Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pedja147 View Post
    Iskreno, uskoro ce Novaku veliki problem da bude i ranking, a to niko ne spominje. Iskreno, tesko ce on da ostane u 20 najboljih. Posle toga se tesko vraca, a svi znamo kako ga obicno maze zrebovi.

    Bas suprotno od toga. Uskoro mu nece biti problem ranking i onda ce polako da skuplja poene i da dobija lakse žrebove.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Bas suprotno od toga. Uskoro mu nece biti problem ranking i onda ce polako da skuplja poene i da dobija lakse žrebove.
      Apsolutno ne razumem tvoj komentar. A iskreno mislim da komentar nema mnogo smisla...Ali ajde, probaj da mi malo bolje pojasnis sta zelis da kazes, mozda gresim.

      Comment


      • Nikakva očekivanje od Noleta u ovoj godini. Bez zdravlja i kondicije nema se što puno očekivati.
        Nole bi trebao biti oprezan, jer kondiciono nespreman ili polu spreman sportaš lako se ozlijedi.
        Puno je sportaša koji su se nakon ozljede i duge pauze ponovno ozljeđivali.
        Bilo je puno primjera u povijesti za tako nešto, ne samo u tenisu.
        Sezonu ranije završiti, ako sponzori i potpisani ugovori dozvole. Najidealnije bi bilo nakon US opena.
        Kad završi sezonu, dobro se odmoriti i nakon toga paklene bazične pripreme.
        Uvjet za naprijed navedeno: zdravlje, volja i Grič.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post


          Treba talenat za toliku negativnost!

          I te kako sam vidio i Nadala i Federera da izgube zato sto protivnik ima bolju kondiciju. Ali to nije mnogo bitno za Novakovu pricu.

          Krajem janura (prije manje od 3 mjeseca), mnogi su slali Novaka u penziju zbog povrede.
          Poslije operacije (prije manje od 2 mjeseca), smatrali smo da ce trebati 3 mjeseca da se vrati na turu.
          Poslije Miamia (prije manje od mjece dana), mnogi su ga shranjivali jer nema vise motiva.

          A danas je Novak protiv Tima, koji je u ovom trenutku drugi najbolji sljakas svijeta i koji je igrao odlican mec, izgubio samo zbog kondicije koju ni teoretski nije mogao imati na trazenom nivou.

          Svako normalan i malcice dobronamjeran ce reci: "Bravo Nole!" Djelujes mi normalno, dakle nemas ni trucnicu dobronamjernosti.

          Novak je prosao 30 godina, i cak ako je i najbolje pripremljen imace u buducnosti manje kondicije od top dvadestpetogodisnjaka. A ovu godinu ce kuburiti sa kondicijom do kraja sezone. Doduse, to ce da bude manji problem na brzim podlogama.
          Opet pokusavas NI da branis neodbrnjivo.. Kazi mi samo zbog cega bi Novak imao problema sa kondicijom a Tim ne? Zar se Tim ne vraca sa bolovanja posle povrede skocnog zgloba? Dakle imao je vise poteskoca da povrati kondiciju za razliku od Novaka koji je mogao da trenira nesmetano bez reketa od jula pa na ovamo..
          Sustina je da Novak nije mogao ni ovde dalje od drugog kola, kratko i jasno.. I kada je bio na dnu imao je dobrih partija (Rim 2017, Madrid 2017, Wimb 2017. Rg 2017 itd..) pa je opet izduvao..
          Jedna dobra partija protiv Lajovica i jedna solidna protiv Corica nisu nikakav reper, pa ni ovo danas, pa ni ono juce u Americi (cuj, bio je potresen posle svadje sa Agasijem, mukica..)

          @Skriso nikada ja nisam krivio Pepea, samo i iskljucivo Novaka to svi znadu..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Sledeće nedelje igra ili Barselonu ili Bukurešt Budimpeštu, zavisi ko mu da wc.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I još jedna vest.. Vajda ostaje do kraja sezone na šljaci, za kasnije će videti.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • E ovo je dobra vest. Nema odmaranja.. zovi Grinca, zovi Amanovica, zovi Srkija.. sutra budilnik navijen i sabajle voznja bicikle 50 km po brdima..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Ala Fico ti povrsno gledas,mislim da kada bi Novak dobio Tima 7:6 u trecem setu,i kad bi dobio Dustina Browna 6:0 6:0,ti bi rekao da je odigrao bolje protiv Browna,tenis jeste u jednoj meri relativan ali ne toliko,imam osecaj da javnost u Srbij(Fica je predstavnik iste ovde)nece biti zadovoljna Novakom sve dok Novak ne osvoji Gs bez izgubljenog seta,a mozda i Nole slam da ponovi,dajte ljudi malo skromnosti

                  Nego Fico evo Novak igra sledece nedelje turnir,jel to otisao da se sprda u Bukurestu ili nesto ozbilnije?

                  I najlakse je naci razlog zasto je izgubio,tu smo profesionalci

                  I Novak je u Mc odigrao 3 odlicna meca...
                  Last edited by Srkisa; 19-04-18, 18:05.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Sledeće nedelje igra ili Barselonu ili Bukurešt, zavisi ko mu da wc.
                    Mislis na Budimpestu iii Barsu...inace sve ok,ko sto rekoh da vrati kondiciju i uzima W i USO...sad on je odlucio da je vraca kroz meceve.

