Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispadanjem DelPotra (koje je za mene bilo veliko razočarenje, od njega sam očekivala više) Novak praktički ima otvoren put do polufinala, nije baš da neće imati prepreka tu je Haas, Lleyton ali ne bi trebalo da mu bilo kod pravi neki veliki problem.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Evo jedna anegdota o Novaku

      Juce sam upoznao jednog Australijanca, koji je 2008 bio u hotelu dok je pratio AO.
      Jednog dana,posto su bili oni elektronski kljucevi, cuo je kako neko gura kljuc i pokusava da udje u njegovu sobu.
      Kad je otvorio vrata, shvatio je da je to Novak Djokovic
      Novak: Sta vi radite u mojoj sobi?
      Aussie: Ne, sta vi radite, pokusavate da udjete u moju sobu?
      Novak: Hahah, jao boze, pa ja sam sprat iznad, izvinite stvarno
      Aussie: Nema veze, ja znam ko ste vi, da li ste raspolozeni za pivo?
      Novak: Ne, ali bih prihvatio sok.

      Kaze da je usao, da je ostao 10 minuta i kaze da je mnogo veliki car, da je bas lepo vaspitan i prirodan momak
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Cek, jel "Borderka" Petra
        Ne... Malo se sklonila pre nekog vremena, sto je steta, jer ima drugaciji pogled na Novaka i sport generalno i uvek je uzivanje citati njene postove...

        Originally posted by prskaj View Post
        Evo jedna anegdota o Novaku

        Juce sam upoznao jednog Australijanca, koji je 2008 bio u hotelu dok je pratio AO.
        Jednog dana,posto su bili oni elektronski kljucevi, cuo je kako neko gura kljuc i pokusava da udje u njegovu sobu.
        Kad je otvorio vrata, shvatio je da je to Novak Djokovic
        Novak: Sta vi radite u mojoj sobi?
        Aussie: Ne, sta vi radite, pokusavate da udjete u moju sobu?
        Novak: Hahah, jao boze, pa ja sam sprat iznad, izvinite stvarno
        Aussie: Nema veze, ja znam ko ste vi, da li ste raspolozeni za pivo?
        Novak: Ne, ali bih prihvatio sok.

        Kaze da je usao, da je ostao 10 minuta i kaze da je mnogo veliki car, da je bas lepo vaspitan i prirodan momak
        Znam kamermana koji je bio na snimanjima onih reklama za Aqua Gala, ono sto je krenulo tamo 2008, ako se dobro secam... Kad su dosli Srdjan i Novak, Novak se sa svima ispozdravljao, sa svima je rado popricao, sve potpuno opusteno, normalno, spontatno... Srdjan je usao unutra i prvo sto je rekao - Sad je 12 sati, mi smo ovde do 3. Sve to uz onako... znacajan, da se kulturno izrazim, pogled na sat...

        Comment


        • Nisam gledao mec, u cemu je bio problem u 1. setu? Pasivna igra, sta? Video sam da je Becker servirao za set na 5-4..
          link

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post

            Znam kamermana koji je bio na snimanjima onih reklama za Aqua Gala, ono sto je krenulo tamo 2008, ako se dobro secam... Kad su dosli Srdjan i Novak, Novak se sa svima ispozdravljao, sa svima je rado popricao, sve potpuno opusteno, normalno, spontatno... Srdjan je usao unutra i prvo sto je rekao - Sad je 12 sati, mi smo ovde do 3. Sve to uz onako... znacajan, da se kulturno izrazim, pogled na sat...
            Ma cale mu je kreten i uberseljacina to opste poznato. Bas sam juce pokrenuo diskusiju kako su roditelji tenisera najveca bagra. Nisam mogao da se setim jednog normalnog ( mislim na roditelje koji su treneri i prate dete na mecevima).
            On je isto i polu Englez i ziveo je dosta u Londonu, kaze da je Judy skot, da psuje kao kocijas i da je niko ne voli
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • @Prskaj,

              U pravu si to za roditelje .. Oni misle da kada posalju dete da trenira nesto, da posle mora da postane svetski prvak i nista drugo ne priznaju .. Evo pre neku godinu je jedan otac prebio cerku zato sto nije napravila neki extra rezultat na nekom takmicenju, mislim da se radi o plivanju .. A i u tenisu mislim da je bial slicna stvar ..

