Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • klark kent nash...skine naocare i postaje supernole
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by TheZIX90 View Post
      Ne znam Bojana ja bas mislim da ce nagradu uzeti Fetel ili Messi,jer su teniseri previse puta uzeli i zbog toga mislim da mu nece dati.Nadam se da nema namestanja i da ce biti fer glasanje.Onda bi trebao on da pobedi,samo da ne bude zato sto su teniseri uzimali najvise...
      Glasaju 47 bivsih vrhunskih sportista... Nema namestanja. Messi ima tim kao solidnu pomoc, Vettel ima najdominantniji bolid od Schumachera i Ferraria 2004. Novak je najvise pokazao u 2011. od svih sportista, do povrede je imao samo 2 poraza, od kojih je jedan predaja radi izbegavanja pogorsanja povrede... Najdominantniji sportista sveta 2011, bez imalo sumnje...

      Comment


      • Ja sam malo u dilemi,RTS kao prenosi svecano vece tj. dodelu nagrada veceras u 20.30h. a na sajtu "Laureus awards" http://www.laureus.com/
        ima sat countdown koji kaze jos dva sata do pocetka ??? Da li neko zna u cemu je fazon ???
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Misliš na ono odbrojavanje u gornjem levom uglu? Pa možda je tada kraj glasanju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Misliš na ono odbrojavanje u gornjem levom uglu? Pa možda je tada kraj glasanju.
            Koliko znam glasaju sportisti,niije valjda da i oni glasaju online ?
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Ceo program počinje u 15.30 h po SEV, a glavni događaj u 20.30 h, bar onaj koji nas interesuje.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • OK, hvala ti. Valjda necemo da propustimo ono glavno .
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Glasaju 47 bivsih vrhunskih sportista... Nema namestanja. Messi ima tim kao solidnu pomoc, Vettel ima najdominantniji bolid od Schumachera i Ferraria 2004. Novak je najvise pokazao u 2011. od svih sportista, do povrede je imao samo 2 poraza, od kojih je jedan predaja radi izbegavanja pogorsanja povrede... Najdominantniji sportista sveta 2011, bez imalo sumnje...
                  Znam Vanja u pravu si nema sta,ali opet imam osecaj kao da ce Fetel pobediti ili Messi.Daj Boze da gresim :-)))

                  Comment


                  • Realno Djokovic treba da bude proglasen...Kad su Federera za istu stvar onda mogu i moraju Novaka!
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • 10 Downing Street

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Djokovic je osvojio Laureus, cestitke

                        ATP World Tour @ATPWorldTour
                        World No. 1 @DjokerNole has won the @LaureusAwards World Sportsman of the Year for 2011. #atp #tennis
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Djokovic je osvojio Laureus, cestitke
                          Hvala, ali iako je ovo najvece priznanje za proslu godinu, ne znaci toliko... On je svesniji od mene sta ta nagrada predstavlja, al meni je bilo dovoljno da pratim njega, da vidim njegove igre, da vidim njegov proboj, njegov uspeh, njegov napredak u onosu na prosle godine, da bih znao da je to nesto neverovatno... Plus sto sam gledao Vettela, a ostale sportiste sam pratio na najvecim takmicenjima...

                          To su vrhunski napori koje svi oni ulazu, svako je zasluzio tu nagradu... Ali budimo realni, ono sto je No1e pokazao prosle godine, nismo videli vec 4 godine u tenisu.

                          Comment


                          • Ovo je fan tema, ali 2010.godine Nadal je takodje osvojio 3 GS.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Cestitam Novakovim navijacima!

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ovo je fan tema, ali 2010.godine Nadal je takodje osvojio 3 GS.
                                Nikakav problem sto je fan tema... Nadal jeste osvojio 3 GSa 2010, ali da li je imao 63-2 posle USO, da li je imao 10 titula, da li je uzeo najveci broj setova sa 6-0 i 6-1 od svih tenisera, da li je postigao 3. najduzi niz pobeda u istoriji belog sporta? Ne. Zasluzo je od svih tih sportista tad nominovanih najvise, bez sumnje, ali to nije nesto sto je podsecalo na Federerovu dominaciju od 2004-2006, zar ne? Zato sam rekao nesto sto nismo videli u tenisu vec 4 godine...

                                Hvala i tebi, Nikola...

                                Comment

                                Working...
                                X