Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LaRon Landry

    Sta ce im Landry kada imaju Chung-a na SS nisu mi jasni Pats-i....
    A sto se tice Lloyd-a odlican potez.

    Comment


    • Jako me podseca na Harrisona. Bolji je od Cheunga za klasu, bio bi ekstra pojacanje. O Lloydu ne treba ni trositi reci, on je po meni najbolji WR koji je bio na trzistu ovaj put, racunajuci tu i Jax i Colstona, i ostale.
      Eto a ja ih juce pljuvao kako nista ne rade, drago mi je da sma pogresio
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • The Broncos and Titans are both reportedly offering Peyton Manning 5 years, $60M
        Wow, just wow. Odluka najveroovatnije u ponedeljak ili utorak.

        Edit: Patriotsi doveli Antonya Gonzalesa iz Indiane.
        Last edited by Nebojsa; 17-03-12, 22:00.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Peyton postaje gori od Favre,a ove ekipe su bas ozbiljno zagrizle gledam nesto u vezi njegovog novog ugovora nesto kao 5 god. 90mil. malo mnogo za nekoga ko je 4 puta operisao vrat......

          Comment


          • Alex Smith is visiting the Dolphins Sunday

            Free agent Alex Smith will visit the Dolphins on Sunday.
            Free agent Peyton Manning's drawn out decision-making progress is beginning to wreak havoc around the league. Considered a shoo-in to return to the 49ers as recently as two days ago, Smith is doing his best to create leverage in a situation where he previously had none. The Dolphins, meanwhile, are letting free agent Matt Flynn know they have other options if he refuses to accept a "modest" offer.

            Ovo moze nesto da znaci a i ne mora,Peyton ga vec malo preteruje ali tu su krive i ove ekipe koje ga zele i spremne su da urade za njega sta god on pozeli,Titans-i mu nude ugovor do kraja zivota....

            Comment


            • Manning samo hoce da donese pravu odluku. Mada ako je Smith u Miamiju, to nam nesto govori, zar ne?
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Bice tu mnogo kombinatorike. Ja jos uvek navijam za kombinaciju PM - SF, kakav bi to Superbowl bio, New England na San Francisco, Brady na Manninga. Apsolutno sjajno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bilo bi odlicno ako popravimo odbranu u suprotnom ne bi voleo da dodje do toga meca.

                  Mnogi pricaju da ce da izabere ekipu iz AFC jer u NFC je mnogo jaca konkurencija da bi se doslo do SB GB,SF,NO,NYG,sto po meni ima neke logike.
                  Pats-i su prosle godine sa odlicnim napadom i nikakvom odbranom dosli da SB.

                  Comment


                  • Ali u toj diviziji gde je SF realno nema niko opasan, a kada se dodje do PO svakako nema lakih ekipa. Ne znam, ja bih bas voleo da ga gledam u NFCu. Postoji tu jos jedna stvar koja ide na ruku timovima iz NFC, a to je da Manning opterecen scoutingom protivnika, a mnogo vise se sastajao sa AFC timovima tokom karijere, prelazak bi znacio duele sa timovima sa kojima mozda nikada ili jako dugo nije igrao. Mnogo vise posla jer je on ludak za te stvari.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://profootballtalk.nbcsports.com...l-fit/related/

                      Ima mozda i u ovome gore clanku neke istine...
                      Ja mislim da ce u Titans-e tamo poznaje sve zivo ceo zivot je igrao u AFC South a i zena mu je iz Tennessee pa ce kao svaki pravi papucar morati nju da poslusa.

                      Comment


                      • Adam Schefter:

                        Matt Flynn has agreed to terms witj Seattle on a 3-yr contract worth up to $26M w/$10M guaranteed.


                        Comment


                        • Raspasce se on tamo...Em nema kome da baca,em nije nista posebno

                          Comment


                          • Odlicna vest za sve, od Flynna preko Seattlea do Packa. Mogao bi on da eksplodira u Seahawksima, ima odlicnu ruku.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Najgore sto covek ima samo dva starta u karijeri ali nikada se ne zna....

                              Comment


                              • Nema veze, cuti bar nije Green Bay iskoristio tag za njega, imali bi ubbedljivo najskuplju rezervu istoriji fudbala, da ne kazem sporta uopste.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X