Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veljko Paunovic the man behind Serbia under 20 world cup win
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Gledam juce ove U-21. Jad i beda. U odnosu na ove ispod U-20 nebo i zemlja. Nemaju hemiju, nemaju m*da, nemaju brzinu, nemaju glavu, nemaju trenera... ma nista nemaju a glume umisljene zvezde. Jojic ista faca i na 0:0 i na 0:4, i da je bilo 0:8 ne bi nista promenio u svom stavu. Briga njega i za repku i za navijace, on igra u Dortmundu, "velika zvezda".
      Ljudi koji prate fudbal vise od mene pisu u Zurnalu da su Terzic i Kokez bili u Ceskoj. Sta ce oni tamo sem ako nemaju nameru da isforsiraju nekog svog igraca da bi ga lakse prodali?
      Daj Boze da sacuvamo ove ispod U-20 od raznih "menadjera" i kvazi-trenera i da ostanu skupa zajedno sa Paunovicem na celu koji je za ovog Dodica izmislio fudbal.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Ljudi koji prate fudbal vise od mene pisu u Zurnalu da su Terzic i Kokez bili u Ceskoj. Sta ce oni tamo sem ako nemaju nameru da isforsiraju nekog svog
        Pa Kokeza je otisao valjda da pregovara sa Ivanicem po pisanju nasih medija,za Terzica ne znam.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Gledam juce ove U-21. Jad i beda. U odnosu na ove ispod U-20 nebo i zemlja. Nemaju hemiju, nemaju m*da, nemaju brzinu, nemaju glavu, nemaju trenera... ma nista nemaju a glume umisljene zvezde. Jojic ista faca i na 0:0 i na 0:4, i da je bilo 0:8 ne bi nista promenio u svom stavu. Briga njega i za repku i za navijace, on igra u Dortmundu, "velika zvezda".
          Ljudi koji prate fudbal vise od mene pisu u Zurnalu da su Terzic i Kokez bili u Ceskoj. Sta ce oni tamo sem ako nemaju nameru da isforsiraju nekog svog igraca da bi ga lakse prodali?
          Daj Boze da sacuvamo ove ispod U-20 od raznih "menadjera" i kvazi-trenera i da ostanu skupa zajedno sa Paunovicem na celu koji je za ovog Dodica izmislio fudbal.
          Glavni problem koliko čujem u U21 je loša atmosfera i konstantne svadje dvojice "lidera"tima.Dok kod U20 imamo kako sami kažu "jedno srce".
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment





          • Oplakah,carski napravljeno
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Obećanje je obećanje.

                http://www.24sata.rs/ovo-su-srpski-f...u-zivotu/13534

                http://www.24sata.rs/legenda-istetov...-na-nozi/13513

                http://www.24sata.rs/prica-koja-se-k...-do-suza/13535


                Salute to Serbia: U20 World Champions!!

                https://www.youtube.com/watch?v=vg2Pnr-jWHw
                Last edited by goku; 27-06-15, 13:55.

                Comment


                • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Koji dekadentan fudbal mi igramo Majko Bozija! Danci iz 3 poteza predju 50 m, izbace celu odbranu i daju gol. Mi beskonacna dodavanja do sesnesterca i tu zapnemo. A o tome sto igramo samo sa jednim napadacem kad nam treba pobeda da ne pricam.

                    Comment


                    • Kako se ovi sramote, nekada na ovom nivou smo trsili Dansku i Češku a sada nas oni trse

                      Comment


                      • I dosadilo mi je vise da pljujem nacionalne selekcije kada je fudbal u pitanju,kako vreme prolazi postajem sve vise svestan nase nemoci i da smo jedna prosecna evropska reprezentacija.Sto se tice ovog EP nije se moglo nista vise ni ocekivati,ruku na srce utakmica sa Nemcima je podgrejala neku nadu o mogucem plasmanu u 1/2 finale,ali kada se realnije sagleda roster,pola momaka nije odigralo 10 utakmica u prethodnoj sezoni.Konkretan primer veceras,Jojic ne znam da li je odigrao 180 minuta u prethodnih 6 meseci,Petkovic se vratio posle teske povrede,Cirkovic na klupi u Partizanu,kao i Petrovic.Cavrica nisam toliko pratio,ali pretpostavljam da je bio rezerva u Gentu,Djuricic je i dobio neku sansu.Jojic nije ni igrao na svojoj prirodnoj poziciji,ocigledno da i Dodic nije dorastao zadatku.Kao sto komentator rece,steta sto se ovako zavrsilo nakon svega sto je ova selekcija prosla kroz kvalifikacije i baraz.

                        Comment


                        • Kako kidaju mladjani Italijani protiv "prvih favorita" Engleza
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nisi se valjda iznenadio ?

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Kako kidaju mladjani Italijani protiv "prvih favorita" Engleza
                              Ko te je lagao da su oni uopste favoriti?

                              Comment


                              • Opasne ove engleske mlade nade
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X