Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahaha,ok nisam pratio od pocetka spiku

    Comment


    • Originally posted by Bokimajsta View Post
      Nista bez 800Hz osvezenja ima dobar samsung kosta samo 1800e D8000 LED ili 46Es8000 3D LED 46 inca
      Ako se taj TV nervira umesto mene kada gledam Novaka ili one za koje navijam (a nešto je to često u poslednje vreme), a da sam ja mrtva ladna, onda može.
      Zdravlje je najvažnije.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Ne sumnjam da ova pobeda nece sluziti kao veliki podstrek Novaku za finale,ali isto toliko ce ga ograniciti u tom mecu.Fizicki je totalno iscedjen,a u dugim razmenama gubi brzo dah,a njih ce u finalu biti cesto.Nadam se da ce izaci na teren i da grize kao nikada do sada,da nece da izadje kao da ga je neko naterao na to.Nadam se da nece pasti rani brejk sto ce i znaciti gubitak prvog seta,ali oept mislim da Novak trenutno nikako nije dorastao ovom Nadalu.Nestale su Bh paralele,nema ih od meca sa Fererom u Australiji.Bh je presudan u njegovim mecevima sa NAdalom i to ce biti ono najbitnije.Meni ce sve osim 3-1 ili 3-0 za Spanca biti ogromno iznenadjenje,ali NADAM SE DA GRESIM i da ce Novak da me demantuje sa savrsenom igrom i sa hladnom glavom.
        Sve zavisi od Novaka samog,ako udje u teren i natera Nadala na trcanje vamos tamos Nole dobija.Nije Nadal nista specijalno pokazo imo je previse mlake protivnike.Igras onoliko dobro koliko ti protivnik dozvoli a Nole zna kako se igra sa Rafom,pogotovo na betonu.Treba samo da igra umereno agresivno i da mu salje lopticu sto vise na Nadalov forhend po mogucnoisti kratke dijagonale jer ovaj kampuje na svojoj bekend strani izvlaceci se na svoj cuveni laso.

        Comment


        • Originally posted by Bokimajsta View Post
          Sve zavisi od Novaka samog,ako udje u teren i natera Nadala na trcanje vamos tamos Nole dobija.Nije Nadal nista specijalno pokazo imo je previse mlake protivnike.Igras onoliko dobro koliko ti protivnik dozvoli a Nole zna kako se igra sa Rafom,pogotovo na betonu.Treba samo da igra umereno agresivno i da mu salje lopticu sto vise na Nadalov forhend po mogucnoisti kratke dijagonale jer ovaj kampuje na svojoj bekend strani izvlaceci se na svoj cuveni laso.
          Umereno agresivna igra zahteva najvise kondicije i strpljenja,a to Novak trenutno nema.Ubedjen sam da ce da srlja na mrezu kao blesav i da pokusava da zavrsi poene brzo kao Conga.AKo mu bude ulazilo moze da uzme set ili dva,ali ako ne bude ulazilo bice debakl.

