Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novace Djokovicu jesi najbolji na svetu - u to nema sumlje - NAJBLJI SI NA SVETU U VRACANJU MRTVOG PROTIVNIKA U ZIVOT
    Pokazao ti je Rafica kako se grogirani protivnik dokusuri - i ne sumnjam budes li nastavio ovako - a sve su prilike da hoces - pokazace ti jos mnogo puta
    Vise nista ne ocekujem, bude li Novak uzeo jos i jedan jedini GS ja cu biti presrecan i prezadovoljan, jer on jednostavno taj ubilacki instikt taj pravi sampionski mentalitet -NEMA .... A pocinje da me dovodi u sumnju da ga je ikada imao pa cak i one 2011 - I tu je mnostvo protivnika vracao - pa se mucio pa slavio hvala bogu.
    Boze kakav si debil to nije zdravo, ajde da je spanac nesto uradio u tom trecem setu vec si mu ti sve DAO ....Car si majke mi
    E da zaboravih ... lakse bi mi palo da je prso 0-3 videlo bi se da je ovaj boji i gotovo... A ovako se jasno videlo da je Novak za Nadala na betonu OTAC, ali dzaba sve to kada ne ume da ga dokusuri ....
    Last edited by Sandugp; 10-09-13, 06:51.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma boli njega vise ona stvar za tenis .. Evo sad se smeje ko lud na brasno , umesto da bude potisten, on se smeje ..

      Comment


      • Baš tužno, dođe mi da plačem na sav glas. Da je sve ostalo kao što je bilo posle prvog seta, ne bih se ovako osećala. Tada sam rekla, bolji je Nadal, ne može da mu parira Novak ni formom, ni fizičkom spremom, a pre svega oštrinom i dubinom udaraca, jer je, iako počeo agresivno, nije bilo dovoljno da uradi ama baš ništa protiv snažnog Španca, a još ga nije služio servis. I onda dođe onakva igra, i kakav preokret. Ali šta to sve vredi, kada je Novak majstor da vraća protivnika u meč, da gubi dobijeno. Razumem kada ne ide, nema samopouzdanja, nesiguran je u svoje udarce, pa i u sam izbor istih, ali da onoliko dominaira, da je praktično protivnika doveo u nokdaun fazu i da sve to lepo pokupio na gomilu i bacio kroz prozor sa 57. sprata (ne znam zašto baš tog), da pokloni po ko zna koji put sve, sve što je uradio, sve za šta se teško borio, e to ne mogu da shvatim pa ubij te me. Piiiih, kakvo razočarenje. Auuuuuu..Kada se vratio u drugom setu, rekla sam da je to ta igra i da se vidi da nije razlog ni loša forma, ni kondicija, već "luda glava". A posle svega ovoga ne znam šta da kažem. Onoliko protraćenih brejk lopti.
        Nikada Nadal neće igrati ovakav tenis kakav je Novak igrao od drugog do sredine trećeg seta, ali nikada, ali ništa to ne vredi kada se broje pobede i titule.
        Opet je pokazao da sve zavisi od njega i da se on samo pita. Tužno. Mnogo tužno.
        Last edited by miloolja; 10-09-13, 01:53.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL,TUGA & BOL ...
          Ajde Novaca digni se,mozes ti to.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Tesko je biti navijac Novaka...Ovo racunam kao treci slem koji je poklonio protivnicima u poslednjih godinu dana...Us open 2012,Rolan Garos 2013 i Us open 2013...

            Neverovatno kako je nekad tvrdoglav...Pa imao bi minimum 2 slema vise da radi stvari kako treba...Tri brejk lopte za 2-1 u setovima maltene i ne vredi...

            Da li je to balkanski mentalitet,manjak treninga i koncetracije,plus faktori van tenisa na koje previse obraca paznju-mislim da je kombinacija svega ovoga...

