Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment




    • Teško ih je bilo uklopiti, jer su sve različite veličine, pa sam samo ove izabrala , a vi imate ovde ostatak Novak Djokovic Paris Champion 2013
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bravo za Novaka.

        Ja iskreno mislim da je on zeleo da ovo brzo zavrsi i u toj zelji je doslo do onih komplikacija. Umor ce ga jednom stici sigurno. Ali nadamo se da ce izdrzati do kraja DC-a i da onda ide na zasluzen odmor pa da moze da nastavi da dominira i u 2014-stoj. Bitno je dobro zavrsiti godinu. I on je na pravom putu ka najboljem mogucem zavrsetku godine .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          200. dobijen masters mec (agasi 209, sampras 190..)
          Pa samo ovaj info je da se zaledis od srece.

          Ljudi nemam zivaca da pisem ali vas citam redovno i uz vas sam.
          Vise nisam ni objektivan kada je Novak u pitanju,sve uzimam previse emotivno tako da cu samo napisati nekoliko emotivnih i navijacki nabijenih recenica... da sam danas ponosan,odusevljen,pocastvovan i dusevno miran.
          Neka mi oproste svi drugi navijaci i svi drugi teniseri ali
          ma kako izgledale liste,one vecne i one godisnje,mesecne,bodovi... za mene = Novak Djokovic je najbolji teniser koji je hodao planetom zemljom. Mozete me prozvati ludakom ili cime god ali neka,to je moje misljenje. Ne kazem da igra najbolje ili najlepse izvodi neke udarce,svoje uverenje temeljim na uzorku vremena i kada je igrao i protiv koga je igrao.Jedino je Nadal milimetar iza njega ali i Nadal zna da mu vise ni sljaka nije velika tvrdjava.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Pa samo ovaj info je da se zaledis od srece.

            Ljudi nemam zivaca da pisem ali vas citam redovno i uz vas sam.
            Vise nisam ni objektivan kada je Novak u pitanju,sve uzimam previse emotivno tako da cu samo napisati nekoliko emotivnih i navijacki nabijenih recenica... da sam danas ponosan,odusevljen,pocastvovan i dusevno miran.
            Neka mi oproste svi drugi navijaci i svi drugi teniseri ali
            ma kako izgledale liste,one vecne i one godisnje,mesecne,bodovi... za mene = Novak Djokovic je najbolji teniser koji je hodao planetom zemljom. Mozete me prozvati ludakom ili cime god ali neka,to je moje misljenje. Ne kazem da igra najbolje ili najlepse izvodi neke udarce,svoje uverenje temeljim na uzorku vremena i kada je igrao i protiv koga je igrao.Jedino je Nadal milimetar iza njega ali i Nadal zna da mu vise ni sljaka nije velika tvrdjava.
            Razumemo se covek! Nekad i ne mozes da opises kako se osecas. Emocije su prosto velike .

            Ovaj covek nas uvek odusevljava. Zato sto je jedinstven. To sto vidis kod njega je ono sto ces i dobiti. Nema maske.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by Gari NS View Post
              Samo Novak bi morao sledece godine da uzme makar dva slema od 4,to mora biti prioritet.
              E vidis,ja mislim da bi morao da uzme bar 3..Ocekujem da potvrdi dominaciju na AO,da upise po prvi put RG,i da na opet svojoj podlozi pokori USA!Sto se Wimbldona tice,zasto ne ? ali 3 da uzme,morao bi!Previse je Nole mocan da se to ne iskanalise do kraja!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Joj što volim ovakve dane i Novakove pobjede kada cijeli forum postane emotivan, nadam se da će ovako da bude i u Londonu, zaslužio je Novak to i puno više. Ima dana i turnira kada nas sve maksimalno nervira, kada znamo da može više a on to ne pokazuje, ali opet i tada znam da je najbolji i da će to kad tad da pokaže
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment






                • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Federer odao respekt Novaku:
                      "With Del Potro, sometimes he wins; sometimes I win. Djokovic beat me, and maybe in three days I will have another opportunity playing him
                      http://www.atpworldtour.com/News/Ten...-Reaction.aspx

                      Comment




                      • Nole, srecno u Londonu
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Kineski car
                          novak-dokovic-foto-reuters-1381666327-380395.jpg
                          Francuski kralj
                          djok-paris-masters-reuters-.jpg
                          Kralj Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i Sjeverne Irske, Kanade, Australije, Novog Zelanda, Jamajke, Barbadosa, Bahama, Grenade, Papua Nove Gvineje, Solomonskih ostrva, Tuvalua, Svete Lucije, Svetog Vincenta i Grenadina, Antigve i Barbude, Belizea, te Svetog Kristofora i Nevisa
                          Djokovic-WTF.jpg
                          sigpic

                          Comment


                          • Gospodar Munje, Jahac Oluje, Bog Otac, neprejebljivi, nesalomljivi, jebac keve, u stanju da preskoci najvisu zgradu.... Master of pupets itd itd ...
                            Jednom recju OTAC .....
                            Treba li jos da nabrajam ?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • ... Car, kralj, prvak u skoku u dalj. Kada udaram, udaram teško kao malj...

                              Comment


                              • Sta mislite, kako ce izgledati sutrasnji mec?

                                Comment

                                Working...
                                X