Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Navras ume on brate da udari jako jos kako,ali nema hrabrosti da potegne kako treba.Cele god je odigrao 2 meca kako treba,a to su protiv Ferera na AO i Monte Karlo sa Nadalom.Sto se tice vetra nadam se da nece biti,iovako nema nikakve sanse,a tek tada bi bila jos veca agonija.
    Ma nema snage Zile, video si juce u trenucima kada je diktirao da nije mogao da probije Stana, odnosno ovaj je uspevao da vraca jer su Novakovi udarci slabiji taman toliko da moze da stigne lopticu, nemaju tu neophodnu probojnu moc da bi kontrolisana agresivnost imala efekta. Obicno su se takvi pokusaji zavrsavali greskom Novaka ili je igrao drop sa namerom da skrati poen. Ti mecevi su bili jako davno da bi bili neki reper.

    Vetar obicno pomaze slabijem igracu, a sutra je to Novak. Jos ako bude igrao kao juce to znaci da ce Nadal morati da diktira i vetar mu moze napraviti dosta problema pogotvo sto dodaje dosta spina.
    Last edited by Navras 16950; 09-09-13, 00:34.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Ja se uzdam u tu Novakovu neprividivost i pozitivno ludilo Najbolji primer je za to Monte Karlo ove godine,kad je lose igrao do finala,a tamo razbio Nadala na najsporijoj sljaci.

      Cesto je Novak znao da odigra los mec,pa onda dobar...Ono sto me stvarno brine najvise,je da li ce biti odmoran skroz Novak,nadam se da mec sa Vavrinkom ipak nece resiti finale.
      Novak je dobro rekao" Znam sta treba da uradim da bi pobedio protiv Nadala". Ali isto tako je rekao"lako je to reci,ali tesko uraditi".

      Ovaj mec ce resiti ovu sezonu realno,ko osvoji US open imace bolju sezonu,i tu je Nole psihicki u prednosti.Svi ocekuju da Nadal pobedi,jer je do sada najbolji ove godine,ali ukoliko izgubi zna da ce mu sve te pobede na hardu manje vredeti jer ce izostati slemovi sa te podloge...

      Comment


      • Neka Novak danas izgine na terenu i bori se do maximuma i videcemo za sta je to dovoljno,nadam se za titulu,jer samo tako moze do nje.Ukoliko izadje sa stavom kao na Wimbledonu protiv Marija nema cemu da se nada,ali se nadam da nece.Navijamo za Novaka AJMO NOLEEEEE!

        Comment


        • Mogo bi za promenu da osvoji prvi set. Izgleda da mu je fetis da u gs finalima olako prepusti prvi set protivniku

          Comment


          • Daleko bi bio rasterećeniji ako osvoji prvi set. Želim mu da prvo učini to, a posle još dva kom

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              Mogo bi za promenu da osvoji prvi set. Izgleda da mu je fetis da u gs finalima olako prepusti prvi set protivniku
              Uf kada bi se to desilo, kada bi Novak osvojio prvi set ja sam gotovo 100% sigurna da bi dobio i meč, malo bi se opustio i odmah bi sve krenulo lakše, ali "šta bi bilo, kad bi bilo" on uvijek kaže da e početak meča najvažniji, a onda na početku prepusti brejk Nadalu. Novaku samo želim da otpocne mec samouvereno, mirne glave , da se ne oslanja na Nadalove greske vec na svoju igru, neka pruži svoj maksimum, neka se bori šampionski do poslednjeg poena kako samo on zna, pa šta bude. Po meni kada se igraju ovakvi mečevi sve prognoze padaju u vodu, ne možemo mi procijeniti ko ima veće panse, mi mislimo da će Novak da bude narvozniji, ali ko zna šta se i Nadalu mota po glavi!
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Moram da priznam (zao mi je i sramota me ali ne mogu protiv sebe) da danas nisam optimista i nekako ne verujem u trijumf Novaka.Suvise je negativnih stvari na strani Noleta a i potvrdilo se da ON ne moze da crpi energiju iz "negativnosti".Novakova jedina sansa danas je da zaboravi bukvalno na sve i juuuris,da ne ceka nista,da sto manje taktizira,da krene on sam po pobedu,da sebi samom ne govori "Polako",da na vatru odgovori vatrom a ne da se cudi kako je Rafa nesto dobro odigrao... da trazi svoj trans.Sve sto mec bude sporiji (manje motoricki dinamican) Rafa ce da samo dobija na prednosti.

