Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Elem, da se vratim malo na avione

      Program “Živih legendi Srbije” će biti predstavljan javnosti postepeno, u toku narednih nekoliko meseci i uključiće imena do 14 Srba, naših savremenika, čija lokalna i međunarodna dostignuća mogu da služe kao inspiracija i koja mogu da se poistovete sa novim brendom Er Srbije.

      Erbas A319 koji je danas predstavljen i koji nosi ime Novaka Đokovića, predstavlja prvi korak u dvofaznom razvoju nove flote avioprevoznika, u toku kog će u naredna dva meseca biti uvedeno šest novih aviona, kojima će se u 2014. godini, priključiti još četiri.
      A onda i jedan simpatičan komentar na ovo sa drugog foruma

      Ja u avion Matija Beckovic ne ulazim ni mrtav. Taj nece dalje od prvog sumarka iza Surcina na prvom letu
      A sad šalu na stranu, o ovoj kompanji i avionima se piše i priča kao u najmanju ruku da smo naftu pronašli u sred Šumadije. Meni stvarno zvuči neverovatno.
      Pogotovu što kompanija niti je poslovala kako treba niti je započela dobro... no to će vreme pokazati o čemu govorim, a ovo mu, ponavljam, uopšte nije trebalo. U školi se bar edukuju neka deca, po kom god sistemu, a ovo je čista papazjanija i politika.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nole srecno u Parizu,idemooo
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • barem cu ove nedelje da ga gledam za razliku od istocne turneje

          Comment


          • Novak odleteo u Abu Dabi.
            Novak doleteo iz Abu Dabija.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Ima li Novak sansi da bude prvi na kraju godine?

                Ima ali vrlo malih.

                Da bi Novak bio prvi mora mnogo toga da se poklopi.

                1.
                Novak osvaja Pariz, London i DC sa i dodaje maksimalnih 2725 bodova.

                2.
                To nije dvoljno. Treba Rafa da podbaci to jest osvoji skupa u Parizu i Londonu manje od 665 bodova. To znaci da Rafa treba da ima:

                *finale Priza i tri poraza u Londonu
                *polufinale Pariza i dva poraza u Londonu (tri, ako i pored toga dodje do polufinala)
                *trece kolo ili cetvrtfinale Pariza i jedan poraz u Londonu (dva, ako dodje do polufinala)
                *poraz u prvom kolu u Parizu i poraz u polufinalu Londona.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ima ali vrlo malih.


                  *poraz u prvom kolu u Parizu i poraz u polufinalu Londona.
                  rafa ne igra u prvom kolu.

                  Comment


                  • Originally posted by nikola_bg View Post
                    rafa ne igra u prvom kolu.
                    Tacno. Napravio sam lapsus. Poraz u prvom mecu Pariza i poraz u polufinalu Londona.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Elem, da se vratim malo na avione



                      A onda i jedan simpatičan komentar na ovo sa drugog foruma



                      A sad šalu na stranu, o ovoj kompanji i avionima se piše i priča kao u najmanju ruku da smo naftu pronašli u sred Šumadije. Meni stvarno zvuči neverovatno.
                      Pogotovu što kompanija niti je poslovala kako treba niti je započela dobro... no to će vreme pokazati o čemu govorim, a ovo mu, ponavljam, uopšte nije trebalo. U školi se bar edukuju neka deca, po kom god sistemu, a ovo je čista papazjanija i politika.
                      On je takav da ce prihvatiti sve sto ima ikakvu mogucnost da iakko poboljsa imidz Srbije... Ako neko vidi avion sa njegoim imenom i prepozna ga, a potom vidi i zastavu i seti se odakle je pomislice - hej, pa oni imaju i svoju aviokompaniju... U teroiji, gde su ljudi racionalni i dobri, ovo je super potez. U balkanskoj praksi ovo se koristi kao zloupotreba njegove dobrote u svrhu populizma i demagogije, samo sto on toliko dugo nije ovde dovoljno cesto da moze da bude toga svestan. Jedno je kad ti to neko kaze, a drugo je kad to osetis sakog dana...

                      Sto se tice price o #1, meni je ono izgubljeno u finalu USO. Ako Novak osvoji sve poene koje moze da osvoji, to je odlicno jer ce vec od Indian Wells-a i Miami-a moci da napadne #1... U slucaju da Rafa ne podbaci koliko je potrebno, sza sta su sanse 50-50 meni za sad, ali zavisi dosta od prvog meca, tj. kakvu ce igru prikazati...

                      Comment


                      • Zašto se uopšte više baviti kalkulacijama oko prvog mjesta

                        Neka Novak uzme Pariz i London, a na putu do tih titula neka razbije Nadala (time bi i njihov ovogodišnji skor bio 4-3 za Novaka) i kao šlag na tortu neka ovu sezonu kruniše osvajanjem DC i ja kao najvijač i više nego zadovoljna, a Nadal neka to svoje prvo mjesto okači mačku o rep
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Sledeci put uradi ovako nesto i bices banovan.

                          Hocu, imas nesto protiv
                          Last edited by DinoFC; 28-10-13, 14:08. Reason: ...

                          Comment


                          • Ne vidim da niko prica o tome, naime malopre sam citao 24 sata novine i pise da je neki kreten novinar/ voditelj pitao Novaka, koji je bio gost na toj nekoj francuskoj televiziji, da li se plasi zalutalih metkova, aludirajuci na rat 99e i na stanje na Kosovu. Novak se bas neprijatno iznenadio ali je kao navodno presao preko toga. Nemam problem sa mojom drzavom niti da pricam o tome, ali da me neko tako nesto pita, odmah bi napustio studio jer je to ocigledna, cista provokacija.
                            Novak je sad dovoljno jaka i uticajna licnost, globalno gledajuci da moze to da uradi i da 90% ljudi stane na njegovu stranu. Dosta su bre gazili po nama
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ne vidim da niko prica o tome, naime malopre sam citao 24 sata novine i pise da je neki kreten novinar/ voditelj pitao Novaka, koji je bio gost na toj nekoj francuskoj televiziji, da li se plasi zalutalih metkova, aludirajuci na rat 99e i na stanje na Kosovu. Novak se bas neprijatno iznenadio ali je kao navodno presao preko toga. Nemam problem sa mojom drzavom niti da pricam o tome, ali da me neko tako nesto pita, odmah bi napustio studio jer je to ocigledna, cista provokacija.
                              Novak je sad dovoljno jaka i uticajna licnost, globalno gledajuci da moze to da uradi i da 90% ljudi stane na njegovu stranu. Dosta su bre gazili po nama
                              http://www.telegraf.rs/sport/863998-...h-metaka-video

                              Evo ti ovdje imaš i video!
                              Last edited by proudNolee; 28-10-13, 14:35.
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Lepo samar i izadjes, posle platis tuzbu lagano jer si toliko jebeno bogat i osecas se kao car
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X