu dana kasnije, tj. poslije poraza od Vavrinke na AO mislio sam da je 13 nerealno. Sada je na 15. Prevazisao je prognozu.

    Ali to je bilo prije 5 godina. Danas, poslije ovoga AO, ne usudjujem se pomisliti...
    Da, eto svasta smo prosli, i nikada covek ne zna zapravo sta donosi sutra, cak ni u ovom na prvi pogled izglednom vrhunskom sportu, kada se sve na momenat ucini kristalno jasnim.
    Zato uzivajmo.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Sutra da batali tenis ne bi mi bilo žao.
      Video sam šampiona većeg od svih velikih.
      Video sam savršen spoj tehnike i kretanjai.
      Video sam šampiona većeg od svih velikih.
      Video sam sve što mi bi želja i više od toga.
      E vidis Peco meni kad sam ranijih godina razmisljao na tu temu, sta je sve prezivljao od tretmana pa do raznih drugih stvari ni trena mi ne bi bilo zao da se povuce. Posle Bobe, Monike pogotovo nisam ocekivao da moze neko da postavi toliki standard kao Novak.

      Kad se samo setim da sam ga uzivo gledao pocetkom 2000tih i pomislio evo ga jos jedan slican Dulu Vemicu, nadam se da ce se probiti u top 100....

      Gledaj sta radi Novak godinama unazad ☺

      Sad kad mu vidim u ocima taj pogled i zelju, tim koji sedi u boksu precrkao bi isto sutra za njim kad bi batalio!

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Mislim da bi ti bilo zao, ali sigurno ga ne bi ni na sek osudjivao, niti mu prebacivao, kao sto bi mozda neki to uradili. A mozda i ne bi ko zna
        Niko
        Možda kada dođe taj čas bude mi žao, možda ga i ne dočekam a možda sve bude kako trenutno jeste.
        Apsolutno zadovoljan prošlim savršeno spokojan dočekujem buduće.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Niko
          Možda kada dođe taj čas bude mi žao, možda ga i ne dočekam a možda sve bude kako trenutno jeste.
          Apsolutno zadovoljan prošlim savršeno spokojan dočekujem buduće.
          Nemoj zaebvat jezik pregriz’o

          Realno, maksimalno još 5 godina (vrh) jako teško, rekla bih 2-3, pa ajde, nek pogrešim

          Šta očekujem? Samo da uživam u igri i gledanju turnira, da ga povrede i neke pshyco-trzavice zaobidju, eto da bude zdrav i ispunjen u svakom smislu, a za ostalo...

          Kad se setim bedaka u kom smo bili nema ni godinu dana... Život stvarno zna da priredi velika iznenadjenja!
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Ja vec razmisljam za to finale 20-og slema.. valjalo bi uzivo gledat to cudo.

            Comment


            • Daj bre ljudi koji vam je???
              Kakvih 20 slemova, o cemu pricate?
              Ima vremena za tako nesto, ali polako.... Ja zamisljam i jedva cekam da ga vidim kako podize 16ti pehar na jednom od cetiri najveca teniska turnira. Za sada samo to. I sto pre to bolje, naravno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kad već izražavamo želje onda još samo Olimpijsko zlato bih voleo da okači oko vrata a sve ostalo kako hoće.. Dobro Barselona i Kvins takodje ali Kvins ima prednost.

                Comment


                • Kako ti treba izvuci usi Jokeru dramis ovde i kukas svaki put ko sinji kukavac, a sada si se "okurazio" pa dizes 20ti GS... cccc
                  Moree!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Kad već izražavamo želje onda još samo Olimpijsko zlato bih voleo da okači oko vrata a sve ostalo kako hoće.. Dobro Barselona i Kvins takodje ali Kvins ima prednost.
                    Ja bas mislim da bez Barselone i Kvinsa nece smeti da ode u penziju. Bice ga sramota.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kako ti treba izvuci usi Jokeru dramis ovde i kukas svaki put ko sinji kukavac, a sada si se "okurazio" pa dizes 20ti GS... cccc
                      Moree!
                      Dramicu ja i kad bude taj 20-i, nije problem.

                      Comment


                      • a jel ima neko 9:0 u finalima?
                        Wizard

                        Comment


                        • Sve su prilike da ove godine prestiže(mo) Nadala..
                          Biće ovo veoma zanimljiva godina..

                          Comment


                          • molim odgovor
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              a jel ima neko 9:0 u finalima?
                              Da razumem pitanje dao bih ti i konkretniji odgovor. 9-0 u kojim finalima i protiv koga?

                              Nadal ima 11-0 u finalima RG-a. A Novak 7-0 u finalima Ao-a. Na šta konkretno misliš?
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Misli na posljednja tri GS-a.Nole u sva tri finala ima skor 3-0

                                Comment

                                Working...
                                X