          Comment


          • Hvala @miloolja na komentaru... i glasu razuma.
            Volim ga k`o brata rodjenog i (vese od toga ) pa nekako sve primam licno.
            Znaci palim TV u 17.30h i palim ESPN (imam tu mogucnost),komentatori za divno cudo i malo za promenu nahvalise Novaka,sve superlativi... pricaju o Vavrinki i cudu koje je napravio na ovom US ali slozili se momci kako je sve to lepo al` Novak je nivo kakav Vavrinka tesko moze da nadmasi.E rek`o u sebi "Super" i poce da gledam Novaka na zagrevanju.Zaista je delovao spreman za mec i da dokaze svima da sa njim nema zezanja.Vetar je bio toliko neprimetan da me i ta cinjenica smirila pred mec.Sunce nije bilo jako,publika je bila vise na njegovoj strani,smesio se dok se bacao novcic,Vavrinka odabrao da servis prima... jebi ga to sve moram da pratim k`o neka baba Vanga da vidim da li su sve ovcice na broju i da li ce biti nekih uroka aka. vracbina da znam da preventivno reagujem.Mec pocinje,sve stima za 5-icu i u trecem gemu iz cista mira i bez ikakvog razloga krece Novakovo izmisljanje tople vode.Samostalno prepusta svoju base line coveku koji jos nije ni svestan da se nalazi u polufinalu US.Zasto?Ubite me ako znam.Inace poznato je da je Vavrinka igrac koji ima nekoliko kg. viska,igrac koji ima jaku telesnu konstituciju,jake kosti i ne voli bas mnogo da trckara po terenu,tako da bi prva
            tacka plana dobijanja Stanishe morala biti da Stanisha sto vise trci.Medjutim desava se nesto sto
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Umereno agresivna igra zahteva najvise kondicije i strpljenja,a to Novak trenutno nema.Ubedjen sam da ce da srlja na mrezu kao blesav i da pokusava da zavrsi poene brzo kao Conga.AKo mu bude ulazilo moze da uzme set ili dva,ali ako ne bude ulazilo bice debakl.
              moze i da srlja na mrezu i tu je Nadal predvidiv jako.Protiv njega kad izlazis na mrezu obicno mu saljes lopticu u forhend i krenes na mrezu,medjutim svi krecu prema sredini terena umesto da idu uz desnu liniju jer Nadal uvek vraca paralelu sa spinom da loptica ide u aut a zavrsi u terenu.Sto se servisa tice tu treba samo da mu ubacuje 1 da gadja coskove T liniju i slajs na stranu da ga izbacuje iz terena i otvara sebi sansu za 1-2 udarce.To je tako lepo radio 2001 u 4 setu kad nije mogo da servira jako zbog povrede videlo se onda koliko mlak i precizan servis vise stete nanosi Nadalu nego jak servis.Tad je Nole bio fantastican u tom setu nije promasio ni 1 prvi servis i sve servise je dobijo sa cistim vinerima vrlo ubedjivo.Ne znam samo zasto covek ne pogleda snimke smesan mi je njegov box 100 puta sam prico sa Vemicem kako treba da igra i covek samo potvrdjuje da sam u pravu a vamo na terenu nista i dalje srlja ko lud sa jakim servisom a nemoze da ga ubaci a drugi mu je ocajan.

              Comment


              • Samo nek ne srlja na mrezu,to je stvarno katastrofa kako se zavrsi Ja i dalje verujem,nije Nadal uopste toliko dobar,imao ga je Novak i na Rg i u Montrealu ove godine...

                Umereno agresivna igra je resenje,uz naravno sto manje gresaka i dobar servis.Ritern isto moze da odigra bitnu ulogu,treba pritisnuti spanca sto vise je moguce,da se uplasi.

                Koliko kod izgledalo nemoguce,ipak je Djokovic jedini igrac koga Nadal mora da pobedi na terenu,a ne jos u svlacionici,kako vecina gubi meceve protiv Nadala.

                To je ona prednost,koliko god spanac poboljsao igru,ako Novak bude igrao kako zna,vratice se njemu demoni proslosti iz 2011...

                Po meni zavisi od Novaka finale,naravno ne skroz,ali on ima ishod na svom reketu.

                Comment


                • Originally posted by Gari NS View Post
                  Samo nek ne srlja na mrezu,to je stvarno katastrofa kako se zavrsi Ja i dalje verujem,nije Nadal uopste toliko dobar,imao ga je Novak i na Rg i u Montrealu ove godine...

                  Umereno agresivna igra je resenje,uz naravno sto manje gresaka i dobar servis.Ritern isto moze da odigra bitnu ulogu,treba pritisnuti spanca sto vise je moguce,da se uplasi.

                  Koliko kod izgledalo nemoguce,ipak je Djokovic jedini igrac koga Nadal mora da pobedi na terenu,a ne jos u svlacionici,kako vecina gubi meceve protiv Nadala.

                  To je ona prednost,koliko god spanac poboljsao igru,ako Novak bude igrao kako zna,vratice se njemu demoni proslosti iz 2011...

