Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njemu i jeste velika mana što previše govori o svemu, a pogotovo o svom privatnom životu.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Dobar intervju. Pametan momak, lepo priča, nonšalantno spontan...jedino što mi se čini da ponekad kaže baš ono što želimo da čujemo, dal je to baš tako nije ni bitno - i ja bih tako.
      Last edited by torpedo; 31-05-17, 13:04.

      Comment


      • Mislim da svi oni imaju pripremljene odgovore koje želimo da čujemo ... kada bi svaki put iskreno odgovarao na svako pitanje poludeo bi

        Comment


        • Originally posted by glforge View Post
          Mislim da svi oni imaju pripremljene odgovore koje želimo da čujemo ... kada bi svaki put iskreno odgovarao na svako pitanje poludeo bi
          Apsolutono. Intervju treba da se odradi a on ga je odradio odlicno. Djelovao je iskreno iako nije sve rekao.

          ---------

          Sousa je idealan protivnik, igra fino a ne moze da ugrozi Novaka. Puno dobrih razmjena, taman za podizanje forme. Tesko da takav mec kaze puno o Novakovoj formi. Do 5:0 u prvom setu, sve je islo lako i uvjerljivo. Potom je Sousa, da bi izbjegao poraz od 6:0 u setu, dao sve od sebe, zaigrao odlicno, digao igru. Do kraja je uglavnom drzao taj nivo uz povremene, za njega karakteristicne, padove.

          Jednom kad je Portugalac digao nivo, Novak je pokazao odredjene slabosti. Ponovo je bio aljkav, cak i vise nego protiv Granojersa. Nesto vise nepotrebnih, ne samo neiznudjenih, gresaka. I umjesto da bude 6:2, 6:1 u 2. i 3. setu, bilo je 6:4, 6:3. Nije neka razlika. No to nije poenta.

          Pitanje je zasto je grijsio. Nije bio koncetrisan? Bilo je toga. Pala mu koncetracija jednom kada je vidio da ima protivnika. Desavalo se to Novaku i kada je bio najbolji, nista cudno. Ali danas je bila vazna razlika. Ranije je po volji mogao da digne nivo. Malo brljavi, onda 2 minuta pune koncetracije i sve dodje na svoje mjesto. Danas 2 minuta pune koncetracije cesto ne bi bila dovoljna. Jednostavno mu egzekuzija nije bila dovoljno dobra. Uz to, smeshevi su danas bili ocajni. Nikad gori. Onda ono konstantno tapkanje loptice, cini mi se 16 puta, i prije 1. i prije 2. servisa. Smesh i tapkanje su znak da nedostaje samouvjerenje.

          Novak je dokazao u Rimu da moze igrati kao i prije 12 mjeseci. Samo ako ima koncetraciju i inspiraciju. Medjutim nije dokazao 3 medjusobno povezane stvari:

          - da taj visoki nivo moze drzati dovoljno dugo
          - da ga moze po zelji dostici
          - da moze da preokrene mec kada stvari pocnu lose

          Sve to moze biti odlucujuce protiv Rafe. Ali ovo je tek drugi mec, uvjeren sa da ce podici formu kako turnir bude odmicao.
          Last edited by NI; 31-05-17, 15:39.

          Comment


          • Oko intervjua.. Stvarno se mislim koliko neki navijač sme sebi da da slobodu u kritikovanju svog sportskog heroja.. Na ovom mestu nije bilo toliko negativnog.. Ako i jeste onda se u svoje ime izvinjavam jer mi je bilo teško kad je Novak rekao ono oko podrške (dok mu ne ide)... Nek ide sve u krasni.. U pravu je.. Ali on je uvek imao podršku samo što su nije videlo da se išta dešava u pozitivnom smeru..

            Niki
            Probaj ti u eri Rodžera,Rafe,Endija,Stana... da domiraš 2 onakve sezone pa da vidimo da li će doći do zasićenja.. Čovek bre nije imao krštenog protivnika jedan podugačak period..
            Ja to razumem.. I to je normalno.. Ali samo mi nije jasno zašto je ovoliko dugo trajalo?
            Last edited by Panchev9; 31-05-17, 16:23.

            Comment


            • Srećom, Schwartzman, Ramos, Goffin ili Thiem su sve igrači sa kojima Novak ne bi trebalo da ima problema a idealni su za dizanje forme pred meč sa Nadalom. Na celoj polovini nema igrača koji mu ne odgovara kada igra dovoljno dobro.

              Comment


              • Dobar je Novak. Samo neka dize polako nivo i nema brige. Svarcman je itekako dobar bejzlajner, bice mucenja ako bude brljavio.
                Nije ovde problem da li Novak moze da pobedi Nadala, pitanje je da li moze da odigra 2-3 partije zaredom(Tim, Nadal, Vavrinka/Marej) na najvisem nivou. Jer moze lagano da izbubeca spanca a onda da odigra u finalu nesto poput Rima ili Wtf. A bez Agasija u boxu bice cupavo..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Srećom, Schwartzman, Ramos, Goffin ili Thiem su sve igrači sa kojima Novak ne bi trebalo da ima problema a idealni su za dizanje forme pred meč sa Nadalom.
                  To jeste idealna priprema za Nadala. Tim vise sto je Ramos ljevak.

                  Comment


                  • Dva meča i dva mala detalja sam zapazio.
                    Agresivniji je na drugi servis protivnika i to više sa prednost strane gde se češće izvlači na forhend. Još uvek u tome nema prave mere ali ima vremena da je nađe.
                    Kod CC razmena na prednost strani čeka priliku da bi se takođe izvukao na forhend i napao paralelom.
                    Raspored je takav da mu omogućava korekcije igre što je svakako dobro.
                    Last edited by pecaros; 31-05-17, 17:44.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Dva meča i dva mala detalja sam zapazio.
                      Agresivniji je na drugi servis protivnika i to više sa prednost strane gde se češće izvlači na forhend. Još uvek u tome nema prave mere ali ima vremena da je nađe.
                      Kod CC razmena na prednost strani čeka priliku da bi se takođe izvukao na forhend i napao paralelom.
                      Raspored je takav da mu omogućava korekcije igre što je svakako dobro.
                      Slusao sam Dzima Kurijera kao komentatora prvog meca. On je reako da je prisustvovao treningu i da je Agasi insitirao da Novak bude agresivniji kad returnira 2. servis.

                      Beker te uci da serviras a Agasi da returniras. Nije lose.
                      Last edited by NI; 31-05-17, 20:19.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Slusao sam Dzima Kurijera kao komentatora prvog meca. On je reako da je prisustvovao treningu i da je Agasi insitirao da Novak bude agresivniji kad returnira 2. servisu.

                        Beker te uci da serviras a Agasi da returniras. Nije lose.
                        Morate da proširite reputaciju bla, bla.....

                        Agasi ne gubi vreme, odmah prionuo na posao.
                        Last edited by pecaros; 31-05-17, 18:52.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Morate da proširite reputaciju bla, bla.....
                          Evo ja ću na " dođeš mi " .

                          Znači ideja je vraćanje Novaka na 2011. ? Bar kada je ritern u pitanju.
                          Još samo BH paralela da se dotera i biće to k'o lutka
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Becker mu je donio Wimbledone, Agassi će valjda koji USO.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Becker mu je donio Wimbledone, Agassi će valjda koji USO.
                              Valjalo bi, mada i Vimbldon nije za baciti, pogotovo ove godine
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Vidim došlo lepše vreme ovde..

                                Comment

                                Working...
                                X