Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    miloolja ubola temu koja je tabula rasa za vasceli svet muskijeh glava
    vala dosta mi je vaših tabula rasa.. ispisane su one u onih 6 grupa lepotica ili koliko već...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      vala dosta mi je vaših tabula rasa.. ispisane su one u onih 6 grupa lepotica ili koliko već...
      Malo je 6, krenuo trijumvirat da ceslja Top 2000+, kad ponestane materijala spopadace po ulici zenskinje da se slikaju sa reketom.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        http://www.kurir-info.rs/dokovic-rod...clanak-1112651

        Tako je!

        (Novak Đoković pecnuo je legendarnog Rodžera Federera)
        Iskreno bih zamolio da se vestima tih "novina" ne prlja ova tema... Nebitno je kakvog su karaktera vesti iz njih, one su oličenje obora u kom nas ljudi poput urednika ovih i sličnih "novina" primoravaju da živimo.

        Ta vest je prisutna i na drugim portalima, a izvor je tekst na engleskom koji je Olja već i ostavila... To, naravno, nije ni približno bitno koliko prvi pasus...

        Unapred zahvalan...

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          Preneto iz jednog komentara na tekst sa tennis.com-a
          Super post jagodice.

          <b>ATP rankings 2011-2013 </b>

          Djokovic 38,660

          Nadal 29,315

          Federer 22,640

          Murray 21,170
          Pokazuje da je Novak superioran u zadnje tri godine. Nazalost, sa GS-ovima stvari stoje ovako:

          Novak 5
          Nadal 4
          Rodzer 1
          Mari 2

          Novak ne moze u potunosti da pretoci svoju nadmoc u GS-ove a Nadal moze.

          Interesantno je vidjeti i od 2008. To je godina kada se Novak probio ali i godina kada je Nadal pretekao Rodzera. Tada pocinje Nadalov 'prime'

          Nadal 65665

          Novak 63800

          Rodzer 52945

          Mari 41400

          Novak je, na moje veliko iznenadjenje, skoro ravan Rafi.

          Slemovi:

          Nadal 10
          Novak 6
          Rodzer 5
          Mari 2

          Ista stvar. Nadal daleko bolji od Novaka a Novak jedva bolji od Rodzera. 2014. je godina kad Novak treba da promijeni trend. Bodovnu premoc treba da pretvori u slemove.
          Last edited by NI; 02-12-13, 11:42.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak ne moze u potunosti da pretoci svoju nadmoc u GS-ove a Nadal moze.
            Ovo je istina koja me kod Novaka toliko nervira,a bolji je
            Nadam se da ce to u 2014. da preokrene totalno.Ajde Novace!
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Puno očekujem od 2014, i iako je ova sezona tek završila, jedva čekam da sledeća počne
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Puno očekujem od 2014, i iako je ova sezona tek završila, jedva čekam da sledeća počne
                Takodje, nadam se da ce biti 2 slama ove godine, mora da bude

                Comment


                • Poznati glumac Dragan Gagi Jovanović je na koncertu "Didžej Dži i Džiberi" premijerno izveo pesmu posvećenu proslavljenom teniseru Novaku Đokoviću.


                  "Rodžer Mirkin, Rafa strikin, niko nije svoj,
                  kao što je on, Nole, Nole, 'ajmo kape dole Nole
                  Nole, Nole, ajmo ruke gore!"
                  Last edited by miloolja; 03-12-13, 08:06.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by straxx90 View Post
                    Takodje, nadam se da ce biti 2 slama ove godine, mora da bude
                    Slažem se (AO ne ubrajam u ta dva to je njegovo i godinu uvijek tako započinjemo ) nadam se da će RG konačno da padne, i po mogućnosti Wimbledon, možda tražim puno, ali znam da on to može
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Slažem se (AO ne ubrajam u ta dva to je njegovo i godinu uvijek tako započinjemo ) nadam se da će RG konačno da padne, i po mogućnosti Wimbledon, možda tražim puno, ali znam da on to može
                      Znamo svi da moze, ovo ja ocekujem:

                      2 slama po mogucnosti AO i RG, 3 mastersa, masters cup i Dubai

                      Comment


                      • Originally posted by straxx90 View Post
                        Znamo svi da moze, ovo ja ocekujem:

                        2 slama po mogucnosti AO i RG, 3 mastersa, masters cup i Dubai
                        Znamo da moze,zato Nole u 2014-oj od starta pun gas,igraj onako kako samo ti znas i mozes
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Kako je ovo bilo dobro
                          De Nirovski izraz lica pre legendarnog riterna

                          sigpic

                          Comment


                          • Pecarošu reaguj na ova pisanja, svi se već pomirili sa 2 GS, kakav je to luzerski mentalitet Sve ispod 3 je neuspjeh, a 4 realnost

                            Comment


                            • Ako vidite samo 2 GS-a onda niste svesni koliko ovaj covek moze. Ok pokusavate da budete realni pa onda zaista budite realni. Koliko mu je samo malo falilo da 11-ste uzme sva 4 gs-a... Zar ne mislite da to moze opet da ponovi? Ja ZNAM da moze .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • 4 GS-a i ne mora ništa više.
                                Н. Ђ.

                                Comment

                                Working...
                                X