Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mari je u usponu već neko vreme. Zašto? Zato što je maksimalno koncentrisan tokom važnih mečeva. Čak i kada stvari postanu komplikovane, kao protiv Verdaska na Vimbldonu (0-2) u setovima, on pronađe način da preokrene. Sada je kao Konors, Mekinro, Monika Seleš ili Nadal – tačno zna da odigra sa 100% mogućnosti u dva-tri ključna poena u meču. Nisam siguran da Novak koristi svoj puni potencijal, možda 80%. Ima mnogo stvari koje ga ometaju i smanjuju mu koncentraciju na tenis. On je popularan, razgovara sa svima, ima ulogu ambasadora Srbije, koja mu mnogo znači, ima svoju fondaciju, rad sa sponzorima itd. Ukratko, uvek je nešto. I sa svime time, može li maksimalno da se koncentriše na tenis? To ja sebe pitam.
    Ova izjava vrijedi angazmana. Koji propagandni rat. Odmah svima porucuje da Novak moze 20% bolje. Pa nek se misle.


    @Niki

    Malo sam se salio. Ali samo malo. Ovo si napisala:

    hm, ovo vise lici na paniku nego na promisljenu reakciju

    Slazem se Bojana da iz ove izjave bas tako i izgleda. Samo mi nije jasno zasto je odmah Djokovic tako reagirao. Inace sto se same saradnje tice treba ostaviti vremena da se vidi kako ce to sve ici. Moje licno misljenje je da Djokovicu treba kao trener stabilna licnost koja bice sposobna da ga drzi na zemlji u svakakavim situacijama, bez strasti i emocije, jer ih sam ima dosta. Dali je Beker ta licnost ne bih mogla da znam.
    Likovanje nije prava rijec. Izrazavanje brige kao nikad ranije jeste.


    PS
    Evo probao sam sa smajlijama. Da pokazem da mogu ali samo za izuzetne prilike.
    Last edited by NI; 20-12-13, 13:45.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ova izjava vrijedi angazmana. Koji propagandni rat. Odmah svima porucuje da Novak moze 20% bolje. Pa nek se misle.


      @Niki

      Malo sam se salio.
      Ok, NI prihvatam salu, bez trunke nervoze i izrazavanje brige sto se novog tandema tice.
      Ipak ovo se prvenstveno tice vas Novakovih navijaca, pa uzdrzacu se od daljnjih komentara, da ne bude da mislim da nam je Uncle Toni ugrozen.
      Last edited by Niki; 20-12-13, 13:46.

      Comment


      • I Niki se uspaničila, Becker dominira-Strikan pada

        Nije mogao bolju odluku donijeti.

        Comment


        • Becker je joke. Sto je Toni za Nadala, to je Vajda za Novaka. Nadal je istrpio strika i u losim periodima, Novak je pokazao pravi balkanski mentatalitet, ne ide, ali nisam ja kriv.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Fedovim navijacima vise odgovara jak Djokovic, da bi drao Nadala i da bi sacuvao Fedove rekorde, tako da moja reakcija sigurno nije iz straha.
            Mislis li stvarno da je Beker dosao da ucini Federerove rekorde sigurnijima? Ili se mozda bojis da su sada manje sigurni?

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              I Niki se uspaničila, Becker dominira-Strikan pada

              Nije mogao bolju odluku donijeti.
              Ima jos dosta Beker do Uncle Tonija, ako ga uopste bude stigao.
              A, rekla sam da necu komentirati, ali sta ces provokacija, ali na vasem terenu ste, pa nista ne mogu.

              Comment


              • NI svjestan si da ce Novaku ponestati godina za Federerove rekorde. Posle ovakve gluposti dobro ce biti ako jos dva Slama osvoji do kraja karijere.
                sigpic

                Comment


                • Cuvam ja tebe, nema da brines


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Mislis li stvarno da je Beker dosao da ucini Federerove rekorde sigurnijima? Ili se mozda bojis da su sada manje sigurni?
                    Ma kakve veze Beker ima sa rekordima, ja ti kazem da odlican Djokovic znaci manje titula za Nadala, sto automatski znaci da su Fedovi rekordi sigurniji. A ti si konstatovao da sam ja likovala ili da sam u strahu da ce tandem Beker-Djokovic da bude uspesan, sto ne moze biti dalje od istine.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      NI svjestan si da ce Novaku ponestati godina za Federerove rekorde. Posle ovakve gluposti dobro ce biti ako jos dva Slama osvoji do kraja karijere.
                      Vladane,

                      Sa igrom na mrezi Novak moze osvajati slemove i u tridesetim. Da sustigne Federera? Moze ako mu Beker da svojih 6.

                      Da li se kandidujes da preotmes Ziletu mjesto najvece tice kukavice?

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Ima jos dosta Beker do Uncle Tonija, ako ga uopste bude stigao.
                        A, rekla sam da necu komentirati, ali sta ces provokacija, ali na vasem terenu ste, pa nista ne mogu.
                        Ne, ima Strikan dosta do Beckera Ne trebaš toliko paničiti, morao je i Novak donijeti neku pametnu odluku u vezi Strikana Sad kad mu usadi disciplinu, kad krene da melje a u javnosti kao Mourinho, kontroverzan, a veliki znalac

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Vladane,

                          Sa igrom na mrezi Novak moze osvajati slemove i u tridesetim. Da sustigne Federera? Moze ako mu Beker da svojih 6.

                          Da li se kandidujes da preotmes Ziletu mjesto najvece tice kukavice?
                          Fed, koji se sa lakocom kretao nije pobedio godine, pa nece ni Djokovic koji se mnogo vise istrosio i koji se sada mnogo vise trosi.
                          Osvajanje slema u 30-tim je ekstremno tesko, kakva god da je mladja generacija tenisera (npr. kao sto je sad ocajna), ipak su mladji i to puno znaci.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A ti si konstatovao da sam ja likovala ili da sam u strahu da ce tandem Beker-Djokovic da bude uspesan, sto ne moze biti dalje od istine.
                            Dobro nisi likovala, pokazala si neocekivanu zabrinutost. Rekla si da ti sve to lici na paniku. Lici, ali nije!

                            Sjecas se onog returna u polufinalu USO 2011? Licio je na paniku. A nije bio!

                            Zapravo ne lice ni jadan ni drugi na paniku ali ajde...

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Fed, koji se sa lakocom kretao nije pobedio godine, pa nece ni Djokovic koji se mnogo vise istrosio i koji se sada mnogo vise trosi.
                              Osvajanje slema u 30-tim je ekstremno tesko, kakva god da je mladja generacija tenisera (npr. kao sto je sad ocajna), ipak su mladji i to puno znaci.
                              Ne mora da znači. Pitanje hoće li Novak i Rafa za 2-3 godine imati konkurente kao Goaterer sa 30, ma nije to pitanje, već sigurno neće. Osvojio bi ih Goaterer još 10 da su tu Dimitrovi, Tomik i slični

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Fed, koji se sa lakocom kretao nije pobedio godine, pa nece ni Djokovic koji se mnogo vise istrosio i koji se sada mnogo vise trosi.
                                Osvajanje slema u 30-tim je ekstremno tesko, kakva god da je mladja generacija tenisera (npr. kao sto je sad ocajna), ipak su mladji i to puno znaci.
                                Znaci ipak se bojis. Nemas razloga.

                                Comment

                                Working...
                                X