Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miljane ,drago mi je zbog tebe, malo ljudi ima sansu upoznati svoje idole...uzivaj u tome.....
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Tako je bre Miljanče legendo!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Snovi se retko ostvaruju.
        Miljanov san je postao stvarnost.
        Bravo!!!
        sigpic

        Comment


        • Je l ste se poljubli jednom ili tri puta?

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            24. uzastopna pobjeda, 12. uzastopna pobjeda protiv TOP 10 igraca
            Mora i ovde.
            Н. Ђ.

            Comment


            • Miljane, zaista si zasluzio, nema sta
              link

              Comment


              • Od Novaka ove godine - dosta. Treća najuspešnija sezona po broju bodova na kraju godine, druga najuspešnija po broju titula. Izuzetan završetak sezone, retko se viđa toliko pobeda u periodu kad su igrači najiscrpljeniji... Hvala ti, Nole...

                Comment


                • Bas tako i nakon svega ove dve pobede pred Srpskom publikom. HVALA TI NOLE.

                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                  Comment


                  • Za Miljana

                    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
                    Attached Files

                    Comment


                    • Novakovi navijaci iz Libije zasluzili su grupnu sliku i u ovoj bari

                      sigpic

                      Comment


                      • Divno Miljane,ispunio ti se san da upoznas Noleta
                        Mlad si,ugledaj se na svog idola,budi uporan,vredan,velikog srca kao Nole pa da ti se ispuni i zivotni san koji sigurno imas, da uspes u zivotu,da budes zadovoljan i ispunjen kako u poslu kojim ces se baviti,tako i uopste u svim segmentima koje zivot nosi
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Veliki pozdrav dobri ljudi!
                            Prvo, hvala ljudini što je smogao snage da odigra za Srbiju i donese dve pobede koje nažalost nisu bile dovoljne. O celoj situaciji se može naširoko, ali moj savet bi bio da sledećih godina(3 ili 4g.) ne nastupa u DC i da se posveti SEBI jer ga neki ljudi ne zaslužuju.
                            I ove kalendarske godine smo se siti radovali sa Novakovim pobedama. Ostaje žal za GS , ali dolazi sledeća godina i verujem da će biti nalik onoj nezaboravnoj( već sam sa bratom doneo odluku da idemo na finale Rolanda Garros-a i po cenu otkaza ). Jedva čekam 2014g.
                            Svaka Vam čast na podršci koju ste davali posle US Opena. Novak to sigurno ceni. Kraj sezone je kao iz bajke.

                            Veliki pozdrav za Miljanče Vranjanče! Jako mi je drago za tebe. Zaslužio si da ti se san ostvari. Ugledaj se na ljudinu. Vidim da si porastao tako da sa tobom nema više šale. I ako ti je majica vel'ka, ima zainteresovanih.

                            Pozdrav i svim ljudima koji postuju na ovoj fan strani Novaka Đokovića. Kako veteranima, tako i novim snagama.

                            Svako dobro! I živi bili.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Place mi se posle svega sad jos ove slike...

                                Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X