                  Po meni zavisi od Novaka finale,naravno ne skroz,ali on ima ishod na svom reketu.
                  Fora je da udara lopticu u penjanju da ne dozvoli da Rafine spinovane loptice dostizu preveliku visinu a to zahteva ulazak u teren, dobar rad nogu i visoku koncentraciju.Moze da izlazi na mrezu kad izgradi poen kad mu posalje lopticu u ugao a ne kao protiv Stana samo je prebaci reda radi pa na mrezu bez imalo preciznosti i dubine.I protiv Rafe kad ides na mrezu uvek zatvaras paralelu to i vrabci na grani znaju,a oni svi jadnici krenu u sredinu terena a ovaj kad je zasece spinom tad je kasno da se pomeris na liniju i zatvoris.Servis ne preko 180km/h samo dobro slajsirati i sto vise rafu van terena da ima ciste pozicije da dobija lopticu po sredini terena da moze vinere da pogadja jednostavna taktika bez puno razmisljanja,a ubedjen sam 99% i vrloefikasna za 3:0 pobedu samo opusteno
                  Last edited by Bokimajsta; 08-09-13, 02:08.

                  Comment


                  • Jos jedan bitan faktor za finale je da Novak cele god ocajno koristi brejk sanse,ma i vise nego ocajno,a protiv Nadala ce ih imati nekolicinu.Covek je izgubi servis danas tek posle 7 meceva.Jedina stvar koja mi uliva nadu je da Novak nece odigrati i treci los mec u nizu,ako i finale odigra katastrofa onda znaci da se nista nije promenilo.

                    Comment


                    • Ima jedna stvar koja meni, ne mogu da kažem daje nadu, ali recimo da razmišljam u tom pravcu... na dva njihova poslednja meča, RG i Montreal, Novak je bio loš, loš u odnosu na ono šta može i ume, a Španac skoro perfektan... i u oba ta meča Novak je bio tako blizu preokreta. E sad, razliku u odnosu na tada i sada pravi to što je na ovom turniru bolji nego što je bio onda na RG i u Montrealu.
                      Last edited by miloolja; 08-09-13, 02:13.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Gari NS View Post
                        Samo nek ne srlja na mrezu,to je stvarno katastrofa kako se zavrsi Ja i dalje verujem,nije Nadal uopste toliko dobar,imao ga je Novak i na Rg i u Montrealu ove godine...

                        Umereno agresivna igra je resenje,uz naravno sto manje gresaka i dobar servis.Ritern isto moze da odigra bitnu ulogu,treba pritisnuti spanca sto vise je moguce,da se uplasi.

                        Koliko kod izgledalo nemoguce,ipak je Djokovic jedini igrac koga Nadal mora da pobedi na terenu,a ne jos u svlacionici,kako vecina gubi meceve protiv Nadala.

                        To je ona prednost,koliko god spanac poboljsao igru,ako Novak bude igrao kako zna,vratice se njemu demoni proslosti iz 2011...

                        Po meni zavisi od Novaka finale,naravno ne skroz,ali on ima ishod na svom reketu.
                        Fora je da udara lopticu u penjanju da ne dozvoli da Rafine spinovane loptice dostizu preveliku visinu a to zahteva ulazak u teren, dobar rad nogu i visoku koncentraciju.Moze da izlazi na mrezu kad izgradi poen kad mu posalje lopticu u ugao a ne kao protiv Stana samo je prebaci reda radi pa na mrezu bez imalo preciznosti i dubine.I protiv Rafe kad ides na mrezu uvek zatvaras paralelu to i vrabci na grani znaju,a oni svi jadnici krenu u sredinu terena a ovaj kad je zasece spinom tad je kasno da se pomeris na liniju i zatvoris

                        Sve je to samopouzdanje koje je debelo poljuljano kod Djokovica,a mozda i neka povreda ramena koju vuce duzi period ne ide mi nikako u glavu da onako mlako i neprecizno udara onaj forhend a o bekendu da i ne govorim njega je skroz izgubio.Tacnije od one povrede medjurebarnog misica u finalu 2011 nema bekenda nema kratkih silovitih dijagonala hiruski preciznih.Sve vise gura lopticu stegnutone prolazi celim telom kroz nju zasto ne znam.Zbog poljuljanog samopouzdanja nema ni koncentracije ni fokusa sve srlja nebi li sto pre zavrsio na svoju il protivnikovu korist nebitno.Otud i onoliki drop sotovi ocajnicki.Verovatno nije dovoljno fiziki spreman za one izvanzemaljske napore plus samopouzdanje to je to

