Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, šteta što od tih 9 strana u magazinu na sajtu ima samo ovo... http://www.newyorker.com/reporting/2...a_fact_collins

    Ma šta znaju Amerikanci, još objavljuju neki bajati tekst sa njegovih 85 nedelja na prvom mestu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma tipično za Amerikance, oni nikada nisu voljeli Novaka, baš se pitam kakva će da bude atmosfera na terenu tokom Novakovih mečeva!
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Devet strana, hej!! Treba mi vremena da pročitam..

        "He speaks five languages beautifully" .. highlight teksta
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • To rodjace, lopatu u sake
          sigpic

          Comment


          • Crvena majica konacno, hel jea!!!

            Comment


            • Nije Stendal, već Novak...crveno i crno

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sad mora da padne jedna extra partija

                Comment


                • Sad il' nikad.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Odlican mec i uvertira za naredne duele. Odigrao je koliko mu je bilo po trebno i zabelezio sigurnu pobedu u tri seta. Protivnik u sledecem kolu mu jos nije poznat jer trenutno mec igraju Benjamin Beker i Lukas Rosol.



                    ps. Igrace sa Benjaminom Beckerom ..
                    Last edited by Lord Aleksoni; 28-08-13, 01:48.

                    Comment


                    • Beker.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne mogu a da se ne osvrnem na Novakov stajling, nikako mi ne odgovaraju one crne čarape, pa zašto Novače na onu savršenu crvenu boju (koja Novaku odlično stoji) bolje bi išao bijeli šorc i na sve to naravno bijele čarape, ali ajde to je valjda najmanje bitno. E sad, ne znam da li ste vi primjetili ili se to samo meni učinilo, ali nekako mi na momente izgleda kao da Novak malo teže diše? Način na koji je Novak proslavio pobjedu dovoljno govori, trebalo mu je ovo!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Bravo Nole!Sasvim dobra igra za prvi mec!I osisaj se Nole,padaju mu siske stalno

                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by MiljanVR View Post
                            Bravo Nole!Sasvim dobra igra za prvi mec!I osisaj se Nole,padaju mu siske stalno

                            Ni slučajno šišanje, ovako je baš sladak, kada mu padnu one mini šiškice izgleda mi kao neki dječak
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Prvi mec,dobro je.Nole je bio fokusiran,ali nije to jos onaj Nole.Da,primetno je da teze dise.
                              Nisam strucnjak za analizu,ali ima tu jos dosta tog da se popravi,valjda ce iz meca u mec biti bolje.
                              Pobedi se u zube ne gledaidemo Noleee
                              Volela bih da neko od strucnjaka napise sta misli o Noletovoj igri jutros,niko se ne oglasava-Navras,Ni i ostali
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Ne mogu a da se ne osvrnem na Novakov stajling, nikako mi ne odgovaraju one crne čarape, pa zašto Novače na onu savršenu crvenu boju (koja Novaku odlično stoji) bolje bi išao bijeli šorc i na sve to naravno bijele čarape, ali ajde to je valjda najmanje bitno.
                                Ne slazem se. Izabrao je savrsenu kombinaciju ali to je manje bitno. Najveci utisak na mene je ostavio njegov stav u mecu. Bio je odlucan, motivisan, sa puno zelje za pobedom. Posle meca je izjavio:"Igrao sam svaki poen kao da je mec lopta" - e to je to stav koji mora da nosi u glavi u svakom mecu.
                                Odigrao je skoro perfektan mec: servis, retern, BH... su bili odlicni. Malo je skripala igra na mrezi po obicaju. Jedini minus koji sam mogao primetiti bio je taj da je u 3.setu dosta cesto gubio poene posle duzih razmena udaraca sa osnovne linije i da ga je samo dobar servis dva puta spasao iz 15:40 situacije ali tada je vec imao dva brejka prednosti pa se mozda previse opustio. Sve u svemu rutinska pobeda, maltene jaci trening.

                                Comment

                                Working...
                                X