Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    21 finale i 12 Slemova, mnogo je to, previse. Ali ova dva od Vavrinke su najveci problem, ajde jednom se i desi, ali dva puta, to je ozbiljna zajebancija.
    Sto se Federeru nije desilo ni jednom? Ne sme ni jednom da ti se desi ako hoces da budes najveci - najveci ikada.
    Sto se Nadalu desilo samo kada je bio povredjen?
    Ali sta je tu je .... gotovo je to sada.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne bi se Federer i da je ikad izgubio dva Slema od takvog lika kezio i bio presrecan sa tanjirom, iako mu se nikad ne bi moglo desiti da izgubi od njega dva Slema. To je razlika izmedju Novaka i Federera i Nadala, ovo su ajkule, Novak je delfin. Nikad nije imao niti ce imati taj ubilacki instinkt.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post
        Znaš šta, kako stvari trenutno stoje, moje lično mišljenje je da Nole ne bi ni video Wawu u finalu, da mu Južnji, Edmund y Tsonga nisu olakšali posao. Iz aviona se videlo da nije ok, nije u top formi, pitanje je na početku bilo kako dogurati do druge nedelje?

        Strašno smo skloni preterivanjima.
        Konacno da neko vidi kao ja !
        Originally posted by Sandugp View Post
        Mozemo da koristimo sta hocemo, ako mu dodje Stan sada na AO na primer - gotovo je to. Nema mu spasa.
        Mozemo samo da molimo Boga da mu ne naleti Stanko.
        Pazi Sandu ja sam takav Novakov navijac da bi sad pojeo u bukvalnom smislu te reci ovaj telefon ako bi njemu to donelo pobedu, takav navijac i postovalac lika i dela da bi mu krvi dao (toliko blesav navijac da bi se vi krstili kad bi me poznavali)
        I veruj mi da bi svaki naredni mec zdravog Novaka voleo da vidim Stanislava u zrebu, to sam pricao i posle US opena kad je 90% ljudi dizalo Nisikorija (Hondu) u nebesa i istog se bojali a Nole ga mlatio gde ga stigao.

        Comment


        • Mislim sledi vam upozorenje za vređanje igrača. Kakvi pajaci goku, šta to pričaš?
          Čovek sasvim pošteno, fer osvojio svoj GS. Nemojte ovu noć pretvoriti u još težu nego što jeste, ako ne možete pristojno da podnesete poraz, da se razilazimo...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sandu i Vladene,

            Nemojte pretjerivati. Tezak poraz ali bitno manje tezak od onih u Parizu 2013. i 2014. i u Njujorku 2012. i 2013. Manje tezak od tri poraza na Olimpijadi. I svejedno je od koga je izgubio. Vavrinak je osvoji 3 slema. Zanci da je pobijedio 18 igraca koji nisu Novak.

            Novak je danas izgubio zato sto nije vjerovao u sebe. A nije vejrovao sebe iz dva razloga. Nije bio fit i igrao je protiv Vavrinke.

            Ovaj poraz nema nikakve slicnosti sa onim u Parizu 2015. Tada je Novak bio nadigran. Veceras je bio bolji. Ima slicnosti sa onim u Australiji 2014. Tada je Vavrinak igaro fantasticno a veceras samo jako dobro.

            Comment


            • Itekako ima veze sa Parizom, posebno od drugog seta kad je Djokovic odustao od plana i taktike i poceo da mu nabaca, ali Vavrinka na ovakvoj podlozi nije ni blizu dobar kao na sljaci i nije u formi kao u Parizu, pa je i pored toga bila potrebna obilata pomoc Novaka. Stvarno je nejasno kako mu je poklonio ovu titulu, toliko brejk lopti i tako losa rjesenja i gluposti je pravio, ni da je namjerno
              sigpic

              Comment


              • Teže je izgubiti od Rafaela, najvećeg šampiona na šljaci otkad i dokle postoji ova kugla oko koje se sve okreće, nego od Wawrinke na turniru gdje 10 godina dolaziš u završnicu?

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne bi se Federer i da je ikad izgubio dva Slema od takvog lika kezio i bio presrecan sa tanjirom, iako mu se nikad ne bi moglo desiti da izgubi od njega dva Slema. To je razlika izmedju Novaka i Federera i Nadala, ovo su ajkule, Novak je delfin. Nikad nije imao niti ce imati taj ubilacki instinkt.
                  Ali znas sta mene najvise boli. To sto je Vavrinka veci sampion ispao od Novaka. Ima covek RG i US iz dva finala. A Novak iz ne znam ni sam koliko finala 11 mislim na ta dva turnira ima samo jedan US vise. Smejurija.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dobija Federera na Vimbldonu dva puta, dobija ga u Melburnu i Njujorku, a covjek dominirao na svim tim turnirima, dobija Nadala na Rolan Garosu, ali ne moze Vavrinku u Parizu i Njujorku. Nemojmo da se zajebavamo, ovo su bas ozbiljni propusti. Karijera moze da propadne vrlo lako, nizbrdo da sve krene odjednom, kad imas ovakve sanse moras da ih koristis.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Itekako ima veze sa Parizom, posebno od drugog seta kad je Djokovic odustao od plana i taktike i poceo da mu nabaca, ali Vavrinka na ovakvoj podlozi nije ni blizu dobar kao na sljaci i nije u formi kao u Parizu, pa je i pored toga bila potrebna obilata pomoc Novaka. Stvarno je nejasno kako mu je poklonio ovu titulu, toliko brejk lopti i tako losa rjesenja i gluposti je pravio, ni da je namjerno
                      Ima po nacinu na koji se kreato rezultat. Ima po nacinu na koji obojica mentano igrali mec, ali igracki nema. Vavrinka je bio bolji u Parizu. Danas nije. Bolji je bio Novak.
                      Last edited by NI; 12-09-16, 03:16.

                      Comment


                      • Ae sada realno.Koliko je Novak "poklonio" slemova do sada? Moje misljenje je da je sigurno 5 titula propustio.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Dobija Federera na Vimbldonu dva puta, dobija ga u Melburnu i Njujorku, a covjek dominirao na svim tim turnirima, dobija Nadala na Rolan Garosu, ali ne moze Vavrinku u Parizu i Njujorku. Nemojmo da se zajebavamo, ovo su bas ozbiljni propusti. Karijera moze da propadne vrlo lako, nizbrdo da sve krene odjednom, kad imas ovakve sanse moras da ih koristis.
                          Dobio matorog Federera od 34 godine tri dobijena. Cudna mi cuda, ja mislio bice obrnuto...

                          Comment


                          • Nekoliko puta mi je Novak ogadio tenis sa porazima protiv ovakvih velikih šampiona Endija i Stana, ali ovo je kap koja je prelila čašu, ne mogu više, a vi ljudi puni razumevanja uživajte i dalje u masters titulama kojih će ne sumnjam i dalje biti u neograničenim količinama.

                            Laku noć i vidimo se ko zna kad.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Ae sada realno.Koliko je Novak "poklonio" slemova do sada? Moje misljenje je da je sigurno 5 titula propustio.
                              5 propustio 4-5 oteo .

                              Comment


                              • Originally posted by zxcv View Post
                                Dobio matorog Federera od 34 godine tri dobijena. Cudna mi cuda, ja mislio bice obrnuto...
                                2014 je imao 32 godine, godinu više nego Wawrinka danas. Onda uzmeš šta znači dobiti Federera na travi i izgubiti od Wawrikne na hardu. Ajd kad to sve povežeš dođi i napiši smislen post bez provociranja, daj sve od sebe, bar probaj.

                                Comment

                                Working...
                                X