                Novace molim te,Osvoji ovaj US - mozes ti to.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Novak u 2013 ima dve velike pobede (Marej-Melburn i Nadal-MC). Pored toga ima i tri dobijena "trilera" u pet setova (Vavrinka-Melburn,Njujork i Del Potro-London). Sto i nije neki ucinak s obzirom na njegove standarde a prevashodno na (ponekad strasno nerealna) ocekivanja (navijaca u prvom redu).
                  Bude li tim pobedama veceras pridodao jos jednu, on ce po meni postati najuspesniji igrac ove sezone (do sada) ....
                  Srecno Novace ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ko se nije do sada navikao na konjske doze adrenalina gledajuci Novaka bolje da legne pre 23 h.
                    Kao pecaros pecarosu pecaroski pozdrav.
                    Bistro Novace!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Novak veceras sigurno gubi prvi set,na to mozete kucu da stavite.Sto se tice vetra setite se Nadal-Marej IW 2009.Spanac je doktorirao na vetru ne brinite se,a nas Novak je na vetru najgori igrac u prvih 100 nazalost.Tako da svi koji mole za vetar i nadaju se da ce vetar pomoci Noletu grdno se varaju.Nadal moze po jakom vetru da se zabode pozadi i samo da vraca lopte,jer ce Novak sam sebe unistiti.Ja sigurno veceras necu gledati mec jer imam dva scenarija u glavi,jos jednom ponavljam moje misljenje(ULTRA PESIMISTICKO).Prvi scenario je da ce Nadal da ga deklasira,a drugi jos tezi scenario da ce Novak voditi u setovima i da ce opet u 5 setu ne dao Bog nesrecno da izgubi.Jednostavno mislim da nema kosmicke pravde za Novaka i za ona 2 Rg sto je ispustio,kao i Us Open prosle god.NADAM SE DA GRESIM DEBELO i da cu kada sutra ustanem videti pravo cudo na rezultatu.

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Novak veceras sigurno gubi prvi set,na to mozete kucu da stavite.di i samo da vraca lopte,jer ce Novak sam sebe unistiti.NADAM SE DA GRESIM DEBELO i da cu kada sutra ustanem videti pravo cudo na rezultatu.
                        Samo za tebe brate napaceni <3


                        Spoiler
                        Najbolje je da ne nerviras sebe kao sto si napisao, nemoj da gledas zivota ti a potrudi se da posle nista ne napises ovde, narocito ako dobije Novak
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ja gledam veceras(sve i da hocu nema sanse da ne gledam,to je Nole nas sampion-podrska je vazna i kad nije u dobroj formi),nadam se samo da ce se Nole boriti ,igrati hrabro pa sta bude.
                          Idemoooooo Noleeeeeeee
                          Last edited by Pertla; 09-09-13, 17:30.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Iskreno se nadam da ce Novak konacno odigrati svoju najbolju igru u finalu,kao sto je to uradio npr. protiv Nadala u Monte Karlu,krajnje je vreme Nole,idemo!!!
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Samo za tebe brate napaceni <3
                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=VK-1hAyLir4
                              Spoiler
                              Najbolje je da ne nerviras sebe kao sto si napisao, nemoj da gledas zivota ti a potrudi se da posle nista ne napises ovde, narocito ako dobije Novak
                              Buraz, postoji nesto sto se zove ignore-lista... ;) Moj potpis dovoljno govori.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X