Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pakuj Nole reket, mani ga u ormar jedno 2 meseca, poiskljucuj naloge na tim idiotskim socijalnim mrezama, vrati Cetojevica, sa Wojtekom mozes da radis sta hoces, ali nece ti on nista posebno pomoci, iskljuci se od celog sveta totalno, pusti i Srbiju i navijace i sredi glavu.

    Ovo stoji sve i da osvoji USO protiv Nadala sa 18-0...

    Comment


    • Po ko zna koji put nam je pokazao zbog cega ga volimo. Dubok naklon nasem majstoru pa u finalu sta uradi.

      Comment


      • Originally posted by SnakeEyes View Post
        Po ko zna koji put nam je pokazao zbog cega ga volimo. Dubok naklon nasem majstoru pa u finalu sta uradi.
        ma ide da vrati Nadalu sve sa kamatom

        Comment


        • Slabasan, nepripremljen, kilav, udara ko baba,, plasljiv, smotan, sav nikakav ali ga eto opet u finalu GS-a.

          Svako dobro Novace!!!
          sigpic

          Comment


          • Šteta što je finale u 23h, pa ću verovatno da gledam malo...
            Svaka čast Novače, 12 GS finale..........
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Stresan mec al ina kraju se pokazalo zasto je Novak br. 1 na svetu .. Jos jednom je pokazao da je najbolji kada je najpotrebnije . Samo hrabro Novace i igraj svoju igru i docice rezultati ..

              Svaka cast Stanu na borbi, ali ne moze preko Novaka nazalost



              Vazno je da je obezbedio prvo mesto, bez obzira sta uradi u finalu
              Last edited by Lord Aleksoni; 07-09-13, 21:56.

              Comment


              • Ne, #1 je potpuno nevazno ako izgubi. Odlozice egzekuciju do prvog turnira koji Nadal odigra...

                Comment


                • Posle prvog seta, Staropramen je priskočilo u pomoć..
                  I posle je sve bilo super..

                  Comment


                  • Maze li nekolicinu iz ove bare i kod kuca, kao sto vas razmazio Noxak?
                    sigpic

                    Comment


                    • a vi kako ste, sta radite ?

                      Comment


                      • Jesam ga psovala, i izgubila živce zbog groznog početka meča, ali hvala ti Bože što ga imamo, ovaj čovjek je nevjerovatan, možete pričati šta hoćete, ali svaka mu čast. Nije igrao na svom nivou, i sam je rekao da je na početku bo previše nervozan, ali bez obzira na sve uspjeo je da izvuče finale, finale protiv Nadala koje neće biti nimalo lako, mnogi sumnjaju da može da ga dobije, ali sa ovakvim srcem i energijom kakvu Nole ima, ja vjerujme da može. Idemo maistore
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Moram i ja da se ukljucim u pricu o televizorima
                          Mora da vam ne valjaju vasi, menjajte hitno pred finale, ja ovaj moj kad sam upalio Nole uzeo 2 seta i zavrsio posao
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Blago vama kada imate tako moćne televizore, ja moj veeeeeeeeliki 40'' platila.... .... a ne valja niš'.
                            Spoiler

                            Hoće neko da mu poklonim?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Marka, model? Kol'ko je pres'o? Ako je preko 300 000, ne usudjujem se... I, da, nijansa me zanima... Trulu visnju vise ne uzimam.

                              Comment


                              • Svaka cast Nole,uspeo si da izvuces mec
                                Tacno je ono napisano za prvo mesto,mora mnogo popraviti svoju igru bez obzira na danasnju pobedu.
                                Srecno u finalu,igraj hrabro
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X