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Cek, jel "Borderka" Petra

                @Matija T-Ono jeste Beker servirao ,ali Nole mu uzeo sva tri seta
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post

                  @Matija T-Ono jeste Beker servirao ,ali Nole mu uzeo sva tri seta
                  Pa ne znam, samo si mi ti pala na pamet

                  Ne znam koja je ta cura, koja je jos navijala za Noleta na forumu

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Evo jedna anegdota o Novaku

                    Juce sam upoznao jednog Australijanca, koji je 2008 bio u hotelu dok je pratio AO.
                    Jednog dana,posto su bili oni elektronski kljucevi, cuo je kako neko gura kljuc i pokusava da udje u njegovu sobu.
                    Kad je otvorio vrata, shvatio je da je to Novak Djokovic
                    Novak: Sta vi radite u mojoj sobi?
                    Aussie: Ne, sta vi radite, pokusavate da udjete u moju sobu?
                    Novak: Hahah, jao boze, pa ja sam sprat iznad, izvinite stvarno
                    Aussie: Nema veze, ja znam ko ste vi, da li ste raspolozeni za pivo?
                    Novak: Ne, ali bih prihvatio sok.

                    Kaze da je usao, da je ostao 10 minuta i kaze da je mnogo veliki car, da je bas lepo vaspitan i prirodan momak
                    Prskaj kakvi su oni niko ne moze da nam kaze.Nista ne znaci tih 10 min,ja sam cuo i pozitivne i negativne stvari o njemu kako je prema nasim novinarima bas grozan,ali meni to nije bitno.Meni je bitno da vidim da on ima ponovu onu glad u ocima i da krenu da sevaju bh paralele i ludaci vineri iz trka,ali nazalost to je proslost.

                    Comment


                    • Novaku su se sklonili sa puta Dimitrov, Paire, Del Potro... sad mu je put do polufinala najlaganiji od "top 4". Moze biti Haas (mislim da ce on doci do četvrtfinala) zajeban ali na tri dobijena mora Nole pobediti.
                      IDEMO!
                      Last edited by Zzz; 31-08-13, 15:42.

                      Comment


                      • Novak opet ne moze da poveze dva dobra meca, ne moze da raspaljuje FHom kako treba u vezanim mecevima. Ima ga u jednom, u drugom vec ne. I Murray se raspada, ali ce biti pametniji u tom eventualnom duelu. Bolje i Murray da ga dobije nego Spanac u svakom slucaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde ti Nole lepo udji u drugu nedelju takmicenja a za dalje cemo videti
                          Last edited by Pertla; 31-08-13, 16:14.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Alooo.. Miličice, Larisa, jagodice.. Borderku i da ne pominjem... gde ste?
                            Nema ni NI-ja.
                            Podrška je tu sada, završio se i moj odmor nažalost

                            Nisam gledala prvi meč ali na osnovu jučerašnjeg vidim da se ništa kod Novaka promenilo nije, nastavlja sa igrom toplo hladno i oscilacijama tokom turnira, ne znam šta se i dokle će da se događa...kao da mu se ne igra, nema volje za tenisom, šta li ...
                            Loše je to i dalje, uostalom sve isto kao i tokom cele sezone, slaba igra, slabije se kreće i sporo namešta na udarce. Ono što mene najviše nervira i što takođe traje je previše pasivni Novak, nestalo je oštrine i snage i na hardu kada napada fh, bh paralele nema ni u planu, jedino što koliko toliko radi je servis. Novak nikada nije bio igrač čija je igra zavisila od servisa, ali dobro, ako ta promena bude dala rezultate u narednom periodu pritom mislim na period tek tamo negde od Australije onda u redu, a do tada nam preostaje da se mučimo i živciramo zajedno sa njim
                            Probleme sa vetrom i disanjem da i ne pominjem, tek to nije neka novost. Valjda će se koliko toliko stabilizovati u narednim mečevima pa dokle dogura.

                            Da ne bude baš sve za kritiku makar je dobro odigrao tb za razliku od prethodnih i konačno ga osvojio


                            Iskreno se nadam i dalje verujem da će prevazići krizu i probleme koje ima i dokazati da je odlika najvećih da iz njih izađu još jači
                            sigpic

                            Comment


                            • Jao Nole:

                              sigpic

                              Comment


                              • Nole izgleda odlucio da se osisa ;)
                                Sergiy Stakhovsky ‏@Stako_tennis
                                @DjokerNole a pre match routine Nole??)
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X