Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi Portugal uljuljao ovima pa da prođu Žabari klasika u njihovom stilu i uzmu ovo polagano....

    Comment


    • Zaista je zalosno, kada vidis kakve opcije na klupi ima Southgate, a on stopera na zadnjeg veznog, kakav amater jbt.

      Da ne pricamo o nekoj timskoj igri, sacuvaj boze.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Zaista je zalosno, kada vidis kakve opcije na klupi ima Southgate, a on stopera na zadnjeg veznog, kakav amater jbt.

        Da ne pricamo o nekoj timskoj igri, sacuvaj boze.
        Ti Englezi stalno neke opcije imaju i uvek ih nešto zajebe, uvek nema ko da iskoristi "opcije", postaje malo čudno to sa tim opcijama....

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ti Englezi stalno neke opcije imaju i uvek ih nešto zajebe, uvek nema ko da iskoristi "opcije", postaje malo čudno to sa tim opcijama....
          Ne znam za to "stalno", ali znam da su ove selekcije u poslednjih 8 godina, vodila dva coveka i za divno cudo oba su teski trenerski proseci.
          Svako ko iole prati mladje selekcije Engleske i baci pogled na klupu, videce dovoljno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ko te je lagao da su oni uopste favoriti?
            Mene niko,svi mediji pricali da su Englezi nikad jaci i da su prvi favoriti
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Mene niko,svi mediji pricali da su Englezi nikad jaci i da su prvi favoriti
              Nikad ne veruj medijima zato sto su puni diletanata, veruj forumasima koji su bolje upoznati sa materijom.Englezi dok ne iskopaju svog Pauna, neki zapazeni uspeh nece da naprave.Uglavnom ce grupe i baraz da prodju zato sto su puno kvalitetniji tim od konkurenata dok ce ih na prvenstvu sacekati surova realnost, a sve pocinje od trenera.

              Od Portugalaca i Nemaca su jaci samo u paralelnom univerzumu.

              Comment


              • https://twitter.com/mattscanna/statu...?autoplay=true


                Sta reci za ovo?Steta za Italijane,jednostavno 1-0 i igrac vise protiv Svedske u 1. kolu i na kraju poraz od 2-1 to ih je kostalo prolaza dalje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Novi ciklus kvalifikacija za Euro U-21 ima pravo da igra 94 godište i mlađi tako da mogu da se spoje dve šampionske generacije "Litvanci" i "Novozelanđani".

                  Prvo sam mislio da je Paunoviću glup potez da nastavi da radi u savezu sa mlađim kategorijama jer se popeo na sam vrh, ali kapiram da on ima misiju da stvori sistem koji će primenjivati i sve generacije koje dolaze zajedno sa trenerima.

                  Ima još godinu i po dana da pripremi ovu novu generaciju za A reprezentaciju kroz kvalifikacione utakmice za Euro U-21 i prijateljske utakmice. Ne treba nikog od ovih ni za živu glavu slati u seniorski tim jer će tamo steći gubitnički mentalitet. Siguran sam i da Lazara i Mitra treba povući u mladu da se upoznaju sa sistemom, da grade pobednički mentalitet uz svetske šampione i onda nosioci igre sa Paunom uz Jovića, Pantića i možda još ponekog da pređu u A tim gde bi ih sačekali samo Nastasić i Matić, eventualno još Jojić i Đuričić ako proigraju, a ostalima se zahvaliti.

                  Možda još uvek neće biti spremni za Rusiju 2018, ali za cilj treba postaviti osvajanje Svetskog prvenstva u Kataru ili (i) onog posle njega. To sad izgleda nerealno, ali bilo je nerealno i ovo što se desilo, pa ipak se desilo. Uostalom uvek treba postavljati samo najviše ciljeve, pa šta se uradi.

                  A tim treba pustiti niz vodu u narednih godinu i po dana, do kvalifikacija za Rusiju, mogu postaviti opet i Đorića za selektora.
                  Last edited by goku; 27-06-15, 23:45.

                  Comment


                  • Prati li ko EP U19? Upravo su na terenu u dresu Spanije Hesus Valjeho, kapiten Saragose, talentovani stoper o kome sam pisao. Tu je i Asensio iz Majorke. Prvi je vec duze vreme na radaru Real Madrida, a drugi je vec potpisao za ''kraljevice''.

                    Sto se ruske reprezentacije tice, treba obratiti paznju na izvanrednog veznjaka Golovina, koji je vec golom debitovao za A selekciju, i napadaca Sejdajeva.
                    Last edited by Bogi; 10-07-15, 18:06.

                    Comment


                    • Upravo Sejdajev postize pogodak za 3-1.

                      Veliki je ovo derbi, oba tima imaju po samo 1 poraz na poslednjih 10 meceva.

                      Comment


                      • Asensio, fudbaler Real Madrida o kome sam pisao, juce je postigao dva gola u finisu polufinalnog meca protiv Francuske i obezbedio Spancima finale protiv Rusije, koja je pregazila Grke sa 4-0.

                        Ceka nas vrlo zanimljivo finale, jer su Rusi dokazali da su prakticno jedini tim koji moze da savlada Spance.
                        Last edited by Bogi; 17-07-15, 08:41.

                        Comment


                        • Mladi Spanci osvojili EP U19. Bili su favoriti, ali je finalni mec bio otvoren i zbog toga sto su Rusi jedini tim koji im je naneo poraz na poslednjih 12 meceva. Ipak, pouceni iskustvom te utakmice, odigrane pre samo nekoliko dana, Spanci su slavili.

                          Golove su postigli Borha, igrac Real Madrida, i Mati Nahuel iz Viljareala. Drugi gol je upisan nakon majstorskog pasa u prostor Danija Sebaljosa, koji je, uz Asensija i Valjeha, mozda i najbolji fudbaler ovog sjajnog kolektiva.

                          Totalna dominacija Spanaca u ovom takmicenju potvrdjena je time sto je ovo 7. titula ''crvene furije'' u poslednjih 12 godina. Nakon pobeda 2011. i 2012. usledile su dve godine pauze, nasli su se mnogi analiticari da ocene da je proslo vreme spanske dominacije i nadmoci njihovog stila igre, ali je ova reprezentacija ofanzivnom, igrom poseda, pasova i kretanja ponovo sebe dovela na tron. Tako su igrali i na danasnjem mecu.

                          PS Velike ce muke imati Saragosa do kraja ovog prelaznog roka, u borbi da zadrzi svog kapitena, supertalentovanog 18-godisnjeg stopera Hesusa Valjeha. On je odavno na meti Real Madrida.
                          Last edited by Bogi; 19-07-15, 23:13.

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezen...ntacije-srbije

                            УСПЕШНА МИСИЈА СЕЛЕКТОРА СИВИЋА: Милош Пантовић нови је члан младе репрезентације Србије
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Odrađen žreb za plej-of

                              Serbia v Norway: 11 and 15 November
                              Austria v Spain: 11 and 15 November
                              Final tournament draw: 1 December
                              Final tournament: 16–30 June

                              Comment


                              • Rutinska pobeda mlade reprezentacije uz prosečnu igru.

                                Navika da se pobeđuje, tačno ono što nemamo u A timu, gde su rezultati uvek lošiji od prikazane igre.

                                Comment

                                Working...
                                X