                        Comment


                        • Originally posted by Bokimajsta View Post
                          Fora je da udara lopticu u penjanju da ne dozvoli da Rafine spinovane loptice dostizu preveliku visinu a to zahteva ulazak u teren, dobar rad nogu i visoku koncentraciju.Moze da izlazi na mrezu kad izgradi poen kad mu posalje lopticu u ugao a ne kao protiv Stana samo je prebaci reda radi pa na mrezu bez imalo preciznosti i dubine.I protiv Rafe kad ides na mrezu uvek zatvaras paralelu to i vrabci na grani znaju,a oni svi jadnici krenu u sredinu terena a ovaj kad je zasece spinom tad je kasno da se pomeris na liniju i zatvoris.Servis ne preko 180km/h samo dobro slajsirati i sto vise rafu van terena da ima ciste pozicije da dobija lopticu po sredini terena da moze vinere da pogadja jednostavna taktika bez puno razmisljanja,a ubedjen sam 99% i vrloefikasna za 3:0 pobedu samo opusteno

                          Za izlazak na mrezu mu je stvarno bolje da smanji sto vise to.Znaci samo kad skroz izbaci Nadala sa terena,bez onih nerezonskih izlazaka.

                          Apsolutno tacno za servis.Ukoliko vidi da ne moze da pogadja prvi,nek smanji jacinu i ide na preciznost.Lepo u stranu,da otvara terene i onda vineri da sevaju...
                          Nerealno je ocekivati 3-0,ali verujem da Novak moze da pobedi 3-1 ili 3-2...

                          Ali bice potrebna maksimalna koncetracija,ajde nek se ponovi Monte Karlo ove godine kad Novak nije izgledao dobro do finala,a tamo odigrao vrhunski mec i razbio Nadala

                          Zile tacno je to za brejk sanse,to je ono sto me bas brine.Ali isto tako nadam se da ce finale odigrati dobar mec,posto obicno ide jedan jlos,jedan dobar...Sad je vreme za dobar,i kao sto sam rekao vec,ovo je prilika Novaku da uzdrma Nadala.Ako Novak uzme US open dokazace da je pravi broj 1,bez obzira ko zavrsi na prvom mestu na kraju godine...

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ima jedna stvar koja meni, ne mogu da kažem daje nadu, ali recimo da razmišljam u tom pravcu... na dva njihova poslednja meča, RG i Montreal, Novak je bio loš, loš u odnosu na ono šta može i ume, a Španac skoro perfektan... i u oba ta meča Novak je bio tako blizu preokreta. E sad, razliku u odnosu na tada i sada pravi to što je na ovom turniru bolji nego što je bio onda na RG i u Montrealu.
                            ma Nadal je meni smesan,igra za njega je hvatanje njegovog smesnog topspina u penjanju a za to treba igrac koji ima savrsen rad nogu i to jer njegovi udarci dolaze do izrazaja tek posle odskoka sto vise kasnis na lopticu sve su ti teze sanse da je vratis kvalitetno a to Novoak moze i zna samo sto ga nesto sputava,ako se secate one emisije sa Jelenom Gencic kad joj je bio u kuci sa trofejom sa wimbldona pitala ga je zasto ne ulazi vise u teren i ne udara ravnije u penjanju.Tad joj je reko da ima neki problem i da ce nasamo razgovarati o tome.

                            Comment


                            • Lepo si to rekao Monte Carlo pogledaj taj mec i sve ti je jasno.Kako mu je samo hvatao loptice u penjanju i jakim dubokim i preciznim forhendima nanosio demage nadalu i kako je otvarao teren sjajnim servisima al na zalost to nole odigra 1 godisnje ili 2 puta onaj mec protiv Ferera na AO je bio takav savrsen

                              Comment


                              • Al dzabe sve to isao sam mu veceras imam ga u prijateljima i njega i ceo tim kad on kaze znam ja sve to al pritisak je velik u glavi zato sto ga muci 300 drugih obaveza van tenisa.Kaze Srbija puno trazi od njega i to mu je najveci pritisak jbg trreba mu dobar psiholog niko drugi a moj zemljak dr.Cetojevic je to bio,inace isao sa mojom pokojnom kevom u gimnaziju zajedno Bugojanac

                                Comment

                                Working...
                                X