Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skeptik je malo kontradiktoran,kaže da je Novak2011 bolji od ovoga 2016, a potom kaže da ovaj sadašnji igra pametnije.
    Po meni ovaj "pametniji" Novak je bolji, igra raznovrsnije, bolji na mreži, bolje vraća slajs udarce,
    štedi energiju, igra lukavije poteze, prosto davi protivnike, tražeći im mane. neuporedivo bolji, samo je 2011 atraktivnija.

    U pravu je Ni da je to optička varka, i sam Nišikori je u zabludi, nije vjetar njega omeo, već beogradska košava
    Servis mislim da će krenuti na W, tamo je najpotrebniji.

    Sedmostruki osvajač je uvijek favorit, nemojmo se zavaravati, a za Mareja je Novak našao igru.

    Ovo je sve šbbkb, ali malo ubijamo vrijeme

    Comment


    • No1e part 2

      na onoj strani... jer ce se ovdje obrisati...

      http://www.sportklub.info/forum/show...u-rimama/page9

      Comment


      • Da li se neko mozda seca koji je Nole bio favorit prosle godine na Laureusu ?

        Comment


        • Novi Nole

          Comment


          • Zanimljiv video, vredi pogledati. Kakav bi bekend trebalo da ima savršeni igrač?

            Comment


            • Ceka se klip za ritern , lob , kretanje , mentalnu snagu , fizicku spremu :P

              Comment


              • Danas su otvorili novi restoran u Monaku https://twitter.com/EqvitaRes



                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nek' im je sa srecom, prelepo i nekako skromno (ima dusu) izgleda.
                  Bravo.

                  Comment


                  • Nole ko da je organizovao players party

                    Comment


                    • Samo mi se ime ne svidja, DjokoLife je nesto najjace ikad.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dam glavu da Berdih nije pustio vodu u Wc-u kod Novaka u restoranu,mora nekako da mu vrati sva ona silovanja

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Dam glavu da Berdih nije pustio vodu u Wc-u kod Novaka u restoranu,mora nekako da mu vrati sva ona silovanja
                          Ali posle "velike" nuzde ...
                          A osim njega vidim i Mareja tu i Dimitrova, Fonjinjija, cini mi se i Aguta .... ne znam dali je ono Boleli ... mozda mi je jos neko promakao.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ali posle "velike" nuzde ...
                            A osim njega vidim i Mareja tu i Dimitrova, Fonjinjija, cini mi se i Aguta .... ne znam dali je ono Boleli ... mozda mi je jos neko promakao.
                            Realno,Berdih bi trebao uvek za Dz da jede kod Novaka,aaxaxaxaxaxaxaxaxa

                            Comment


                            • da li je ono Mari, iza tamnoputog?
                              zna li se spisak zvanica?

                              Comment


                              • Originally posted by coyote View Post
                                da li je ono Mari, iza tamnoputog?
                                zna li se spisak zvanica?
                                Berdih , Marej, Dimitrov, Fonjinji, Agut ,Boleli ,Peneta , Zimonjic , Troicki to sam ja video na raznim drugim slikama

                                Comment

                                Working...
                                X