            Novak nije posvecen treninzima kao Nadal i tu nema dileme...Sad ako je pametan nek uzme mesec dana pauze na turnirima i onda krene sa pripremama za Australiju sledece godine...Dok se on zajebavao Nadal je trenirao u usavrsavao svoju igru....

            On ima igru za Nadala,pokazao je to i danas,ali dzaba kad glava ne radi kako treba...


            Nole je nas sampion i bice to uvek,necemo m usad okrenuti ledja,ali mora neke stvari da resi sam sa sobom ako hoce jos da osvaja slemove,verujem da ce uspeti...
            Last edited by Gari NS; 10-09-13, 01:58.

            Comment


            • Sam sebi sve više kopa rupu u koju tone. Nadam se da će naći snage da se nekako vrati na površinu. Bedak, ali šta da se radi, to je on, takav je. Laku noć.

              Comment


              • deja vu. sve se maltene zna i sve je napisano na ovom forumu. ne bih da pametujem nesto samo eto voleo bih da novak unajmi nekog psihologa,psihijatra mozda cak i svestenika da mu "sredi" glavu jer je zato danas izgubio. Ima snaga,ima igru ali nema glavu.

                Comment


                • Kraj jedne price. Iskreno, mene je iznenadio nivoom koji je pokazao od drugog seta, nisam mislio da moze da igra tako kvalitetno, ali za ono sto je uradio u trecem nemam logicno objasnjenje. Tezak, uzasno tezak poraz od kojeg ce se tesko oporaviti. Ostaje velika zal jer je utisak da je mogao vise za ove dve godine. Kako ce mu dalje teci karijera veliko je pitanje, jednom se vratio iz mrtvih, videcemo da li moze isto da uradi i drugi put. Do nekih boljih vremena...
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Nekako sam uveren da će ovaj poraz da ga ubije više no RG.

                    Comment


                    • E jbg.Ne igra kako treba bitne poene,nema veru u sebe.Koliko brejk lopti samo nije iskoristio.A kako je samo poceo da igrao drugi set i pocetak treceg seta,ma ono je bilo uzivanje bre,lupa po lopti,razbija ga,ali sta sve on nece dozvoliti sebi,strasno.Totalno sam skenjan
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Nekako sam uveren da će ovaj poraz da ga ubije više no RG.
                        Ovo je jedan od najtezih poraza, ako ne i najtezi. Mozda moze da se meri sa Madridom 2009. ali od 2011. pa na ovamo sigurno najtezi. Zaokruzio je post 2011 period, kad se sve sabere ostvario je manje nego sto se ocekivalo i sada je pitanje kako ce mu dalje teci karijera.
                        Last edited by Navras 16950; 10-09-13, 03:02.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Ehej, na vrhuncu životne i stvaralačke dobi (vezano za njegov posao, naravno).
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Cekamo da vidimo sta ce biti u Australiji. Ako ga i tamo dobije, onda ce biti dotucen do kraja ..

                            Jednostavno mora da uzme pauzu do kraja sezone i da se pripremi dobro, ako nastavi da igra sad, jos vise ce biti dotucen ..

                            Comment


                            • Nastavlja se niz poraza u važnim mečevima. Ništa novo, nažalost ...

                              Sad je definitivno jasno da je sve u glavi, sve!
                              Najviše ubija u pojam to što je on sa maksimalno spremnim Nadalom igrao egal, eeej tri vezana brejka, onakav tenis i onda je sve prosuo Šta se desilo to samo on zna, verovatno nikad i nećemo saznati, preostaje nam samo da nagađamo i prisećamo se ovog bolnog poraza. Mišljenja sam da će se teško od ovoga oporaviti.....razmaženi ili ne, prevelika očekivanja ili ne, manje ili više emotivni svejedno je, tresnuli smo o pod i to je realnost, a sve što dalje napravi treba dočekati kao bonus, uživati u tome pa dokle traje

                              A za početak nam svima treba, obzirom da se svi slično osećamo jedno odvikavanje od tenisa i poduži odmor.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X