                    A danas pa realno izgubio je trenutno, i to u 3 seta od drugog najboljeg igraca na sljaci...ne znam stvarno sta ljudi ocekuju,ja vala do W nista,eventualno ako igra Budimpestu (mislim na titule) sve drugo je super ,lakat ok tu su i udarci, jos malo kondicija i to je to...a da nema Nadala nadao bih se RG
                    Last edited by 61563; 19-04-18, 18:07.

                    Comment


                    • Da, naravno, mislim, lapsus, hvala.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Djokovic:

                        "I had chances, didn't take them. He was the better player when he needed to be. But I'm getting better every day"
                        "My level was quite high, close match. So I'm happy"
                        "Higher level comes with time. I trust in myself and my game. If I believe in what I do, I'll make it"
                        "I'm working to peak at Roland Garros, but I want to be fresh for Masters 1000 as well"
                        "Tomorrow I'll decide where, but I'm playing next week"

                        Thiem: "Novak made huge improvements since Indian Wells and Miami. Great decision to get back with Vajda"
                        "He's on the rise again. It's unbelievably tough to play against him"
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by pedja147 View Post
                          Apsolutno ne razumem tvoj komentar. A iskreno mislim da komentar nema mnogo smisla...Ali ajde, probaj da mi malo bolje pojasnis sta zelis da kazes, mozda gresim.
                          Ranking je vec sada problema ali nece postati bitno veci tokom godine. Ako buxde igrao kao danas, on mora osvojiti jedan od 4 mastersa na hardu. A tu su 500 turniri itd. Pogledaj sto Olja pise.

                          Originally posted by Fića View Post
                          Opet pokusavas NI da branis neodbrnjivo.. Kazi mi samo zbog cega bi Novak imao problema sa kondicijom a Tim ne? Zar se Tim ne vraca sa bolovanja posle povrede skocnog zgloba? Dakle imao je vise poteskoca da povrati kondiciju za razliku od Novaka koji je mogao da trenira nesmetano bez reketa od jula pa na ovamo..
                          To je klasicna prica nekoga ko nika u zivotu nije radio nista ozbiljno pa ne razumije koncept fokusa i prioriteta.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Sledeće nedelje igra ili Barselonu ili Bukurešt, zavisi ko mu da wc.
                          100% isprvana odluka.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Djokovic:

                          "I had chances, didn't take them. He was the better player when he needed to be. But I'm getting better every day"
                          "My level was quite high, close match. So I'm happy"
                          "Higher level comes with time. I trust in myself and my game. If I believe in what I do, I'll make it"
                          "I'm working to peak at Roland Garros, but I want to be fresh for Masters 1000 as well"
                          "Tomorrow I'll decide where, but I'm playing next week"

                          Thiem: "Novak made huge improvements since Indian Wells and Miami. Great decision to get back with Vajda"
                          "He's on the rise again. It's unbelievably tough to play against him"
                          Sve sto je napisao je tacno ali ovo masnim slovima je kljuc. To se vidi iz aviona da on vjeruje svojoj igri.
                          Last edited by NI; 19-04-18, 18:32.

                          Comment


                          • Tim je sve rekao. Slicno je i Zverev rekao u Majamiju. Očigledno je da se Nole vraća u formu. Najbitnije je njegova mentalna sposobnost ili kako reče NI mentalna kondicija. To mu se vraća, to nije izgubio. Fizičku kondiciju će vratiti postepeno. Kuburiće sa njom tokom ove sezone ali na bržoj podlozi ima šansu. Sviđa mi se ova njegova izjava da pik stavlja na RG ali da želi da bude dobar i na mastersima. Čim planira da igra i sledeće nedelje znači da je željan igre i da želi što više da igra kako bi napredovao.

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                            Comment


                            • Izuzetno me je obradovala vest da zeli da igra i sledece nedelje, nadam se Budimpesti i nesto "laksim" mecevima kao pripremi za Madrid i Rim. Tu bi imao maksimalno 4 meca, a bilo bi zanimljivo i videti kako se sada nosi sa pritiskom da je favorit. U Barseloni je jaca konkurencija, tu bi u 1/4 finalu mogao na Nadala ili Tima, verovatno i jaka 1/8 finala, to je bolje za odmeravanje realne snage, ali to ce imati i na naredna 2 Mastersa.

                              Sto se mesta na listi tice, s obzirom kako se "pronalazi" sa Nadalom u zrebovma, uoci RG je za izbegavanje 14-17 mesta, jer mu to donosi potencijalno Spanca vec u 1/8 finala.

                              Edit: Samo da se dopunim u vezi liste, treba izbeci i 26-33 mesto jer to donosi najbolju osmoricu u 3. kolu.
                              Last edited by Milutinov Tata; 19-04-18, 19:47.
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Samo ispravka, nije 14.-17. mesta, nego 13-16.
                                a ako je ispod 16. mesta, onda u 3. kolu moze na nekog od 9.-16., a za 4. kolo vec zavisi koju poziciju izvuce u 3.kolu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X