Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7eleven View Post
    Evo Limune ja sam zaintteresovan za tvoje učenje.
    Molim te ostavi adresu ovde u Inbox da te sledim.
    I naravno da podelimo misljenja kao ozbiljni ljudi verujem da bi ti ja pre promenio i izmenio ta neka mishljenja

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Odlicno. Imas PM.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      A posto se on nikada nece operisati ....
      To cemo vidjeli. Ako su pak u pravu, onda reket o klin. Samo dva izbora. Pauza od 6 mjeseci, pa kd ona ne radi pauza od godinu dana je nastavak smijurija...

      Originally posted by Srkisa View Post
      NI,nebitno da li je u punom intenzitetu ili samo malo nelagode,on ne treba da igra nista dok ne ukloni svaki trag te povrede
      Imam malko drukcije misljenje. Povratak povrede malog intenziteta automatski znaci da mora da se operise. I operacija ce biti konacni test. Sumnjam da bi igranje Australije imalo bilo kakvog uticaja na konacni ishod opearcije.

      Originally posted by Indigo View Post
      Igrati AO us blokadu kako bi stigao do 1/4 finala nije vredno njegove muke a ni nasih zivaca. Mora doneti neke bitne zivotne odluke narednih dana.
      100% se slazem, ali ako je nelagoda mala, s tim sto ce se naravno pogorsavati tokom turnira, i ako se zrijeb otvori, to bi moglo biti vise od 1/4 finala. A poznato je da on nikada nije izgubio u Austrailiji poslije 1/4 finala.

      Zato ce trebati da izvaga da li moze izdrzati AO ili ce pak bol postati nesnosljiv.
      Last edited by NI; 29-12-17, 16:07.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Vidis, ako se povreda povratila u punom intenzitetu, ocekivao bih da kaze: "Odlazem svoj povratak." Zato meni ova izjava, izmedju redova, zvuci: "Probacu da odigram AO."
        Isto tako mi se cini da ce imati samo dva izbore poslije te inicijalne odluke - operaciju ili zavrsetak karijere.
        To je pogresan pristup NI. Ne da pokusam da odigram, nego da ga osvojim. Evo Marej pokusao da odigra egzibiciju jedva se kretao i Agut ga pocistio. Ako nije spreman 100% nema sta da trazi na AO moze samo da pogorsa povredu.

        Comment


        • sigpic

          Comment



          • Strah da je povreda teško izlečiva čini se da pokazuje opravdanje. Ostaje mala nada kako je ovo otkazivanje mera predostožnosti za koju ću se uhvatiti poput davljenika za slamku jer bez nade sve gubi smisao.
            Znalo se da postoje dva puta oporavka.
            Operacija bez garancije i
            mirovanje uz terapije takođe bez garancije.
            Duplo golo što se garancija tiče.
            Ne preostaje ništa drugo do nanovo čekati a ono mi sve teže pada.
            sigpic

            Comment


            • Dobro, znači konstantovali smo da je Novakovo okretanje ka holističkom pristupu životu imalo za posledicu raspad njegove karijere. Ima li neko nešto da doda?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sto se mene tice, nemam sta da dodam.

                Comment


                • Kako ko
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    To je pogresan pristup NI. Ne da pokusam da odigram, nego da ga osvojim. Evo Marej pokusao da odigra egzibiciju jedva se kretao i Agut ga pocistio. Ako nije spreman 100% nema sta da trazi na AO moze samo da pogorsa povredu.
                    Da pojasnim, "pokusa da igra" znaci ima 20% sansi da osvoji.

                    Novak je za ovom istom povredom odigrao fantasticnih meceva. Marijeva povreda je teza, vise utice na igru.

                    Comment


                    • Ako oseca bilo kakvu bol operacija je jedino resenje, i to odmah. Pa da proba da se spremi do sezone sljake. Ako sada oseca malu bol Novak, nema sanse da ima 20% u Australiji. Toliko bi mozda imao da je u formi i da mu je naisla ova povreda. Sigurno da ne moze da bude u iole dobroj formi ako posle 5 meseci u kojima nije trenirao on ne moze lepo da se spremi za Australiju.

                      I ovo sto Novak radi je vrlo neozbiljno. Pola godine ne igre i par sati pre pec ustanovljuje da nije skroz zdrav. Slicno vazi i za Endija. Ako se za pola godine nije ocitavio par dana tu nece da pomogne.
                      Last edited by 147; 29-12-17, 16:48.

                      Comment


                      • @Ni

                        Bas o tome se I radi. Da se sve otvori I da uzme AO to opet ne resava problem nego ga produbljuje. Uzme AO pa preskocicu IW pa odigra 1/2 Miamia opet uz blokadu pa pauza do RG-a gde tesko stize do 1/4 finala.
                        Ponovo pauza pa Wimbledon....

                        To ne vodi nigde nazalost....

                        Velika je steta zbog toga, da je zdrav uz ovu slabu I povredjenu konkurenciju bi dominirao uz Rodzera.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Nole, dozvoli da ti ova uspesna Srbadija objasni u cemu je problem
                          Objaasni ovo Srbadija

                          Originally posted by limun View Post
                          Ne kazem da su svi ovde neuspesni. Taj moj post se odnosio generalno na srpsku masu koja jeste i duhovno i materijalno siromasna, a koja sada svuda po forumima i portalima obrazlaze Noletove "probleme".

                          Slazem se da je uspeh subjektivnog karaktera.
                          i objasni ovde ko je siromasan.

                          E sad u inazad u storiji kad se pogrdno i javno govoris o ljudima na nacionalnoj s prizvucima sovinizma to su definicije nekog ko je fashista. Zasto ovde na mestu gde govorimo o tenisu i Novaku ti koristis reci Srbadija.
                          Zasto ti nisi BANOVAN na ovom forumu
                          Zasto ADMINI te ne obrisu
                          Zasto javno ne kazes ko si i sta si...
                          Zasto nap primer u kafani ili negde javno ne iskazes misljenje nego na forumu putem Interneta gde se krijes iza tako lepe vocke koja uspeva ovde kod nas na Balkanu
                          Sve sto vise postujes samo mogu da te jos bolje nanjusim

                          Comment


                          • Sto vise postuje, sve se vise cijedi, if you know what i mean. Neka ga, tako se najbolje otkriva
                            sigpic

                            Comment


                            • Danasnja slika.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Limune izdrži.

                                Ovce idu u stadu, a lavovi hodaju sami.

                                Comment

                                Working...
                                X